0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Sulankstomi

Vieni didžiausių privalumų, kuriuos turi sulankstomas dviratis – užimamas plotas ir komfortas. Su sulankstomu dviračiu patogu važiuoti netolimus atstumus, jį transportuoti bei saugoti riboto ploto sąlygomis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

SULANKSTOMI DVIRAČIAI INTERNETU

Vieni didžiausių privalumų, kuriuos turi sulankstomas dviratis – užimamas plotas ir komfortas. Su sulankstomu dviračiu patogu važiuoti netolimus atstumus, jį transportuoti bei saugoti riboto ploto sąlygomis. Sulankstomas dviratis – tai dviratis, kuris bus visada po ranka. Važiuojant prie jūros arba į pažintinę kelionę, jį paprasta įsidėti į bagažinę, o vykstant lėktuvu – netgi į lagaminą. Išlanksčius dviratį, iškart galėsite mėgautis visais dviračio teikiamais patogumais toli nuo namų. Jis taip pat labai pravartus važiuojat iš / į darbą bei gyvenant daugiabučiame name. Kitaip nei tradiciniai dviračiai, jį galite lengvai įsinešti ir pasidėti savo darbo vietoje. Šiuos privalumus lemia kiek kitokia dviračio konstrukcija.

Kaip pasirinkti sulankstomą dviratį?

Sulankstomi dviračiai kuriami taip, kad juos būtų galima lengvai ir greitai sulankstyti, jie užimtų kuo mažiau vietos, o pervežimui nereikėtų naudoti specialių dviračio laikiklių.
Dėl tokių priežasčių šie dviračiai komplektuojami su mažesnėmis, 20“ ar 24“ padangomis, kas leidžia dviratį lengviau transportuoti. Sulankstomi dviračiai geriausiai tinka žmonėms, kurių ūgis yra nuo 160 iki 180 cm. Žemesniam ūgiui labiau tinkami sulankstomi dviračiai su 20" rato dydžiu, o aukštesnio ūgio žmogui geriau rinktis sulankstomą dviratį, kuris turi 24" dydžio ratus.
Sulankstomas dviratis turi vieną arba kelias – 3, 6, 7 arba 8 pavaras, kojinius ir (arba) rankinius stabdžius, aliuminį arba plieninį rėmą, patogų balnelį, apšvietimo komplektą, bagažinę, grandinės apsaugą.

Mūsų siūlomi sulankstomų dviračių gamintojai yra Romet ir Azimut.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų sulankstomų dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami sulankstomi dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina sulankstomas dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią sulankstomą dviratį už gerą kainą!

  • Sulankstomi dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Sulankstomi dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Sulankstomi dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Sulankstomi dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Sulankstomi dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį sulankstomą dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!