0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
Detalės dydis
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Atsarginės dviračių dalys

ATSARGINĖS DVIRAČIŲ DALYS

Mūsų parduotuvėse rasite visas reikalingas dviračių dalis ir aksesuarus, kurie padės jums sustiprinti, pagerinti ir praplėsti jūsų dviračio naudojimo funkcionalumą. Nuo įvairiausių aksesuarų iki specialių komponentų – mes turime viską, ko jums gali prireikti norint išbandyti naujus kelius, miestų gatves ar kalnų takus. Ką siūlome pirkėjams?

Dygliuotos dviračio padangos

Mūsų siūlomos dygliuotos dviračio padangos yra būtent tai, ko jums reikia, norint patirti visiškai kitokį važiavimo dviračiu įspūdį. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų tikslas yra išbandyti ekstremalias trasas ar tiesiog mėgautis važiavimu per įvairias sudėtingas vietoves, šios padangos tikrai leis mėgautis kelionėmis be nepatogumų.

Šių dygliuotų padangų sukibimas su kelio paviršiumi yra nepalyginamai geresnis nei įprastinių padangų. Tai suteiks jums pasitikėjimo net ir žemiausiuose greičio ruožuose, leis lengviau įveikti kalnus, šlapius žvyrkelius ar slidžius miško takus. Kadangi šios padangos yra specialiai sukurtos įveikti sudėtingesnes sąlygas, jums nebereikės jaudintis dėl netikėtų išbandymų kelionėje.

Be to, dygliuotoms padangoms užtikrinamas puikus sukibimas ne tik mišriose vietovėse, bet ir kalnų takuose, kuriuose paprastoms padangos gali trūkti sukibimo. Jos drąsiai nusvers net pačius sudėtingiausius kalnų nelygumus, suteikdamos jums pasitikėjimo ir kontrolės jausmą kontroliuojant savo dviratį.

Žibintai ir žibintų laikikliai

Žibintai ir žibintų laikikliai yra esminiai aksesuarai dviračiams, kurie užtikrina jūsų saugumą ir matomumą, ypač važiuojant vėlų vakarą arba esant prastoms matomumo sąlygoms. Mūsų siūlomi žibintai yra pritaikyti skirtingoms situacijoms, leisdami jums drąsiai važiuoti ir tuo pačiu paryškinti savo buvimą kelyje.

Vieni populiariausių yra šviesos diodų (LED) žibintai, kurie žymiai ilgiau tarnauja ir suteikia ryškesnę šviesą. Tai užtikrina, kad matytumėte kelią priešais ir būtumėte pastebėtas kitų kelių eismo dalyvių. Be to, jų mažesnis energijos suvartojimas suteikia ilgesnį naudojimo laiką, nereikalaujant nuolatinio baterijų keitimo.

Mūsų siūlomi žibintų laikikliai yra tinkami daugumai dviračio rėmų formų. Jie užtikrina patogų montavimą ir tvirtumą. Tai garantuos, kad jūsų žibintas būtų saugiai pritvirtintas ir nejudėtų važiuojant net per sudėtingiausias kelio atkarpas.

Dviračio žvaigždutės

Dviračio žvaigždutės yra bene pagrindinės atsarginės dviračių dalys, kuri turi didelę įtaką jūsų važiavimo greičiui ir našumui. Jos suteikia jums galimybę pritaikyti savo dviratį skirtingoms trasoms ir įvairioms sąlygoms, taip užtikrindamos optimalų jo veikimą.

Mūsų siūlomame asortimente yra įvairių dydžių ir dantų skaičiaus žvaigždučių, kad galėtumėte atrasti idealų derinį jūsų individualiam stiliui ir važiavimo poreikiams. Didžiųjų žvaigždžių dantų skaičius užtikrins didesnį greitį ir maksimalų našumą tiesioje trasoje, o mažųjų dantų skaičius leis lengviau įveikti kalnus ir įvairius pakilimus.

Jūsų pasirinkta žvaigždutės konfigūracija turėtų atitikti jūsų važiavimo stilių ir pagrindinius važiavimo maršrutus. Pavyzdžiui, didesnių dantų skaičius puikiai tinka ilgiems plento trasoms, kurioje galite įgyti didesnį greitį, o mažesnių dantų skaičius yra nepakeičiamas kalnų takuose, kurie reikalauja daugiau jėgos ir sukibimo.

Mūsų kruopščiai atrinktas žvaigždučių asortimentas užtikrins, kad jūsų dviratis būtų pasirengęs išbandyti bet kokias aplinkybes, nesvarbu ar tai būtų greitas miesto naršymas, ar nuotykių kupinas kalnų važiavimas.

Dviračių sėdynės

Sėdynės stovai ir sėdynės yra esminiai komponentai, kurie užtikrins jūsų dviračio patogią važiavimo patirtį ypač ilgesnių kelionių metu. Mūsų siūlomos sėdynės sukuria puikų komforto lygį tam, kad jūsų sėdmenys ir nugara jaustųsi patogiai ir palaikytų taisyklingą padėtį net ir ilgo važiavimo metu.

Sėdynės yra pritaikytos maksimaliam patogumui, leisdamos jums pasiekti optimalią sėdimą padėtį. Jų ergonominis dizainas sumažina slėgį ant sėdmenų ir suteiks pakankamą palaikymą nugarai, taip sumažindamas įtampą ir galimus skausmus, kuriuos galima patirti ilgų kelionių metu.

Vairo ir pavarų perjungimo rankenėlės

Vairo ir pavarų perjungimo rankenėlės yra būtinas aksesuaras kiekvienam dviratininkui, siekiančiam optimaliai valdyti savo dviratį. Šios rankenėlės užtikrina lengvą ir patogų pavarų keitimą bei vairo valdymą, leisdamos jums pilnai koncentruotis į kelionę ir iššūkius, kuriuos ji siūlo.

Pirmenybę teikdami tinkamai pritaikytoms vairo rankenėlėms, užtikrinate patogų ir saugų rankų laikymą, kuris yra svarbiausias, kad išvengtumėte nuovargio ir galimų traumų. Vairo rankenėlės yra sukurtos atsižvelgiant į įvairias rankų dydžio ir pločio formas. Taigi, galėsite rasti tokias, kurios puikiai tiks jūsų individualiems poreikiams.

Ieškote atsarginių dviračio dalių pirkti internetu? Užsukite!

Be to, naujausios pavarų perjungimo rankenėles yra dar patogesnės ir patikimesnės. Elektroninėse pavarų perjungimo sistemose rankenėlės pakeičia mechaninius kabelius, užtikrindamos greitą ir tikslų perjungimą net ir esant ekstremalioms sąlygoms. Jos suteiks jums puikų valdymo jausmą ir bus suderinamas su įvairiais dviračių tipais. Jeigu jums aktualios šios dviračių dalys internetu, tuomet skaitykite kiekvienos prekės aprašymą, nes ten pateikiama informacija ar tai yra mechaninio ar elektroninio tipo perjungimo rankenėlės.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų atsarginių dalių dviračiui pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėje parduodamos naujos, kokybiškos, tvirtos dalys dviračiui ir su 2 metų gamykline garantija.

Dviračio aksesuarai ir dalys yra neatsiejama bet kurio dviratininko laisvalaikio dalis, todėl jų priežiūra ir keitimas yra itin svarbūs. Pirmiausia, reguliarus aksesuarų bei dalių atnaujinimas užtikrins jūsų saugumą ir patogumą kelionės metu. Pažeistos ar senos padangos, stabdžiai, vairo rankenėlės ar pavarų perjungimo mechanizmai gali kelti pavojų ne tik jums patiems, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Reguliari priežiūra = mažiau išlaidų dviračio remontui

Antra, teisingai prižiūrimi ir naujinami dviračio aksesuarai ir dalys padės išlaikyti jūsų dviratį geriausioje būklėje, tuo pačiu išvengiant neplanuotų gedimų ir remonto išlaidų. Pavyzdžiui, nuolatinis padangų slinkimas gali sukelti jų greitą nusidėvėjimą ir papildomą pasipriešinimą, todėl jūsų energijos sąnaudos gali būti smarkiai eikvojamos, važiavimo patirtis – daug nemalonesnė.

Važiuti smagiau ir daug patogiau

Trečia, tinkamai prižiūrimi ir naujinami dviračio komponentai leis jums maksimaliai išnaudoti savo dviračio galimybes ir pasiekti geriausius rezultatus. Aukštos kokybės padangos, pavarų perjungimo rankenėlės, žibintai ir kitos dalys gali suteikti didesnį važiavimo komfortą, geresnį sukibimą su keliu ir leis pasiekti didesnį greitį.

Saugokite save ir kitus

Svarbiausia, reguliarus aksesuarų ir dalių keitimas rodo, kad jūs atsižvelgiate į savo saugumą ir kitiems eismo dalyviams suteikiate didesnį pasitikėjimą. Tai ypač aktualu tiems, kurie mėgsta ilgas keliones ar ekstremalius dviračių nuotykius, nes tinkamai prižiūrėtas dviratis yra patikimas ir saugus draugas visais atvejais

Ilgiau išliks it naujas

Tinkamai prižiūrėkite savo dviratį, atnaujinkite pasenusias dalis ir įsitikinkite, kad jūsų dviratis yra visada pasiruošęs naujiems nuotykiams!

Laikas atsinaujinti?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves, kur rasite viską, ko prireiks dviračiui ir dviratininkui!

Fizines BIKKO parduotuves galima rasti:

  • BIKKO parduotuvė Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • BIKKO parduotuvė Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • BIKKO parduotuvė Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • BIKKO parduotuvė Šiauliuose – Tilžės g. 134

Pirmą kartą renkantis dviratį ar jam reikalingus kompunentus, gali būti sudėtinga. Žemiau pateikėmes aspektus, kurie palengvins apsipirkimo patirtį.

Įsivertinkite dviračio tipą

Pirmiausia, svarbu žinoti savo dviračio tipą ir paskirtį. Skirtingi dviračiai gali reikalauti skirtingų komponentų, priklausomai nuo jų naudojimo tikslų. Pvz., kalnų dviračiams svarbu pasirinkti tvirtesnes ir patvaresnes padangas, stabdžius ir pavarų perjungimo mechanizmus, kad galėtumėte įveikti sudėtingus takus. Tuo tarpu miesto dviračiams gali būti svarbu pasirinkti patogias sėdynes, lengvus ir greitus padangų profilius, kurie palengvins kasdieninį važiavimą.

Kainos ir kokybės santykis – svarbu

Antra, atkreipkite dėmesį į komponentų kokybę ir medžiagas. Aukštos kokybės komponentai ne tik padidins dviračio veikimo efektyvumą, bet ir ilgiau tarnaus, nereikalaujant dažno pakeitimo ar remonto. Renkantis komponentus, pagrindinė taisyklė yra rinktis patikimus gamintojus ir aukštos reputacijos prekės ženklus.

Nepmirškite ką ir kam norite pirkti

Trečia, svarbu įvertinti savo asmeninius poreikius ir pageidavimus. Pvz., jei mėgstate ilgus važiavimus, svarbu pasirinkti komfortiškas sėdynes ir rankenėles, kurios sumažins nuovargį. Jei norite pagerinti greitį ir našumą, rinkitės lengvesnius ir aerodinaminius komponentus, kurie padės pasiekti didesnį greitį ir sutaupyti energijos.

Nebijokite klausti

Galiausiai, nebijokite pasikonsultuoti su mūsų parduotuvėse dirbančiais profesionalais. Jie gali padėti jums suprasti kokie komponentai geriausiai atitinka jūsų poreikius ir kaip tobulinti jūsų dviratį pagal savo norus.

Sunku apsispręsti? Kreipkis į mus!

Mūsų konsultantai ne tik patars, kaip išsirinkti būtent tau ar tavo šeimos nariui tinkamiausią dviratį, bet ir padės renkantis priedus bei aksesuarus.

Kviečiame susisiekti tel. nr. +370 684 18384 darbo dienomis 9:00–17:30 val. arba e. paštu [email protected]