0zł

APIE MUS

BIKKO.lt – internetinė dviračių parduotuvė yra dviračių, jų detalių ir aksesuarų internetinės prekybos lyderiai Lietuvoje bei viena didžiausių dviračiais prekiaujančių įmonių Lietuvoje ir Pabaltyje. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, importuojame prekes ir atstovaujame daliai gerai žinomų gamintojų ir prekių ženklų, arba juos perkame išskirtinėmis sąlygomis. Tai leidžia mus užtikrinti geriausias pirkimo kainas, dėl ko beveik visada galime pasiūlyti tinkamiausią produktą arba geriausią dominančios prekės kainą.

BIKKO.lt siūlo kelių tūkstančių pozicijų asortimentą, iš kurių didžiąją dalį populiariausių prekių palaiko vietoje. Tai pasiekti leidžia patirtis, praktinės rinkos žinios bei išskirtiniai bendradarbiavimo ryšiai ir susitarimai su gamintojais ir partneriais, taip konsoliduojant resursus, dėl ko bendri tiesioginiai sandėliavimo plotai gali siekti daugiau nei 9000 m2, o galimas patiekti asortimentas – dešimtis tūkstančių skirtingų pozicijų. Mūsų asortimentą sudaro ne tik elitinių pasaulinio žinomumo produktai, tačiau taip pat ir nebrangūs ar ekonominio lygio gaminiai, kurių kokybę užtikrina tiekėjai, patikimi gamintojai ir atitinkamo lygio kokybės reikalavimai. Asortimento įvairove ir gausa BIKKO.lt gali patenkinti įvairiausius pirkėjų poreikius.

Mūsų parduotuvės tikslas – visada pasiūlyti pirkėjams platų populiarių prekių asortimentą už geriausią kainą ir užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas įsigytomis prekėmis ir apsilankymu BIKKO.lt.

Susisiekti su BIKKO.lt galite:

El. paštu: [email protected]

Kontaktiniais telefonais: +370 684 18384

Mes vykdome prekyba internetu www.bikko.lt, o taip pat turime fizines parduotuves Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, dviračių parduotuvė Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28, dviračių parduotuvė Šiauliose – Tilžės g. 134, dviračių parduotuvė Kaune - Birželio 23-iosios g. 1.

 

Bikko Latvijoje ir Estijoje: Bikko.lv, Bikko.ee