0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Elektriniai paspirtukai

Elektrinis paspirtukas (arba kitaip, el. paspirtukas) – patogi ir praktiška transporto priemonė itin populiari miestuose gyvenančių asmenų ir jau tapo kaip alternatyva automobiliams, viešajam transportui, o kartais – netgi dviračiams.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

ELEKTRINIAI PASPIRTUKAI INTERNETU

Elektriniai paspirtukai

Elektrinis paspirtukas (arba kitaip, el. paspirtukas) – patogi ir praktiška transporto priemonė, per pastaruosius metus pelniusi savo pasitikėjimą. Šia transporto priemonė itin populiari miestuose gyvenančių asmenų ir jau tapo kaip alternatyva automobiliams, viešajam transportui, o kartais – netgi dviračiams. Be to, elektriniai paspirtukai – tai puiki alternatyva įprastam paspirtukui, nes norimą tašką pasieksite daug greičiau, be papildomų pastangų. Žinoma, taip pat neteks stovėti rytinėse ir vakarinėse spūstyse, o su manevringuoju ir greitu paspirtuku atsidursite ten, kur reikia, daug greičiau! Mūsų asortimente rasite platų įvairios galios, dydžių, komplektacijos elektrinių paspirtukų pasirinkimą, kurie puikiai tiks tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek nuvykimui iš / į darbą ar kitą svarbų tašką. Šiuo metu galime pasiūlyti kokybiškus Shulz gamintojo elektrinius paspirtukus, kuris bus puikus jūsų kompanionas kasdienėms išvykoms.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis elektrinį paspirtuką?

Šiuo metu parduotuvėse galite rasti tuziną įvairios komplektacijos, skirtingų gamintojų, dydžių, išvaizdos paspirtukų. Kaip nepasiklysti tarp tokios gausos ir išsirinkti tinkamą elektrinį paspirtuką, kuris atitiktų poreikius, būtų patogus ir leistų tinkamai išnaudoti visas jo suteikiamas galimybes?

Renkantis elektrinį paspirtuką, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Elektrinio paspirtuko paskirtis

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar elektrinis paspirtukas bus skirtas suaugusiajam, ar vaikui.

Elektrinio paspirtuko dydis

Rinkdamiesi paspirtuką, jį pasimatuokite, arba atkreipkite dėmesį į gamintojo pateikiamas ūgio rekomendacijas. Dauguma suaugusiųjų paspirtukų gaminami ~1.80 m ūgio žmonėms. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į paspirtuko platformą: ar patogiai galite ant jos atsistoti? Ar pakanka vietos pėdoms? Svarbu žinoti, kad ant paspirtuko platformos turėtų patogiai tilpti abi pėdos. Jei paspirtuko platforma per maža, tikėtina, kad Jums važiuoti bus ne tik nepatogu, bet ir nesaugu.

Maksimali leistina elektrinio paspirtuko apkrova

Dažniausiai elektrinių paspirtukų rekomenduojamas svoris – iki 100 kg ar kiek daugiau.

Elektrinio paspirtuko ratai

Elektrinių paspirtukų ratų skersmuo gali svyruoti nuo 4“ iki 12“. Todėl prieš įsigydami paspirtuką apsvarstykite, kokia danga ketinate važiuoti. Tai bus lygi danga (asfaltas), o gal ir žolė, smėlis? Jei pagrindinė danga – asfaltas, tokiu atveju tiks paspirtukas (elektrinis) su mažesniais ratais. Jei ketinate važiuoti įvairia danga, tuomet reikėtų rinktis paspirtuką su didesniais guminiais ratais: kuo ratai didesni, tuo jie geriau sugeria kelio nelygumus.

Elektrinio paspirtuko maksimalus greitis

Nors paspirtuko greitis dažniausiai priklauso ir nuo galios, ir nuo žmogaus svorio, renkantis paspirtuką svarbu turėti omenyje, kad maksimalus paspirtuko greitis gali būti nuo 10 iki 85 km/h. Kuo paspirtuko galia didesnė, tuo galimas išvystyti greitis bus didesnis.

Elektrinio paspirtuko galia

Elektrinio paspirtuko galia – vienas iš svarbiausių faktorių (greta baterijos talpos), kuris nulemia paspirtuko greitį ir maksimalų atstumą, kurį būtų galima įveikti su visiškai įkrauta baterija. Paspirtuko galia gali svyruoti nuo 100 W iki 5400 W, o galingas elektrinis paspirtukas gali įveikti žymiai didesnį atstumą nei mažesnę galią turintis paspirtukas.

Atstumas, kurį elektriniu pasirtuku galima nuvažiuoti su visiškai įkrauta baterija

Atstumas, kurį galima nuvažiuoti elektriniu paspirtuku nekraunant baterijos dažniausiai yra iki ~150 km. Norint, kad baterija veiktų ilgiau, rekomenduojama važiuoti apie 18 km/h greičiu. Prieš rinkdamiesi paspirtuką, apsvarstykite, kokį atstumą kaskart ketinate įveikti.

Elektrinio paspirtuko svoris

Įprastas elektrinis paspirtukas nėra sunkus, jis sveria ~10–13 kg. Elektriniai paspirtukai, pagaminti iš plieno, gali būti kiek sunkesni, o pagaminti iš aliuminio – šiek tiek lengvesni ir ilgaamžiškesni. Be to, kuo paspirtukas lengvesnis, tuo jį patogiau gabenti nešant laiptais, ar tiesiog perkeliant per įvairias kliūtis.

Elektrinio paspirtuko pardavėjas

Renkantis paspirtuką svarbu atkreipti dėmesį ne tik į elektrinio paspirtuko specifikacijas, bet ir į pardavėją. Patikimos įmonės suteikia paspirtukams bent 2 m. garantiją.

Renkantis paspirtuką taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį, ar:

 • Paspirtukai (elektriniai) turi lengvą sulankstymo mechanizmą;
 • Ar reguliuojasi paspirtuko vairas;
 • Ar elektrinis paspirtukas turi ekraną, kuriame rodomas važiavimo greitis, nuvažiuotas atstumas, baterijos įkrovimo lygis;
 • Ar paspirtukas turi neslystančias vairo rankenėles;
 • Koks yra baterijos įkrovimo laikas;
 • Jei ketinate važiuoti ne tik asfaltu, atkreipkite dėmesį, ar elektrinis paspirtukas turi amortizatorių.

Žinoma, kad taip! Elektriniai paspirtukai suaugusiems – visavertės transporto priemonės, kurioms galioja kelių eismo taisyklės. Elektriniams paspirtukams, kurių galia yra iki 1 kW, ir kurie nepasiekia 25 km/h kelių eisme, galioja dviračiams taikomos kelių eismo taisyklės.

Pagrindinės elektriniams paspirtukams galiojančios taisyklės:

 • Nekelkite avarinių situacijų; Važiuokite tik dviratininkams skirtose zonose.
 • Nevažiuokite viduryje važiuojamosios dalies;
 • Važiuojant paspirtuku nesinaudokite mobiliuoju telefonu, nenaršykite internete, nerašykite trumpųjų žinučių;
 • Neviršykite leidžiamo greičio, nevažiuokite pro praeivius dideliu greičiu, o artėdami prie pėsčiųjų perėjos, sumažinkite greitį;
 • Nevažiuokite išgėrę; Važiuodami paspirtuku dėvėkite šalmą;
 • Tamsiuoju paros metu būtinai segėkite atšvaitus, pasirūpinkite elektrinio paspirtuko apšvietimu, kad ne tik matytumėte jūs, bet ir patys būtumėte matomi;
 • Kiekvienas elektrinis paspirtukas privalo turėti tvarkingą stabdį ir garso signalą;
 • Nevairuokite paspirtuko viena ranka arba visai be jų;
 • Pasirinkite saugų greitį, atsižvelgdami į aplinkos sąlygas, asmeninius važiavimo įgūdžius.

Elektrinio paspirtuko vairuotojas privalo stebėti aplinką ir laikytis visų saugumo priemonių bei nekelti grėsmės ne tik savo, bet ir kitų saugumui.

Kur įsigyti elektrinius paspirtukus?

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų elektrinių paspirtukų pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami elektriniai paspirtukai yra nauji ir kokybiški. Elektriniams paspirtukams taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Ieškote elektrinio paspirtuko?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią elektrinį paspirtuką už gerą kainą!

 • Elektriniai paspirtukai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
 • Elektriniai paspirtukai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
 • Elektriniai paspirtukai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
 • Elektriniai paspirtukai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Elektrinius paspirtukus taip pat galite įsigyti ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį elektrinį paspirtuką rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį elektrinio paspirtuko pasiūlymą!

Įsigytus elektrinius paspirtukus galime pristatyti kurjeriu tiesiai į namus ar darbą visuose Lietuvos miestuose. Kurjerių tarnyba prekes dažniausiai pristato per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo, o prieš pristatatydami prekes, susisiekia su jų gavėju ir suderina tinkamiausią pristatymo laiką.

Paspirtukai yra lengvi, kompaktiški ir pakankamai efektyvūs bei gali būti naudojami tiek laisvalaikiui, tiek kasdieniam judėjimui. Nors jie egzistuoja jau daugiau nei šimtą metų, jų populiarumas pasaulyje išaugo tik per pastaruosius kelis metus. Kokie yra pagrindiniai veiksniai, skatinantys žmones rinktis paspirtukus?

Paspirtukai prisideda prie ekologijos

Paspirtukai yra draugiški aplinkai, nes jie neteršia oro ir mažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Jie taip pat padeda sumažinti eismo spūstis ir oro taršą miestuose, kur automobilių skaičius yra didelis. Be to, jie yra ekonomiški, nes jie nereikalauja degalų ir priežiūros kaip automobiliai ar motociklai.

Kitas veiksnys yra patogumas. Paspirtukai yra lengvai valdomi ir telpa bet kurioje erdvėje. Jie taip pat idealiai tinka trumpoms kelionėms ir vietiniams apsilankymams. Paspirtukais galima važiuoti ne tik keliais, bet ir dviračių takais ar net šaligatviais. Jais taip pat galima lengvai pereiti nuo vienos transporto rūšies į kitą, pvz., nuo viešojo transporto ar automobilio prie paspirtuko.

Svarbu pabrėžti, kad paspirtukai leidžia žmonėms lengvai įveikti trumpus atstumus, tuo pačiu palaikant fizinį aktyvumą. Važinėjimas paspirtuku yra puikus būdas išlikti aktyviam ir sveikam, taip pat sumažinti sėdimo gyvenimo būdo sukeliamus neigiamus padarinius. Be to, jie dažnai gali būti greitesni už eismą miesto gatvėse, ypač kai susidaro spūstys, kuriose automobiliai turi stovėti ilgą laiką. Tokių problemų važinėjant paspirtuku nepatirsite. Tad, tai padeda sutaupyti laiko ir sumažinti nepatogumus grįžtant namo po darbo dienos.

Dar viena priežastis rinktis juos - inovacijos. Paspirtukų gamintojai nuolat tobulina savo produktus ir siūlo naujas technologijas ir funkcijas, kurios pagerina vartotojų patirtį. Šiuo metu siūlomas didžiulis paspirtukų pasirinkimas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Mūsų asortimente galite rasti ir tokius gaminius, kurie yra universalūs – jais galės naudotis visi jūsų šeimos nariai. Jų reguliavimas yra ypač paprastas.

Paspirtukas yra ne tik transporto priemonė, bet ir gyvenimo būdo simbolis. Jis atspindi žmonių norą prisidėti prie aplinkos tausojimo ir gerinti savo fizinę sveikatą. Jie taip pat suteikia žmonėms galimybę mėgautis gamta ir kultūra neišleidžiant didelių sumų.