0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Detalės dydis
daugiau... mažiau

Dviračių laikikliai

Dviračių laikikliai – itin pravartus sprendimas tiems, kurie mėgsta keliauti ir laiką leisti aktyviai.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Dviračių laikikliai automobiliui internetu

Dviračių laikikliai – itin pravartus sprendimas tiems, kurie mėgsta keliauti ir laiką leisti aktyviai. Su dviračių laikikliu savo dviratį nusivešite saugiai ir patogiai ten, kur Jums reikia – prie jūros, į kaimą, į dviračių varžybas ar pan. Dviračių laikikliai gali būti montuojami ant stogo skersinių, ant bagažinės ar ant kablio / gręžulo, ir gali talpinti iki 4 dviračių. Mūsų asortimente galite rasti dviračių laikiklius Thule. Thule – tai išskirtinės kokybės, funkcionalūs dviračių laikikliai ir stogo bagažinės iš Švedijos.

Dviračių laikiklių tipai

Tai patogus ir saugus dviračių transportavimo būdas. Dviračių laikikliai automobiliams gali būti tvirtinami ant kablio / gręžulo, stogo skersinių, bagažinės. Dviračių laikikliai gali talpinti nuo 1 iki 4 dviračių.


Populiariausi šie laikiklių tipai:
  • dviračių laikikliai ant automobilio galo;
  • dviračių laikikliai tvirtinami ant automobilio kablio.

Mūsų siūlomas dviračių laikiklių gamintojas yra Thule. Tai aukštos kokybės, stilingi ir saugūs laikikliai iš Švedijos. Thule produkcija pripažįstama ir ja prekiaujama 136 šalyse visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Thule gali pasiūlyti itin platų dviračių laikiklių, stogo bagažinių ir jų aksesuarų pasirinkimą. Thule dviračių laikiklių ir stogo bagažinių gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, taikomos inovacijos, kad galėtumėte saugiai transportuoti savo dviračius ar kitą aktyvaus sporto inventorių bei apsaugoti dviratį nuo bet kokios žalos ar įbrėžimų. Šiuo metu populiarūs dviračių laikikliai 4 dviračiams bei 3 dviračių laikiklis, kuriais vienu metu galima vežti ne tik 2, bet ir 3 ar net 4 dviračius. Su Thule savo dviračius nugabensite greitai, lengvai ir saugiai. Be to, Thule laikikliams suteikiama iki 5 metų gamyklinė garantija. Dviračių laikiklių kaina priklauso dviračių laikiklio modelio, komplektacijos, montavimo tipo.

Patikrintas suderinamumas

Thule dviračio laikikliai gali būti naudojami tiek hečbekui, sedanui, tiek universalui bei kitokio tipo automobiliams, tačiau renkantis iš asortimento, labai svarbu atkreipti dėmesį, koks laikiklis tiktų konkrečiai Jūsų automobiliui, markei ir modeliui. Prieš pirkdami dviračių laikiklį įsitikinkite, kad jis tiks Jūsų automobilio modeliui. Tai galite padaryti Thule gamintojo svetainėje arba susisiekę su mumis ir nurodę tikslų savo automobilio modelį bei metus.

Užtikrintas saugumas

Kiekvienas naujas Thule modelis yra kruopščiai testuojamas, kad atitiktų aukštus saugumo reikalavimus, todėl galite būti tikri, kad laikikliai tinkamai atliks savo paskirtį ne tik dabar, bet ir po daugelio metų. Thule bandymų centre gaminamų produktų atsparumas yra testuojamas lediniu šalčiu, kuris gali būti sutinkamas atšiauriose vietovėse bei karščiu, sutinkamu kaitriuose, dykumų turinčiuose regionuose. Thule gamintojas taip pat matuoja atsparumą korozijai, patalpinant produktus specialiose druskų kamerose, o siekiant imituoti produkto gyvavimo laiką – naudojama virpesių mašina. Testavimo metu taip pat atliekami spaudimo bei kiti bandymai.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų dviračių laikiklių pasirinkimą: nuo stogo skersinių ir skersinių kojelių, iki pačių laikiklių dviračiams – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami dviračių laikikliai yra nauji ir kokybiški. Dviračių laikikliams taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Domina dviračių laikiklis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią dviračių laikiklį!

  • Dviračių laikikliai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviračių laikikliai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviračių laikikliai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviračių laikikliai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Dviračių laikikliai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį dviračių laikiklį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį dviračio laikiklio pasiūlymą!