0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg

Dviračių kameros

Dviračio kameros palaiko padangą ir kartu su ratlankio juosta atskiria nuo ratlankio.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

DVIRAČIŲ KAMEROS INTERNETU

Dviračio kameros palaiko padangą ir kartu su ratlankio juosta atskiria nuo ratlankio. Slėgis kameroje turėtų būti toks, koks nurodytas ant padangos šono. Kalnų dviračiams dažniausiai pučiama apie 2–3 atmosferas, miesto ir hibridiniams – apie 2–4 atmosferas, o plentiniams dviračiams – apie 8–10 atmosferų. Kuo labiau pripūsta kamera dviračiui, tuo padanga bus kietesnė ir visi nelygumai jausis labiau, tačiau tuo pačiu mažesnė tikimybė pradurti padangą. Svarbu, kad kamera būtų parinkta tam tikram padangos dydžiui ir ventilio tipui. Mes siūlome Schwalbe, Continental bei Gekon gamintojų kameras. Taip pat OKO savaime susiklijuojančias kameras su jų viduje jau esančiu specialiu skysčiu / hermetiku.

  • - dviračio kamera 26 colių;
  • - dviračio kamera 27.5 colių;
  • - dviračio kamera 28 colių;
  • - dviračio kamera 29 colių.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite ypač platų dviračių kamerų pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodamos dviračių kameros yra naujos ir kokybiškos. Dviračių kameroms taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Domina dviračių kameros?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausias dviračių kameras!

  • Dviračių kameros Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviračių kameros Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviračių kameros Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviračių kameros Šiauliuose – Tilžės g. 134

Kameros dviračiams taip pat parduodamos ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Prieš perkant kamerą labai svarbu žinoti padangos arba kameros matmenis bei ventilio tipą. Jei nežinote arba neapsisprendžiate, kurios dviračio kameros Jums labiausiai tiktų, maloniai kviečiame susisiekti +370 684 18384, arba el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!