0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Sulankstomi dviračiai

Vieni didžiausių privalumų, kuriuos turi sulankstomas dviratis – užimamas plotas ir komfortas.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Sulankstomi dviračiai internetu

Vieni didžiausių privalumų, kuriuos turi sulankstomas dviratis – užimamas plotas ir komfortas. Su sulankstomu dviračiu patogu važiuoti netolimus atstumus, jį transportuoti bei saugoti riboto ploto sąlygomis. Sulankstomas dviratis – tai dviratis, kuris bus visada po ranka. Važiuojant prie jūros arba į pažintinę kelionę, jį paprasta įsidėti į bagažinę, o vykstant lėktuvu – netgi į lagaminą. Išlanksčius dviratį, iškart galėsite mėgautis visais dviračio teikiamais patogumais toli nuo namų. Jis taip pat labai pravartus važiuojat iš / į darbą bei gyvenant daugiabučiame name. Kitaip nei tradiciniai dviračiai, jį galite lengvai įsinešti ir pasidėti savo darbo vietoje. Šiuos privalumus lemia kiek kitokia dviračio konstrukcija.

Sulankstomi dviračiai kuriami taip, kad juos būtų galima lengvai ir greitai sulankstyti, jie užimtų kuo mažiau vietos, o pervežimui nereikėtų naudoti specialių dviračio laikiklių.
Dėl tokių priežasčių šie dviračiai komplektuojami su mažesnėmis, 20“ ar 24“ padangomis, kas leidžia dviratį lengviau transportuoti. Sulankstomi dviračiai geriausiai tinka žmonėms, kurių ūgis yra nuo 160 iki 180 cm. Žemesniam ūgiui labiau tinkami sulankstomi dviračiai su 20" rato dydžiu, o aukštesnio ūgio žmogui geriau rinktis sulankstomą dviratį, kuris turi 24" dydžio ratus.
Sulankstomas dviratis turi vieną arba kelias – 3, 6, 7 arba 8 pavaras, kojinius ir (arba) rankinius stabdžius, aliuminį arba plieninį rėmą, patogų balnelį, apšvietimo komplektą, bagažinę, grandinės apsaugą. Mūsų siūlomi sulankstomų dviračių gamintojai yra Romet ir Azimut.

Kas svarbu renkantis sulankstomą elektrinį dviratį?

Sulankstomas elektrinis dviratis, kaip transporto priemonė yra iš ties naudinga daugeliu atveju. Tačiau, pirkėjams, ieškantiems geriausio pasirinkimo, rekomenduojame atsižvelgti į siūlomų gaminių parametrus ir funkcionalumą. Žemiau pateikiame kriterijus, kuriais turėtumėte remtis renkantis šio tipo dviratį sau ar visai šeimai.

1. Kelionės tikslas ir maršrutas

Pirmasis žingsnis ieškant geriausio sulankstomo elektrinio dviračio yra apibrėžti, kokios yra pagrindinės kelionės sąlygos. Ar jis bus naudojamas tik miesto gatvėse ar taip pat reikės įveikti bekeles ir užmiesčio trasas? Tai labai svarbus kriterijus, nes skirtingi dviračiai pasižymi skirtingomis galimybėmis. Ne visi elektriniai dviračiai skirti tolimoms kelionėms.

2. Baterijos talpa

Vienas iš pagrindinių elektrinio dviračio privalumų yra elektros variklio pagalba, tačiau ši funkcija priklauso nuo baterijos talpos. Svarbu žinoti, kad didesnė talpa nereiškia, jog tai yra geriausias sprendimas. Reikia atsižvelgti į svorį ir galimybę ją pasikrauti, nes daug svėręs dviratis tampa sunkiau valdomas, o jei kelias yra tolimas ir yra daug kalnelių, tai baterija gali greitai išsikrauti.

3. Svoris ir kompaktiškumas

Viena iš svarbiausių sulankstomo dviračio savybių yra jo svoris ir galimybė jį greitai sulankstyti. Jei dviratis bus dažnai nešiojamas rankoje arba naudojamas viešuoju transportu, lengvas ir kompaktiškas dviratis bus išsigelbėjimas. Be to, patikrinti sulankstymo mechanizmą ir įsitikinti, kad jis bus stabilus ir ilgaamžis galite atvykę į mūsų fizines parduotuves arba apžvelgę dviračių modelius internete.

4. Rėmo medžiaga

Rėmo medžiaga daro didelę įtaką dviračio svoriui ir atsparumui smūgiams. Dažniausiai rinkoje sutinkami aliuminio arba plieno rėmai. Aliuminis yra lengvesnis, todėl jį dažniausiai renkasi žmonės, kurie daug važinėja mieste, o plieno rėmas yra patvaresnis, tačiau sunkesnis. Taip pat būtina žinoti, kad brangesnių elektrinių dviračių rėmai yra gaminami iš anglies pluošto.

5. Važiavimo stabilumas

Stabilumas yra svarbi savybė, kuriai reikia skirti dėmesį renkantis dviratį. Stabiliu važiavimu užtikrinsite saugumą ir malonesnį važiavimą. Dviračio geometrija, ratų dydis ir padangų tipas daro įtaką vairavimo stabilumui. Tad, išbandyti realybėje būtų tikrai į nauda.

6. Variklio galia ir greitis

Mūsų parduotuvėse galima rasti įvairios galios ir greičio elektrinius dviračius. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pasirinkti dviratį su varikliu, kuris tik palaikys jūsų pedalų judėjimą arba tokį, kuris suteiks didžiausią pagalbą. Tačiau daugelis sulankstomų elektrinių dviračių yra pritaikyti miesto važiavimui ir pasižymi ribotu greičiu.

7. Komfortas ir ergonomika

Ne mažiau svarbu yra atkreipti dėmesį į sėdynės ir rankenos komfortą. Ypatingai jei planuojate ilgesnes keliones, svarbu, kad būtų užtikrintas geras sėdėjimas ir patogus rankų laikymas. Įsitikinkite, kad dviratis turi reguliuojamus komponentus, kad galėtumėte pritaikyti juos savo kūno proporcijoms.

8. Apsaugos sistemos

Jokiu būdu negalima pamiršti apsaugos sistemos. Dauguma sulankstomų elektrinių dviračių turi integruotas apsaugos funkcijas, tokias kaip saugos užraktai arba GPS sekimas. Tai suteiks jums daugiau ramybės, kai dviratis yra paliktas neprižiūrimoje vietoje. Vagystės atveju bus nesunku susekti dviračio buvimo vietą specialia programėle telefone.

Kas svarbu renkantis sulankstomą e. dviratį?

Renkantis geriausią sulankstomą elektrinį dviratį, būtina atidžiai įvertinti aspektus, kurie atitinka jūsų individualius poreikius ir kelionių įpročius. Svarbu taip pat pasikonsultuoti su patyrusiais pardavėjais ir perskaityti viešus atsiliepimus. Tinkamai parinktas dviratis taps patikimu draugu kasdienėms miesto kelionėms ir padės jums pasiekti norimas vietas lengvai ir aplinkai draugišku būdu.

(Ne)visais e. dviračiais gali važiuoti vaikai

Beje, nors elektriniai dviračiai gali būti patrauklūs su savo technologinėmis galimybėmis, jų naudojimas yra skirtas suaugusiems ar vyresniems paaugliams. Nepaisant to, kad šios transporto priemonės yra linksmos ir greitesnės nei tradiciniai dviračiai, jos turi ir didesnę riziką. Vaikams gali būti sunku kontroliuoti tokias transporto priemones ir tai gali kelti pavojų jų saugumui. Vaikai turėtų pradėti nuo paprastų dviračių, mokytis saugaus važiavimo ir įgūdžių prieš pereinant prie sudėtingesnių technologijų. Tad, venkite duoti juos vaikams, ypač kai tai riboja įstatymai.

Sunku apsispręsti?

Taigi, žengus žingsnį į naujos kartos miesto transportą, būkite atidūs ir kruopščiai įvertinkite visus pasiūlymus. Gerai įvertinkite savo poreikius ir prioritetus, palyginkite skirtingus modelius ir rinkitės ne tik funkcionalumą, bet ir patogumą. Su tinkamu pasirinkimu, sulankstomas elektrinis dviratis taps ne tik puikiu ir praktišku transporto priemonės pavyzdžiu, bet ir tvaria ateities vizija miesto transporto srityje.

Jei nežinote, kokį dviratį geriau rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti e. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų sulankstomų dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami sulankstomi dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina sulankstomas dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią sulankstomą dviratį už gerą kainą!

  • Sulankstomi dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Sulankstomi dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Sulankstomi dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Sulankstomi dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Sulankstomi dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį sulankstomą dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!