0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

BMX dviračiai

Nors iš pažiūros atrodo, kad šis dviračio tipas dėl savo dydžio atrodo kaip vaikiškas, tačiau taip toli gražu nėra. BMX dviračiai skirti atlikti įvairius triukus specialiai tam pritaikytose vietose, arba mieste.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

BMX dviračiai internetu

BMX dviračiai

Nors iš pažiūros atrodo, kad šis dviračio tipas dėl savo dydžio atrodo kaip vaikiškas, tačiau taip toli gražu nėra. BMX dviračiai skirti atlikti įvairius triukus specialiai tam pritaikytose vietose, arba mieste. BMX dviračiai yra lengvai atpažįstamai iš tipinės žemos geometrijos su žemoje padėtyje esančiu balneliu, kadangi juo dažniausiai važiuojama stovint. Ypač tvirtas rėmas bei ratlankiai, neamortizuojanti priekinė šakė, storos 20“ padangos, sugeriančios smūgio energiją šokant per kliūtį arba nušokus nuo pakylos, aukštai iškeltas ir papildomai sutvirtinti vairas, dažniausiai apsisukantis 360 laipsnių kampu. Viskas padaryta taip, kad būtų galima atlikinėti akrobatinius triukus tiek specialiose BMX trasoje ar parke, tiek ir važinėti mieste. Mūsų siūlomas BMX dviračių gamintojas yra Diamondback.

Diamondback dviračių istorija

Diamondback – ilgametę patirtį turintis dviračių gamintojas. Tai pagrindinis dviračių prekės ženklas, įsikūręs Kente, Vašingtone (JAV). Diamondback dviračiai parduodami daugelyje šalių visame pasaulyje, pradedant Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, Kanada, Australija, Jungtine Karalyste, Bangladešu ir kt. Kaip BMX prekės ženklas, Diamondback buvo įkurtas 1977 metais, Kalifornijoje. Iš pradžių prekės vardas buvo Diamond Back, per laiką jis pasikeitė į DiamondBack, o tada į Diamondback, kuris yra vartojamas ir dabar. Nuo 1990 metų taip pat buvo pradėti pardavinėti Diamondback kalnų bei plento dviračiai. Dabar šis gamintojas gali pasiūlyti platų įvairių tipų dviračių pasirinkimą. 1993 metais, susikūrus Diamondback Racing (dar kitaip vadinamai DBR) komandai, šimtai BMX ir kalnų dviratininkų buvo remiami Diamonback gamintojo. 1999 metais Diamondback kompaniją įsigijo Derby Cycle Corporation, kuri yra viena iš trijų didžiausių dviračių gamintojų Vokietijoje. Ši kompanija taip pat turi Raleigh dviračių kompaniją, o įsigijus Diamonback, tiek Raleigh, tiek Diamondback buvo sujungtos. Dabar šie abu prekių ženklai turi tą pati savininką.

BMX dviračiai gali būti dviejų tipų: lenktyniniai (vadinamieji Race) ir skirti triukams (BMX freestyle). Lenktyniniai dviračiai yra gana lengvi, skirti didesniam greičio išvystymui, tuo tarpu BMX Freestyle dviračiai orientuoti į manevringumą, įvairaus sudėtingumo triukų atlikimą, šokinėjimą rampomis, tilteliais, šaligatviais, turėklais ir kt. Šie dviračiai turi lygesnes ir platesnes padangas, didesnį stipinų skaičių, kiek sunkesnį rėmą. Važinėjantis BMX dviračiais ir atliekant įvairius triukus, išauga didesnė tikimybė nukristi ir susižeisti. Dėl šios priežasties rekomenduojama naudoti apsaugas ir kokybišką šalmą.

BMX dalys:

Be pačių dviračių, mes taip pat BMX dviračiams galime pasiūlyti dalis bei aksesuarus. Mūsų asortimente galite rasti miniklio velenų, padangų, kamerų, ratų, grandinių, pedalų, rankenėlių bei kitų dalių, kurių gali prireikti eksploatuojant dviratį. Taip pat mūsų prekių kataloge rasite ir aksesuarų dviračiui: akinių, šalmų, gertuvių, pompų, spidometrų ir pulsometrų bei kitų dviratininkui reikalingų prekių, taip pat ir aprangos: pirštinių, kojinių, batų, striukių, šortų ir pan.

BMX dviračio priežiūra:

Tam, kad dviratis būtų suteptas ir apsaugotas bet kokiame kelyje, galime pasiūlyti įvairias dviračio priežiūros priemones, pradedant grandinės alyva ar purškalu, baigiant apsauginėmis valymo priemonėmis, balnelio valikliais ir kt. Mūsų asortimente galite rasti Hanseline ir Bike on Wax dviračių priežiūros priemonių, praversiančių BMX dviratininkui.

BMX dviračių kaina:

BMX dviračių kaina priklauso nuo dviračio charakteristikos, dviračių dalių kokybės ir jų patvarumo. Pigūs BMX dviračiai gali turėti nesustiprintus ratlankius, todėl jie labiau gali būti tinkami pradedant mokytis atlikinėti pačius paprasčiausius BMX triukus. Augant ir tobulėjant BMX meistriškumui, rekomenduojama atkreipti dėmesį į stipresnius, patvaresnius bei geresnę charakteristiką turinčius modelius. Rinkdamiesi BMX dviratį, atkreipkite dėmesį, kad: Komplektacijos dalys būtų lengvos, bet tvirtos. Komplektacijoje būtų maža priekinė žvaigždė (jei atlikinėsite įvairius triukus), o dviratis būtų vienos pavaros. Ratlankiai turėtų dvigubas sieneles (jei atlikinėsite įvairius triukus). Veržlės būtų uždengtos. Jei tai bus Jūsų pirmasis dviratis, nevertėtų rinktis pačios aukščiausios klasės dviračio. Tik susipažinus su dviračio specifika ir pradėjus juo važinėti reikėtų išsiaiškinti, su kokiu dviračiu tęsite važinėjimus. Vėliau, išsiaiškinus savo poreikius, bus galima pasirinkti konkrečiai Jūsų poreikiams tinkamą dviratį.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų BMX dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami BMX dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina BMX dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • BMX dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • BMX dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • BMX dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • BMX dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

BMX dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį BMX dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!