0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Detalės dydis
daugiau... mažiau

Dviračių laikikliai

Dviračių laikikliai – itin pravartus sprendimas tiems, kurie mėgsta keliauti ir laiką leisti aktyviai.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Dviračių laikikliai automobiliui internetu

Dviračių laikikliai – itin pravartus sprendimas tiems, kurie mėgsta keliauti ir laiką leisti aktyviai. Su dviračių laikikliu savo dviratį nusivešite saugiai ir patogiai ten, kur Jums reikia – prie jūros, į kaimą, į dviračių varžybas ar pan. Dviračių laikikliai gali būti montuojami ant stogo skersinių, ant bagažinės ar ant kablio / gręžulo, ir gali talpinti iki 4 dviračių. Mūsų asortimente galite rasti dviračių laikiklius Thule. Thule – tai išskirtinės kokybės, funkcionalūs dviračių laikikliai ir stogo bagažinės iš Švedijos.

Dviračių laikiklių tipai

Tai patogus ir saugus dviračių transportavimo būdas. Dviračių laikikliai automobiliams gali būti tvirtinami ant kablio / gręžulo, stogo skersinių, bagažinės. Dviračių laikikliai gali talpinti nuo 1 iki 4 dviračių.


Populiariausi šie laikiklių tipai:

  • — dviračių laikikliai ant automobilio galo;
  • — dviračių laikikliai tvirtinami ant automobilio kablio.

Pagal kokius kriterijus pasirinkti dviračio laikiklį?

Pasirinkti tinkamą dviračio laikiklį yra svarbus sprendimas, kuris gali padaryti jūsų dviračių transportavimą ir saugojimą patogiu ir saugesniu. Norint rasti geriausią variantą, reikia atsižvelgti į kelis svarbius kriterijus.

Įsivertinkite poreikius

Pirmasis svarbus aspektas yra jūsų individualūs poreikiai ir gyvenimo būdas. Jei dažnai keliaujate automobiliu su draugais ar šeima, patogus ir saugus dviračių transportavimas bus esminis kriterijus. Tada dviračio laikiklis ant stogo ar automobilio bagažinės gali būti puikus pasirinkimas. Jei gyvenate mažesniame būste ar turite ribotą erdvę, galbūt kabliais pritvirtinamas dviračio laikiklis ant sienos ar ant kablio bus tinkamiausias pasirinkimas.

Nusimatykite kokiam dviračių kiekiui laikiklio reikia

Antras svarbus kriterijus yra dviračių skaičius, kurį norite vežioti. Jei keliaujate su vienu dviračiu, galite pasirinkti vieną iš paprastesnių ir mažesnių dviračių laikiklių. Tačiau jei transportuojate daugiau nei vieną dviratį, galbūt reikės įsigyti laikiklį, kuris gali talpinti kelis dviračius vienu metu, pvz., dviračio laikikliai ant stogo.

Atkreipkite dėmesį į dviračio svorį

Trečias svarbus kriterijus yra dviračio svoris ir dydis. Jei turite sunkesnį ar didesnio dydžio dviratį, būtinai pasirinkite patvarų ir tvirtą laikiklį, kuris tinkamai laikys jūsų dviratį transporto metu. Thule laikikliai dažnai turi specifines svorio ribas ir dydžio pritaikymą, todėl atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas.

Laikiklis turi būti kokybiškas, tvirtas ir ilgaamžis

Dar vienas svarbus aspektas yra laikiklio saugumas ir tvirtumas. Pasirinkite dviračio laikiklį, kuris turi patikimus tvirtinimo mechanizmus ir užraktus, kad jūsų dviratis būtų apsaugotas nuo vagysčių ir nepageidaujamo iškritimo transporto metu.

Laikiklį pritvirtinti turėtų būti nesudėtinga

Galiausiai, taip pat atkreipkite dėmesį į laikiklio montavimo ir naudojimo patogumą. Thule laikikliai yra žinomi dėl savo lengvumo ir paprastumo naudoti. Svarbu, kad galėtumėte greitai ir patogiai įdėti arba išimti dviratį, kad kelionės procesas būtų kuo malonesnis.

Apibendrinant, renkantis dviračio laikiklį, atkreipkite dėmesį į savo poreikius, dviračių skaičių, svorį ir dydį, taip pat saugumo, tvirtumo ir naudojimo patogumo aspektus. Thule dviračių laikikliai garsėja aukšta kokybe, inovacijomis ir universalumu, todėl šis prekių ženklas tikrai vertas ypatingo dėmesio renkantis dviračio laikiklį, kuris suteiks jums patogumą ir ramybę keliaujant su dviračiais.

Mūsų siūlomas dviračių laikiklių gamintojas yra Thule. Tai aukštos kokybės, stilingi ir saugūs laikikliai iš Švedijos. Thule produkcija pripažįstama ir ja prekiaujama 136 šalyse visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Thule gali pasiūlyti itin platų dviračių laikiklių, stogo bagažinių ir jų aksesuarų pasirinkimą. Thule dviračių laikiklių ir stogo bagažinių gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, taikomos inovacijos, kad galėtumėte saugiai transportuoti savo dviračius ar kitą aktyvaus sporto inventorių bei apsaugoti dviratį nuo bet kokios žalos ar įbrėžimų. Šiuo metu populiarūs dviračių laikikliai 4 dviračiams bei 3 dviračių laikiklis, kuriais vienu metu galima vežti ne tik 2, bet ir 3 ar net 4 dviračius. Su Thule savo dviračius nugabensite greitai, lengvai ir saugiai. Be to, Thule laikikliams suteikiama iki 5 metų gamyklinė garantija. Dviračių laikiklių kaina priklauso dviračių laikiklio modelio, komplektacijos, montavimo tipo.

Patikrintas suderinamumas

Thule dviračio laikikliai gali būti naudojami tiek hečbekui, sedanui, tiek universalui bei kitokio tipo automobiliams, tačiau renkantis iš asortimento, labai svarbu atkreipti dėmesį, koks laikiklis tiktų konkrečiai Jūsų automobiliui, markei ir modeliui. Prieš pirkdami dviračių laikiklį įsitikinkite, kad jis tiks Jūsų automobilio modeliui. Tai galite padaryti Thule gamintojo svetainėje arba susisiekę su mumis ir nurodę tikslų savo automobilio modelį bei metus.

Užtikrintas saugumas

Kiekvienas naujas Thule modelis yra kruopščiai testuojamas, kad atitiktų aukštus saugumo reikalavimus, todėl galite būti tikri, kad laikikliai tinkamai atliks savo paskirtį ne tik dabar, bet ir po daugelio metų. Thule bandymų centre gaminamų produktų atsparumas yra testuojamas lediniu šalčiu, kuris gali būti sutinkamas atšiauriose vietovėse bei karščiu, sutinkamu kaitriuose, dykumų turinčiuose regionuose. Thule gamintojas taip pat matuoja atsparumą korozijai, patalpinant produktus specialiose druskų kamerose, o siekiant imituoti produkto gyvavimo laiką – naudojama virpesių mašina. Testavimo metu taip pat atliekami spaudimo bei kiti bandymai.

Kur galiu pritvirtinti dviračio laikiklius?

Mūsų siūlomi dviračių laikikliai siūlo plačią galimybių įvairovę tam, kad atitiktume skirtingus poreikius ir aplinkybes. Vienas iš populiariausių variantų yra laikiklių montavimas automobilio stogo arba bagažinės. Šie siūlomi dviračio laikikliai ant stogo gali būti pritvirtinti ant stogo bagažinės. Tai ypač patogu, jei keliaujate su šeima ar draugais ir norite gabenti daugiau dviračių vienu metu.

Jei pageidaujate alternatyvų, galite pasirinkti kabliais pritvirtinamus dviračio laikiklius. Tokie laikikliai puikiai tinka namų sienoms ar garažams, kur norite išsaugoti vertingą erdvę. Kabliais pritvirtinti dviračio laikikliai ant sienos leidžia saugiai laikyti dviračius vertikaliai, nepametant juos ant grindų, ir taip suteikiama daugiau laisvės patalpose.

Reikia dviračio laikiklių automobiliui? Turime!

Dviračio laikikliai, kurie tvirtinasi prie automobilio bagažinės durų arba ant pakabos

Be to, taip pat siūlome dviračio laikiklius automobiliui. Šie laikikliai yra specialiai sukurti pritvirtinti ant automobilio bagažinės durų arba ant pakabos. Tai puikus sprendimas, kai norite greitai ir patogiai transportuoti savo dviračius ruošiantis į papildomas keliones ar nuotykius.

Dviračio laikikliai, kurie tvirtinasi ant ant kablio

Mūsų siūloma įvairovė taip pat apima dviračių laikiklius ant kablio. Šie laikikliai gali būti pritvirtinti prie kablio ar atsargų dėžės ant automobilio stogo. Tai labai praktiškas sprendimas, jei keliaujate su kabrioletu ar kita transporto priemone, kurioje neįmanoma montuoti tradicinių dviračių laikiklių ant bagažinės.

Dviračiai – tai puikus būdas mėgautis aktyviu laisvalaikiu, sveika gyvensena ir aplinkos tausojimu. Vis daugiau žmonių šiandien ieško galimybių integruoti dviračius į savo kasdieninį gyvenimą. Tačiau viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuria susiduria dviratininkai, yra kaip saugiai ir patogiai laikyti savo dviračius, ypač tada, kai keliaujama arba juos reikia transportuoti į skirtingas vietas. Tai, be abejonės, atvėrė duris inovacijoms ir šiuolaikinių dviračių laikiklių rinka sparčiai auga. Tarp daugelio žinomų prekių ženklų, Thule dviračių laikikliai nusipelno ypatingo pripažinimo ir vartotojų pasitikėjimo.

Kodėl Thule išsiskiria iš kitų rinkoje esančių konkurentų?

Kokybė ir inovacijos

Thule yra vienas iš pirmųjų prekių ženklų, pristatęs patvarius ir patikimus dviračių laikiklius. Jų ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leido įsitvirtinti rinkoje kaip patikimam ir aukštos kokybės gamintojui. Inovatyvios technologijos, tokios kaip patogūs užrakto mechanizmai, lengvai naudojami kabliai ir universalūs tvirtinimo būdai, padarė Thule laikiklius nepaprastai populiariais tarp dviratininkų visame pasaulyje.

Įvairovė

Thule siūlo įvairius dviračių laikiklių tipus, kad atitiktų skirtingus vartotojų poreikius. Dviračio laikiklis ant kablio – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori paprasto, bet veiksmingo laikymo sprendimo. Dviračio laikikliai ant sienos leidžia sutaupyti vertingą erdvę, ypač gyvenant mažesniuose būstuose arba garažuose. Dviračio laikiklis automobiliui suteikia galimybę patogiai transportuoti dviračius į pasirinktą vietą, o dviračio laikiklis ant stogo pasižymi ypatingu pritaikymu, kurio dėka net sunkesni dviračiai gali būti saugiai pervežami.

Saugumas ir patogumas

Thule visada skiria ypatingą dėmesį dviračių laikiklių saugumui ir patogumui. Jų gaminiuose naudojamostvirtos ir aukštos kokybės medžiagos, kurios užtikrina dviračių stabilumą ir apsaugo juos nuo pažeidimų. Be to, dauguma Thule laikiklių projektuojami taip, kad būtų paprasta ir greita įdėti ar išimti dviratį, kas labai palengvina naudojimą ir padidina vartotojų pasitenkinimą.

Thule dviračių laikikliai išsiskiria aukšta kokybe, inovatyviais sprendimais, patogumu ir tarptautiniu pripažinimu. Šios savybės yra pagrindinės priežastys, kodėl Thule laikikliai nusipelno lyderio pozicijos rinkoje. Nepriklausomai nuo to, ar esate aktyvus dviratininkas, ar tik pradedate tyrinėti dviračių pasaulį, Thule siūlomi dviračių laikikliai tikrai neprilygs jokiems kitų prekių ženklų gaminiams. Dėl patogumo, saugumo ir universalumo Thule yra nepakeičiamas pasirinkimas, kuris padės jums patogiai mėgautis savo dviračiais kiekvieną dieną!

Kur įsigyti dviračių laikiklius?

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų dviračių laikiklių pasirinkimą: nuo stogo skersinių ir skersinių kojelių, iki pačių laikiklių dviračiams – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami dviračių laikikliai yra nauji ir kokybiški. Dviračių laikikliams taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Domina dviračių laikiklis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią dviračių laikiklį!

  • Dviračių laikikliai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviračių laikikliai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviračių laikikliai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviračių laikikliai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Dviračių laikikliai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį dviračių laikiklį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį dviračio laikiklio pasiūlymą!