0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Detalės dydis
daugiau... mažiau

Dviratininkų šalmai

Jei turite klipsinius pedalus ar norite juos įsigyti - tuomet neatsiejama Jūsų aprangos dalimi taps specialūs dviratininko batai.

Vaikams iki 18 metų dviratininkų šalmai yra būtinybė o suaugusiems – primygtinai rekomenduojama saugos priemonė.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

DVIRATININKŲ ŠALMAI INTERNETU

Vaikams iki 18 metų dviratininkų šalmai yra būtinybė o suaugusiems – primygtinai rekomenduojama saugos priemonė. Šalmų modelių yra labai įvairių – tiek skirtų plento ar triatlono, tiek laisvalaikio ar turistinio, tiek ir kalnų ar greito nusileidimo dviratininkams. Tobulėjant technologijoms, dviračių šalmai tampa lengvesni, tvirtesni. Pastaruoju metu gamintojai gamina ONESIZE universalaus dydžio šalmus, tad dažnu atveju dėl šalmo dydžio abejoti nebereikia. Renkantis šalmą verta atkreipti dėmesį, kokias savybes turi dviračio šalmas – kiek ventiliacijos skylių, ar yra tinklelis ar snapelis, kaip reguliuojamas dydis, ar turi MIPS. Šiuo metu galime pasiūlyti platų šalmų asortimentą iš Bell, Giro, Uvex, Cube, Puky bei B-Skin.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų dviratininkų šalmų pasirinkimą. Mūsų parduotuvėse parduodami dviratininkų šalmai yra nauji, kokybiški, stilingi.

Domina dviratininkų šalmai?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Dviratininkų šalmai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviratininkų šalmai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviratininkų šalmai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviratininkų šalmai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Dviratininkų šalmai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Prieš perkant šalmą labai svarbu išsimatuoti savo galvos apimtį ir pasirinkti tinkamo dydžio šalmą. Jei nežinote, kokį dviratininkų šalmą rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!