0zł

Filtruoti Pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 9 799,00 €

Dydis rėmo

Dydis rėmo

Tipas

Tipas

Rėmo medžiaga

Rėmo medžiaga

Priekinis amortizatorius

Priekinis amortizatorius

Galinis amortizatorius

Galinis amortizatorius

Diskiniai stabdžiai

Diskiniai stabdžiai

Metai

Metai

Dviračiai

Dviračiai – laisvalaikiui bei sportui, vaikui ir suaugusiam

Dviratis – viena populiariausių dviračių transporto priemonių, kuri puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Tai geras būdas aktyviai praleisti laisvalaikį, atitrūkti nuo rūpesčių bei džiaugtis gera savijauta. Kokia yra dviračių nauda? Teigiama, kad važinėjantis dviračiu dirba 206 kaulai ir 600 raumenų. Važiuojant dviračiu tvirtėja kojų, sėdmenų bei blauzdų raumenys, gerinama plaučių veikla, virškinimas ir miegas, lavinama ištvermė ir koordinacija, sumažinamas stresas. Be kita ko, šį sporto šaka apsaugo nuo osteochondrozės, Parkinsono ligos, sąnarių ligų, turi teigiamos įtakos širdžiai ir kraujagyslių sistemai, smegenų veiklai. Be to, tai puikus būdas atsikratyti antsvorio ar nereikalingų kilogramų. Na, o kur dar begalė kitų sveikatai naudingų dalykų! Važinėjimasis dviračiu naudingas ne tik sveikatai, bet ir gamtai. Tai ekologiška ir ekonomiška transporto priemonė – ji neteršia oro, mažos eksploatavimo išlaidos, nereikia stovėti automobilių spūstyse, nėra problemų parkuojantis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Aktyvūs filtrai

Dviračiai internetu

Dviračių tipų yra daug ir įvairių, jie pritaikyti skirtingoms dangoms bei pomėgiams. Tam, kad jis atitiktų Jūsų poreikius ir būtų patogus, labai svarbu žinoti esminius dviračių tipų skirtumus. Dviračių tipai yra tokie: kalnų (MTB), hibridiniai (Cross), miesto, turistiniai, sulankstomi, plento, Cyclocross / Gravel, BMX, DIRT, FAT bike, elektriniai, vaikiški.

Kalnų (MTB) dviračiai – tai bene populiariausias dviračių tipas. MTB skirtas važiuoti kalnuotomis ir nelygiomis vietovėmis, sunkaus pravažumo keliais, purvu, žvyru, smėliu, miško takais, bekele. Jis turi didesnį pravažumą, yra manevringesni, turi storas, grublėto protektoriaus padangas, siauresnę sėdynę bei tiesesnį vairą. Kalnų dviračiai turi didesnį pavarų skaičių (nuo 21 iki 30), kuris palengvina kliūčių įveikimą, taip pat ir amortizuojančią šakę (Hardtail), kuri suteikia patogumo leidžiantis nuo kalno. Žinoma, MTB jos gali ir neturėti (Rigid) ar turėti pilną amortizaciją (Full suspension). Kalnų dviračių ratai būna 26", 27,5“ ir 29“ dydžio. Jei Jus labiausiai domina ekonominiai dviračiai, pigiau būtų rinktis paprastesnės komplektacijos kalnų dviračius. Mūsų asortimente galite rasti MERIDA, CUBE, UNIBIKE, ROMET, KELLYS ir kitų gamintojų kalnų dviračių.

Hibridiniai (Cross) dviračiai yra lengvesnė MTB dviračio versija. Vienas didžiausių šio tipo dviračių privalumų yra universalumas. Turinčiais vidutinio pločio padangas su vidutinio gylio protektoriumi, jais galima važiuoti bet kokia kelio danga, pradedant asfaltu, baigiant miško keliukais ar žvyrkeliu. Hibridinis dviratis tinka tiems žmonėms, kurie nori aktyviai praleisti laisvalaikį, lengvai pasportuoti ar naudoti jį kaip susisiekimo priemonę. Hibridai turi universalią rėmo geometriją, todėl juo galima važiuoti ir ilgesnius atstumus. Kaip ir MTB, hibridai dažniausiai turi amortizuojančią šakę bei vis dažniau komplektuojami su diskiniais stabdžiais. Cross dviračiai dažniausiai būna su 28“ ratais, lengvesniu nei MTB dviračio rėmu bei dideliu pavarų skaičiumi, kas leidžia išvystyti didesnį greitį važiuojant lygia danga, bei parodyti galią minant į įkalnę. Mūsų asortimente galite rasti hibridinius dviračius pradedant pasaulyje gerai žinomais gamintojais Merida, CUBE, UNIBIKE, ROMET, Kellys ir baigiant kitų gamintojų hibridiniais dviračiais.

Miesto (dar vadinami klasikiniai) dviračiai moterims ir vyrams skirti patogiam pasivažinėjimui neilgiems atstumams kieta kelio danga. Jie itin mėgiami dėl jų komfortiškumo, patikimumo. Tai pigūs dviračiai, nes jų komplektacija yra paprasta. Moteriški turi žemą apatinę dalį, kad nereikėtų aukštai kelti kojos, o vyriški – vamzdį rėmo viršuje. Tiek vyriški, tiek moteriški miesto dviračiai turi vidutinio pločio ir smulkaus protektoriaus padangas, o priklausomai nuo žmogaus ūgio, galima rinktis dviratį 26“ arba 28“ dydžio ratais. Miesto dviračiuose dažniausiai komplektuojami įvairūs aksesuarai: apšvietimo komplektas, bagažinė, skambutis, krepšelis, skydeliai, grandinės apsauga, pastatymo kojelė. Komfortiškam važiavimui miesto dviračiai turi minkštą, platesnį balnelį su spyruoklėmis bei dažniausiai komplektuojami be pavarų arba su 3, 7 vidinėmis pavaromis. Bikko.lt dviračių parduotuvė gali pasiūlyti UNIBIKE, ROMET, Azimut bei kitų gamintojų miesto dviračius.

Turistiniai dviračiai (ATB) – patogūs ir universalūs, skirti tiek trumpoms, tiek ilgesnėms kelionėms. Kaip ir hibridiniais, šiais dviračiais galima važiuoti kieta kelio danga (asfaltu, žvyru) bei miško takeliais. Turistiniai dviračiai dažniausiai komplektuojami su amortizuojančia priekine šake, 28“ vidutinio pločio padangomis su vidutinio gylio protektoriumi. Jie taip pat pasižymi dideliu pavarų skaičiumi, o komplektacijoje yra bagažinė, priekinis ir galinis apšvietimas, atraminė kojelė, purvasaugiai, dinama. Mūsų siūlomi turistinių dviračių gamintojai yra CUBE, MERIDA, ROMET, UNIBIKE.

Sulankstomi. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dviratį turėti visada po ranka. Jie patogūs transportuoti keliaujant (lėktuve, automobilio bagažinėje). Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena daugiaaukščiame name (galime lengvai užnešti laiptais) ar turi mažai erdvės namie: dėl savo konstrukcijos, sulankstomi dviračiai nereikalauja daug erdvės, juos patogiai galima laikyti balkone, spintoje ar įsinešti į pasidėti darbo vietoje. Priešingai nei kitų tipų dviračiai, sulankstomų dviračių konstrukcija kuriama taip, kad ji būtų galima greitai ir lengvai sulankstyti. Dažniausiai būna 20“, 24“ colių ratais, vidutinio pločio padangomis su vidutinio gylio protektoriumi, skirtoms važinėti kieta danga. Sulankstomi dviračiai gali būti be pavarų, su 3 ar 7 ar 8 vidinėmis pavaromis. Bikko.lt dviračių parduotuvė gali pasiūlyti Romet, Azimut, Dahon, Geobike ir kitų gamintojų sulankstomus dviračius.

Plento (plentiniai, lenktyniniai) dviračiai labiau skirti sportininkams (dažnai profesionalams) dalyvauti lenktynėse ar greitiems ir ilgesniems pasivažinėjimais asfaltu (plentu, dviračių takais). Jie pasižymi mažu svoriu, labai siauromis 28“ padangomis be protektoriaus, riestu vairu, bei neretai gaminami iš anglies pluošto (karbono), kas labai sumažina dviračio svorį. Šių dviračių komplektacija ir aerodinaminė sėdėsena leidžia išvystyti didelį greitį važiuojant plentu. Dėl savo savybių, šis „plentinukas“ nėra skirtas kasdieniams pasivažinėjimams. Mes galime pasiūlyti Cube, Merida, Unibike ir Romet plentinius dviračius.

Cyclocross / Gravel dviračiai savo išvaizda panašūs į plentinius dviračius. Pagrindinis skirtumas nuo plentinio dviračio – jų ratai. Cyclocross skirti įvairiomis kelio sąlygomis: bekelei, miško keliukams, žvyrui, prastiems šlapios dangos keliams ir pan. Dėl šios priežasties Cyclocross turi platesnes, bekelei pritaikytas padangas su gilesniu protektoriumi ir šiek tiek platesnę rėmo šakę. Esminis skirtumas tarp Cyclocross ir Gravel dviračių – važiavimo komfortas. Cyclocross yra labiau sportinis, skirtas varžyboms, o Gravel – kelioninis, laisvalaikio dviratis, skirtas įvairiems pasivažinėjimams. Gravel taip pat labiau pritaikyti montuoti įvairią ilgoms kelionėms reikalingą mantą. Mes galime pasiūlyti Cube, Merida, Romet Cyclocross / Gravel dviračius.

BMX dviračiai skirti atlikti įvairius akrobatinius triukus specialiai pritaikytose aikštelėse bei mieste (rampoms, tilteliams ir pan.). BMX turi specifinę išvaizdą: žemą geometriją ir žemai esantį balnelį, neamortizuojančią priekinę šakę, kojų atramas, aukštai iškeltą ir papildomai sutvirtintą vairą, rėmą ir ratlankius. BMX komplektuojami su storomis 20“ padangomis, kurios sugeria smūgį šokinėjant per kliūtis. Mūsų siūlomas BMX dviračių gamintojas yra Diamondback.

Dirt yra BMX dviračių atmaina. Jie taip pat turi žemesnę rėmo geometriją, žemai esančią sėdynę, storas padangas su sustiprintais ratlankiais, kad sušvelnintų nusileidimo smūgius, tačiau neturi galinio amortizatoriaus.

Fat Bike (dar vadinami didelio pravažumo) skirti važiavimui sniegu, purvu, smėliu, tai pat klampiomis trasomis ar bekele. Išskirtinis šių dviračių komponentas – nestandartinės, itin plačios 26“ padangos, kurios padidina pravažumą bet kokiose vietovėse, sukibimą su danga bei amortizaciją. Dėl storų padangų šis dviratis neslysta ant šlapios kelio dangos, o dėl sugeriamų nelygumų jaučiamas didesnis komfortas. Mes galime pasiūlyti CUBE gamintojo Fat bike tipo dviračius.

Elektriniai (dviračiai, elektra varomi) – tai puiki alternatyva įprastam dviračiui, automobiliui ar viešajam transportui. Šiuo dviračiu galima važiuoti ilgus ir trumpus atstumus, tiek padedant akumuliatoriui, tiek minant patiems kaip įprastu dviračiu. Tai gali būti geras sprendimas garbaus amžiaus žmonėms ar kenčiantiems sąnarių skausmus, norintiems sumažinti apkrovą kojoms. Elektrinio dviračio akumuliatoriaus dažniausiai užtenka 100 ar daugiau kilometrų, ir taip pat puikiai tinka savaitgalio pasivažinėjimams miestu, parku, kaimo ar kitose vietovėse. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pajausti važiavimo dviračiu malonumą be didelių pastangų.

Vaikiški dviračiai skirti patiems mažiausiems dviratininkams. Dviračiai mergaitėms, berniukams) parenkami pagal vaiko amžių ir ūgį. Kadangi patiems mažiausiems dvratininkams pirmuoju dviračiu gali būti per sunku minti pedalus, iš pradžių rekomenduojama rinktis balansinius dviratukus. Vėliau, atsižvelgiant į ūgį, galima rinktis 12“, 14“, 16“, 18“, 20“, 24“ colių ratais. Mažesnių ratų dydžių dviratukai dažnai yra komplektuojami su pagalbiniais ratukais ir/ar pagalbine rankena, kuri padeda lengviau išmokti savarankiškai valdyti dviratį. Vaikiški dviratukai yra spalvingi, turi įvairius aksesuarus, kad važiavimas dviračiu būtų smagus ir kupinas įspūdžių. Galime pasiūlyti platų vaikiškų dviratukų pasirinkimą pradedant Cube, Merida, baigiant Romet, Unibike, Monteria, Mexller ir kt.

Turint dviratį, labai svarbu jį tinkamai prižiūrėti. Prižiūrimi dviračiai mažiau rūdija, rečiau juos reikia keisti. Patys svarbiausi dviračio priežiūros dalykai – švara, laikymas bei dviračio sutepimas. Kalbant apie švaros palaikymą, kad nesikauptų purvas, kaskart dviratį reikia šlapiai nuvalyti. Jei purvą nuvalyti sunku, galima naudoti valymo šepetėlį. Nenaudojamą dviratį geriausia laikyti uždengtą, uždaroje ir sausoje vietoje. Jei Jūsų transporto priemonė ilgą laiką laikoma drėgnoje aplinkoje (pvz. rudenį, žiemą balkone), ant jos gali atsirasti rūdžių. Kadangi rūdys atsiranda tada, kai ji yra nejudinama, kas keletą savaičių prasukami ratai ir grandinė gali padėti sumažinti rūdžių atsiradimą. Sutepimas dviračiui taip pat labai svarbus, o jis ypač reikalingas šaltais ir drėgnais metų laikais (rudenį, žiemą, pavasarį). Tepalai apsaugo dviračius nuo rūdžių, korozijos, o jais rekomenduojama sutepti grandinę, žvaigždžių blokus, stabdžių, pedalų mechanizmus. Jei dviračiais šaltuoju metu laiku nebuvo važinėjama, artėjant sezonui rekomenduojama atlikti dviračių profilaktiką. Ji atliekama šiais adresais: Bikko.lt dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, Bikko.lt dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28, Bikko.lt dviračiai Šiauliai – Kreivoji g. 37.

Dviračius, jų dalis ar aksesuarus įsigyti parduotuvėje Bikko.lt verta. Dviračiai internetu pigiau: mes galime pasiūlyti patrauklias kainas, platų prekių asortimentą, greitą ir patogų pristatymą, lanksčius atsiskaitymo būdus bei minimalią 2 metų garantiją. Bikko.lt parduotuvėje kiekvienas gali išsirinkti kiekvieno poreikius atitinkantį dviratį, pradedant pačiais mažiausias vaikiškais dviratukais, baigiant aukšto lygio dviračiais profesionaliam važiavimui.

Jei Jus domina bet kokio tipo dviračiai pigiau, taip pat elektroninėje parduotuvėje suteikiama galimybė derėtis dėl kainos neakcijiniams dviračiams. Dviračiai internetu – pigiau, greičiau ir patogiau! Be elektroninės parduotuvės, turime ir fizines dviračių parduotuves Vilniuje bei Klaipėdoje, ir dviračių parduotuvę-sandėlį Šiauliuose, kuriose galite apžiūrėti mūsų asortimentą ir įsigyti tai, ko Jums reikia.

Parduotuvių adresai: Bikko.lt dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, Bikko.lt dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28, Bikko.lt dviračiai Šiauliuose – Kreivoji g. 37. Jei Jus domina Bikko.lt siūlomi dviračiai internetu, tačiau neapsisprendžiate ar nežinote, kokio tipo dviratis ir kokio dydžio rėmas Jums tiktų labiausiai, susisiekite su Bikko.lt internetinės parduotuvės konsultantais. Susisiekti galite telefonu +370 684 18384 ir el. paštu [email protected]