0zł

Filtruoti Pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 359,00 € - 479,00 €

Sulankstomi dviračiai

Kuo išskirtiniai sulankstomi dviračiai?
Vieni didžiausių privalumų, kuriuos turi sulankstomas dviratis – užimamas plotas ir komfortas. Su sulankstomu dviračiu patogu važiuoti netolimus atstumus, jį transportuoti bei saugoti riboto ploto sąlygomis. Sulankstomas dviratis – tai dviratis, kuris bus visada po ranka. Važiuojant prie jūros arba į pažintinę kelionę, jį paprasta įsidėti į bagažinę, o vykstant lėktuvu – netgi į lagaminą. Išlanksčius dviratį, iškart galėsite mėgautis visais dviračio teikiamais patogumais toli nuo namų. Jis taip pat labai pravartus važiuojat iš / į darbą bei gyvenant daugiabučiame name. Kitaip nei tradiciniai dviračiai, jį galite lengvai įsinešti ir pasidėti savo darbo vietoje. Šiuos privalumus lemia kiek kitokia dviračio konstrukcija. Sulankstomi dviračiai kuriami taip, kad juos būtų galima lengvai ir greitai sulankstyti, jie užimtų kuo mažiau vietos, o pervežimui nereikėtų naudoti specialių dviračio laikiklių.
Dėl tokių priežasčių šie dviračiai komplektuojami su mažesnėmis, 20“ ar 24“ padangomis, kas leidžia dviratį lengviau transportuoti. Toks dviratis turi 3, 6, 8 pavaras, kojinius ir (arba) rankinius stabdžius, aliuminį arba plieninį rėmą, patogų balnelį, apšvietimo komplektą, bagažinę, grandinės apsaugą. Be įprastų, mes taip pat galime pasiūlyti elektrinius sulankstomus dviračius. Sulankstomas elektrinis dviratis – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori džiaugtis važiavimu dviračiu malonumu, tačiau sumažinti apkrovą kojoms. Sulankstomi dviračiai geriausiai tinka žmonėms, kurių ūgis yra nuo 160 iki 180 cm. Mūsų siūlomi sulankstomų dviračių gamintojai yra Dahon, Romet, Azimut.

Sulankstomi dviračiai pigiau – kur įsigyti?
Sulankstomus dviračius gera kaina galite įsigyti Bikko.lt parduotuvėse.
- Sulankstomi dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28.
- Sulankstomi dviračiai (Vilnius) – Šeimyniškių g. 21.
- Sulankstomi dviračiai (Šiauliai) – Kreivoji g. 37 (parduotuvė-sandėlis).
- Internetinėje dviračių parduotuvėje – www.bikko.lt.
Jei nežinote, kuris sulankstomas dviratis Jums labiausiai tiktų, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Susisiekti galite el. paštu [email protected], arba telefonu: +370 684 18384.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Aktyvūs filtrai