0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Elektriniai dviračiai

Elektrinis dviratis – tai puiki alternatyva spūstims keliuose.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Elektriniai dviračiai internetu

Mūsų siūlomi elektrinių dviračių gamintojai yra GEOBIKE, ECOBIKE, UNIBIKE, CUBE ir ROMET. GEOBIKE kolekciją sudaro daugiau kaip 20 įvairių elektrinių dviračių modelių – nuo sudedamo dviračio su 16“ ratais iki įvairių dydžių miesto, kelionių, plentinių, stilingų elektrinių cruiser dviračių. Pastaruoju metu labai populiarūs pilnos amortizacijos elektriniai dviračiai, kuriuos siūlo CUBE gamintojas – tai STEREO HYBRID serijos modeliai.

Elektrinis dviratis – tai puiki alternatyva spūstims keliuose. Be vargo aplenksite kliūtis ar įveiksite įkalnę, nuvažiuosite į darbą, parduotuvę, parką arba į kaimą aplankyti močiutės. Elektros variklio galia padės ilgesnėje kelionėje. Elektriniai dviračiai tinkami važiuoti tiek trumpas, tiek ir ilgas distancijas. Jam nereikia benzino, tad tai draugiška aplinkai transporto priemonė. Akumuliatoriaus resursas neapsiriboja 100 kilometrų. Net jei Jūsų kelionė bus ypač ilga ir akumuliatorius išseks, galite būti tikri, kad visada grįšite namo mindami pedalus kaip ir įprastiniu dviračiu. Šiai transporto priemonei nereikalingos teisės, ji itin populiari tarp senjorų.

Visi GEOBIKE ir ECOBIKE elektrinių dviračių modelių rėmai yra specialiai suprojektuoti elektriniams dviračiams, pagaminti iš aliuminio, gerai aprūpinti atrinkta įranga ir dalimis bei naujausiu ir patikimu ličio jonų akumuliatoriumi. Ecobike yra vienas pirmųjų e-dviračių gamintojų Europoje. Tai reiškia, kad įmonė turi ilgametę elektrinių dviračių gamybos patirtį ir gali pasiūlyti idealų kainos ir kokybės santykį. Pasaulinės klasės komponentai, kruopščiai surinkti su meile dviračiams Lenkijoje. Visi šie pranašumai pelnė pasitikėjimą visame Europos žemyne. Mūsų asortimente taip pat galite rasti CUBE asortimentą – tai elektriniai dviračiai iš Vokietijos. CUBE gali pasiūlyti ne tik miesto tipo, bet ir kalnų, turistinius ir kitokio tipo dviračius. 2014-aisiais CUBE pradėjo bendradarbiavimą su BOSCH kompanija, kuriančiais elektrinių dviračių variklių sistemas. Dviračiai su integruotu BOSCH varikliu ne tik tyliai veikia, bet ir, taupant baterijos energiją, įsijungia tada, kai dviračiu yra pradedama minti, o išsijungia – dviračiui sustojus.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų elektrinių dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami elektriniai dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi. Elektriniams dviračiams taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Domina elektrinis dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią elektrinį dviratį!

  • Elektriniai dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Elektriniai dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Elektriniai dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Elektriniai dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Elektriniai dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį elektrinį dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį elektrinio dviračio pasiūlymą!