0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Hibridiniai (Cross) dviračiai

Hibridiniai dviračiai – kas tai?
Hibridinis dviratis – tai lengvesnė kalnų dviračio versija. Hibridiniai dviračiai dažniausiai būna 28 colių dydžio ratais, padangos vidutinio pločio arba plačios su vidutinio gilumo protektoriumi.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

HIBRIDINIAI (CROSS) DVIRAČIAI INTERNETU

Hibridinis dviratis – tai lengvesnė kalnų dviračio versija. Hibridiniai dviračiai dažniausiai būna 28 colių dydžio ratais, padangos vidutinio pločio arba plačios su vidutinio gilumo protektoriumi. Šie ratai geriau rieda kietu pagrindu, bet nepaves ir miško takais. Rėmas yra lengvesnis ir didesnis, palyginti su kalnų dviračio rėmu. Dauguma hibridinių dviračių turi amortizuojančią priekinę šakę su 50–60 mm eiga. Vis dažniau hibridai komplektuojami su diskiniais stabdžiais. Hibridinio dviračio rėmas turi numatytus tvirtinimo taškus, todėl be problemų gali būti sukomplektuota papildoma kelioninė įranga su aksesuarais. Parinkus tinkamą komplektaciją hibridiniai dviračiai (arba kitaip, Cross dviračiai) gali virsti labiau pritaikytais turistinėms kelionėms arba nesudėtingos bekelės tyrinėjimams. Platus pavarų diapazonas leidžia išvystyti didesnį greitį lygiame kelyje bei parodyti galią bekelėje ar minant į įkalnę.

Hibridinių dviračių privalumas

Pagrindinis hibridinių dviračių privalumas – jo universalumas: su tam tikrų savybių sumažėjimu būdingu kalnų dviračiams, hibridas turi geresnę važiavimo kokybę kieto pagrindo keliais. Galbūt tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta keliauti visur, išskyrus bekeles ir labai blogus kelius. Šis dviratis puikiai tinka tiems, kurie nori pasivažinėti, lengvai pasportuoti, bei naudoti dviratį kaip susisiekimo priemonę. Žinoma, hibridiniai dviračiai puikiai tinka išvykti ir į turistines keliones, pridedant prie dviračio įvairius aksesuarus – apšvietimo komplektą, dėtuves, krepšius ir kt.

Vienas populiariausių ir pamėgtų hibridinių dviračių gamintojų, turintis išskirtinai gerą vardą visame pasaulyje – MERIDA. Šio gamintojo hibridiniai dviračiai pamėgti tiek dviratininkų mėgėjų, tiek profesionalų ne tik Lietuvoje, bet ir kituose kraštuose. MERIDA per 31 savo gyvavimo metus tapo reikšmingu dviračių industrijos dalyviu. Naujausios dviračiams pritaikomos technologijos kuriamos ir išbandomos gamintojo tyrimų centre Vokietijoje. Tokiu būdu MERIDA sugeba patenkinti vis labiau augančius viso pasaulio dviratininkų poreikius, pasiūlydama kiekvienam segmentui tinkamą produktą. Mes galime pasiūlyti tiek vyriškus, tiek moteriškus Merida hibridinius dviračius, pradedant nuo žemesnio, baigiant aukšto lygio dviračiais. Svarbus aspektas, parodantis Merida dviračių kokybiškumą – gamintojo suteikiama viso gyvenimo (angl. Lifetime Warranty) garantija dviračio rėmui. Dar vienas labai populiarus ir mėgstamas dviračių gamintojas – vokiečių kompanija CUBE, savo veiklą pradėję 1993 m. Bavarijoje. CUBE hibridiniai dviračiai pasižymi kokybiškumu, patvarumu, o pačių dviračių komplektacijoje montuojamos pasaulinio žinomumo gamintojų dviračių dalys. Be to, CUBE gamykloje Vokietijoje kiekvienas dviratis yra testuojamas ir žiūrima, ar jis atitinka itin aukštus gamintojo standartus. Kokie yra geriausi dviračių gamintojai, labai priklauso nuo paties dviratininko poreikių, važiavimo stiliaus, atstumų, vietovių ir kitų veiksnių. Iš plataus mūsų siūlomų gamintojų asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkamą dviratį už priimtiną kainą, nesvarbu, ar tai būtų vyriški, ar moteriški hibridiniai dviračiai. Rinkitės iš tokių gamintojų kaip MERIDA, CUBE, UNIBIKE, ROMET ir ARKUS.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų hibridinių dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami hibridiniai dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina hibridinis dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Hibridiniai dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Hibridiniai dviračiai dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Hibridiniai dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį miesto dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!