0zł

Apmokėjimas

Mūsų parduotuvėje įsigytas prekes galima apmokėti šiais būdais:

 

1. Bankiniu pavedimu
Pavedimą galite atlikti iš bet kurio banko elektroninės bankininkystės puslapio arba nuėjus į bet kurį banko skyrių. Pasikeitus užsakymo statusui į „Patvirtintas“, Jūs gausite pranešimą elektroniniu paštu su duomenimis, reikalingais atlikti pavedimą, bei nurodytą mokėjimo sumą. Užsakymas toliau bus vykdomas tik gavus apmokėjimą į banko sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį, kad tarpbankiniai pavedimai gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

2. Grynaisiais pristatymo metu
Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, patvirtintas užsakymas dažniausiai yra realizuojamas, o prekės pristatomos per 1 darbo dieną.  Apmokant už prekes grynais pinigais, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius Jūsų užsakytas prekes. Ši kurjerių paslauga kainuoja (3,99 €).
Atskirais atvejais, gali reikėti bankiniu pavedimu sumokėti garantinę/avansinę įmoką už užsakytas prekes, o likusią sumą grynaisiais pinigais kurjeriui.
Dėmesio! Prekių pristatymo metu būtinai turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, kuri buvo nurodyta Jūsų užsakyme.
 
3. Pirkimas išsimokėtinai (lizingo paslauga)
Mūsų siūlomas prekes išperkamosios nuomos būdu galite įsigyti „Inbank“, „Esto“ arba „SB lizingo“ bendrovėse. Sudaryti lizingo sutartį galite:

  • Tiesiogiai elektroniniu būdu užsakymo metu – lengvai ir greitai su „Inbank“ arba „Esto“!
  • Atvykus į mūsų parduotuves – Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje arba Šiauliuose.
  • Nuvykus į išperkamosios nuomos bendrovės skyrių su atsispausdintu užsakymo patvirtinimu.

4. „Kevin.“ tiesioginio mokėjimo sistema

Pateikus užsakymą, iškart būsite nukreipti į Jūsų pasirinktą banką iš kurio galėsite atlikti mokėjimo operaciją, bei patvirtinti iš anksto suformuotą mokėjimą. Mokėjimas dažniausiai įvykdomas per kelias minutes. Atlikti mokėjimą tiesiogiai per „kevin.“ galima esant vieno iš išvardytų bankų klientams: AB Swedbank bankas; AB SEB bankas; AB Luminor; Citadele; Revolut; Šiaulių bankas; Medicinos bankas. Kitų bankų klientai turėtų rinktis ir atlikti mokėjimą bankiniu pavedimu.