0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Hibridiniai (Cross) dviračiai

Hibridiniai dviračiai – kas tai?
Hibridinis dviratis – tai lengvesnė kalnų dviračio versija. Hibridiniai dviračiai dažniausiai būna 28 colių dydžio ratais, padangos vidutinio pločio arba plačios su vidutinio gilumo protektoriumi.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

HIBRIDINIAI (CROSS) DVIRAČIAI INTERNETU

Hibridinis dviratis – tai lengvesnė kalnų dviračio versija. Hibridiniai dviračiai dažniausiai būna 28 colių dydžio ratais, padangos vidutinio pločio arba plačios su vidutinio gilumo protektoriumi. Šie ratai geriau rieda kietu pagrindu, bet nepaves ir miško takais. Rėmas yra lengvesnis ir didesnis, palyginti su kalnų dviračio rėmu. Dauguma hibridinių dviračių turi amortizuojančią priekinę šakę su 50–60 mm eiga. Vis dažniau hibridai komplektuojami su diskiniais stabdžiais. Hibridinio dviračio rėmas turi numatytus tvirtinimo taškus, todėl be problemų gali būti sukomplektuota papildoma kelioninė įranga su aksesuarais. Parinkus tinkamą komplektaciją hibridiniai dviračiai (arba kitaip, Cross dviračiai) gali virsti labiau pritaikytais turistinėms kelionėms arba nesudėtingos bekelės tyrinėjimams. Platus pavarų diapazonas leidžia išvystyti didesnį greitį lygiame kelyje bei parodyti galią bekelėje ar minant į įkalnę.

Hibridinių dviračių privalumas

Pagrindinis hibridinių dviračių privalumas – jo universalumas: su tam tikrų savybių sumažėjimu būdingu kalnų dviračiams, hibridas turi geresnę važiavimo kokybę kieto pagrindo keliais. Galbūt tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta keliauti visur, išskyrus bekeles ir labai blogus kelius. Šis dviratis puikiai tinka tiems, kurie nori pasivažinėti, lengvai pasportuoti, bei naudoti dviratį kaip susisiekimo priemonę. Žinoma, hibridiniai dviračiai puikiai tinka išvykti ir į turistines keliones, pridedant prie dviračio įvairius aksesuarus – apšvietimo komplektą, dėtuves, krepšius ir kt.

Dviračiai yra puikus būdas aktyviai leisti laiką gamtoje, o hibridiniai dviračiai tampa vis populiaresniu pasirinkimu tarp entuziastų. Jų universalumas suteikia galimybę atrasti naujas keliones tiek mieste, tiek ir užmiestyje. Mūsų parduotuvė didžiuojasi gausiu hibridinių dviračių pasirinkimu iš pažangiausių gamintojų pasaulyje, kurie atitinka aukštus standartus ir garantuoja kokybę bei patikimumą.

ROMET – kartu daugiau nei 100 metų

Vienas iš mūsų pasiūlymų – „Romet“ dviračiai. Ši puiki Lenkijos įmonė garsėja patikimu inžineriniu darbu ir aukščiausios kokybės komponentais. Jų hibridiniai dviračiai idealiai tinkami tiek miesto gatvėms, tiek ir duobėtiems keliams už miesto ribų. „Romet“; pasižymi moderniu dizainu ir patraukliomis spalvomis, tad tikrai atkreips kiekvieno akį.

Išskirtiniams poreikiams – išskirtiniai „Cube“ dviračiai

Dar vienas labai populiarus ir mėgstamas dviračių gamintojas – vokiečių kompanija „Cube“, savo veiklą pradėję 1993 m. Bavarijoje. „Cube“ hibridiniai dviračiai pasižymi kokybiškumu, patvarumu, o pačių dviračių komplektacijoje montuojamos pasaulinio žinomumo gamintojų dviračių dalys. Be to, „Cube“ gamykloje Vokietijoje kiekvienas dviratis yra testuojamas ir žiūrima, ar jis atitinka itin aukštus gamintojo standartus. Kitas pasirinkimas – „Cube“ dviračiai. Ši vokiečių kompanija yra žinoma savo aukščiausios kokybės dviračiais. Hibridiniai „Cube“ dviračiai yra tobulai suderinti ir pasižymi puikiu stabilumu bei komfortu. Tiesioginis jų valdymas suteiks jums puikų jausmą kiekvienoje kelionėje, nesvarbu, ar tai būtų kasdieninis miesto tyrinėjimas ar ilgesnės nuotykių pilnos trasos už miesto ribų.

Pasaulyje pripažinti – „Merida“ hibridiniai dviračiai

Vienas populiariausių ir pamėgtų hibridinių dviračių gamintojų, turintis išskirtinai gerą vardą visame pasaulyje – „Merida“. Šio gamintojo hibridiniai dviračiai pamėgti tiek dviratininkų mėgėjų, tiek profesionalų ne tik Lietuvoje, bet ir kituose kraštuose. „Merida“ per 31 savo gyvavimo metus tapo reikšmingu dviračių industrijos dalyviu. Naujausios dviračiams pritaikomos technologijos kuriamos ir išbandomos gamintojo tyrimų centre Vokietijoje. Tokiu būdu „Merida“ sugeba patenkinti vis labiau augančius viso pasaulio dviratininkų poreikius, pasiūlydama kiekvienam segmentui tinkamą produktą. Mes galime pasiūlyti tiek vyriškus, tiek moteriškus „Merida“ hibridinius dviračius, pradedant nuo žemesnio, baigiant aukšto lygio dviračiais. Svarbus aspektas, parodantis „Merida“ dviračių kokybiškumą – gamintojo suteikiama viso gyvenimo (angl. Lifetime Warranty) garantija dviračio rėmui. Ne mažiau populiarūs yra „Merida“ dviračiai. Ši tarptautinė kompanija iš Taivano įgavo pasitikėjimo dėl savo aukštos kokybės ir ypatingo dėmesio detalėms. Hibridiniai „Merida“ dviračiai puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems entuziastams. Jų stabilumas, patikimumas ir efektyvumas leis jums mėgautis kiekviena kelione.

Platus asortimentas ir profesionali pagalba renkantis

Mūsų parduotuvėje rasite įvairius „Cube“ hibridinius dviračius, kaip, pavyzdžiui, „Cube Nature“ arba „Cube Touring“ modelius. Taip pat, galėsite pasirinkti iš „Merida Crossway“ serijos arba „Romet Huragan“ hibridinių dviračių. Kokie yra geriausi dviračių gamintojai, labai priklauso nuo paties dviratininko poreikių, važiavimo stiliaus, atstumų, vietovių ir kitų veiksnių. Iš plataus mūsų siūlomų gamintojų asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkamą dviratį už priimtiną kainą, nesvarbu, ar tai būtų vyriški, ar moteriški hibridiniai dviračiai. Rinkitės iš tokių gamintojų kaip Kokie yra geriausi dviračių gamintojai, labai priklauso nuo paties dviratininko poreikių, važiavimo stiliaus, atstumų, vietovių ir kitų veiksnių. Iš plataus mūsų siūlomų gamintojų asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkamą dviratį už priimtiną kainą, nesvarbu, ar tai būtų vyriški, ar moteriški hibridiniai dviračiai. Rinkitės iš tokių gamintojų kaip MERIDA, CUBE, UNIBIKE, ROMET ir ARKUS.MERIDA, CUBE, UNIBIKE, ROMET ir ARKUS.

Jei esate neapsisprendę dėl hibridinio dviračio pasirinkimo, nesijaudinkite – mes galėsime pateikti detales apie kiekvieną dviračio modelį. Taip pat mūsų konsultantai visada pasiruošę jums padėti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų hibridinių dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami hibridiniai dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina hibridinis dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Hibridiniai dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Hibridiniai dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį miesto dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!