0zł

Elektriniai dviračiai

Elektrinis dviratis – tai puiki alternatyva spūstims keliuose. Be vargo aplenksite kliūtis ar įveiksite įkalnę, nuvažiuosite į darbą, parduotuvę, parką arba į kaimą aplankyti močiutės. Elektros variklio galia padės ilgesnėje kelionėje. Elektriniai dviračiai tinkami važiuoti tiek trumpas, tiek ir ilgas distancijas. Jam nereikia benzino, tad tai draugiška aplinkai transporto priemonė. Akumuliatoriaus resursas neapsiriboja 100 kilometrų. Net jei Jūsų kelionė bus ypač ilga ir akumuliatorius išseks, galite būti tikri, kad visada grįšite namo mindami pedalus kaip ir įprastiniu dviračiu. Šiai transporto priemonei nereikalingos teisės, ji itin populiari tarp senjorų.

Elektrinių dviračių asortimentas

Mūsų siūlomi elektrinių dviračių gamintojai yra GEOBIKE, UNIBIKE, CUBE ir ROMET. GEOBIKE kolekciją sudaro daugiau kaip 20 įvairių elektrinių dviračių modelių – nuo sudedamo dviračio su 16“ ratais iki įvairių dydžių miesto, kelionių, plentinių, stilingų elektrinių cruiser dviračių.
Visi GEOBIKE elektrinių dviračių modelių rėmai yra specialiai suprojektuoti elektriniams dviračiams, pagaminti iš aliuminio, gerai aprūpinti atrinkta įranga ir dalimis bei naujausiu ir patikimu ličio jonų akumuliatoriumi. Mūsų asortimente taip pat galite rasti CUBE asortimentą – tai elektriniai dviračiai iš Vokietijos. CUBE gali pasiūlyti ne tik miesto tipo, bet ir kalnų, turistinius ir kitokio tipo dviračius. 2014-aisiais CUBE pradėjo bendradarbiavimą su BOSCH kompanija, kuriančiais elektrinių dviračių variklių sistemas. Dviračiai su integruotu BOSCH varikliu ne tik tyliai veikia, bet ir, taupant baterijos energiją, įsijungia tada, kai dviračiu yra pradedama minti, o išsijungia – dviračiui sustojus.

Elektriniai dviračiai – kur įsigyti?
Mūsų siūlomus elektrinius dviračius galite įsigyti šiais adresais:
- Elektriniai dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28.
- Elektriniai dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21.
- Elektriniai dviračiai Šiauliuose – Kreivoji g. 37.
- Elektriniai dviračiai Lietuvoje – internetinėje dviračių parduotuvėje www.bikko.lt

Nesate tikri, kuris elektrinis dviratis Jums labiausiai tiktų? Susisiekite su Bikko.lt konsultantais, kurie padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Susisiekti galite el. paštu [email protected], arba telefonu: +370 684 18384.
Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Aktyvūs filtrai