0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

29er dviračiai

29er dviračiai – tai vienas populiariausių dviračių tipų. Sukurti naudoti išskirtinai Cross country (XC) arba kitaip – mišrios dangos lenktynėms, kopimui į neaukštą įkalnę.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

29er DVIRAČIAI INTERNETU

Tai vienas populiariausių dviračių tipų. Sukurti naudoti išskirtinai Cross country (XC) arba kitaip – mišrios dangos lenktynėms, kopimui į neaukštą įkalnę. Tačiau neretai šiais dviračiais važinėjama mieste bei kaime. Tai patogi transporto priemonė pasiekti darbo vietą, mat prie daugelio kalnų dviračių galima pritaisyti ir purvasargius, bagažinę bei kitus priedus. Dažnausiai šie kalnų dviračiai turi 21-30 pavarų, tiesų vairą, patogų pavarų perjungimą, priekinius amortizatorius, kurie suteikia komfortišką važiavimą, taip pat sumažina dinaminę apkrovą tenkančią ratams ir užtikrina didesnį sukibimą leidžiantis nuo kalno. Rato dydis suteikia pranašumo įveikiant didesnius atstumus trasose su kietu pagrindu arba raižyta vietove. Didėjant 29er dviračių populiarumui ir pritaikant naujas technologijas, atsiranda vis daugiau galimybių kurti įvairesnius ir specializuotus modelius.

Džiaugiamės galėdami savo asortimente Jums pasiūlyti lietuvių pamėgtus CUBE dviračius. Šie dviračiai yra ilgaamžiai ir itin patvarūs, pagaminti tik iš kokybiškų metalo lydinių ar anglies pluošto. Komplektuojami su pasaulyje garsių gamintojų detalėmis. Stilingas ir šiuolaikiškas rėmo dizainas itin mėgstamas jaunų žmonių ir paauglių. Juos ypač vertina Vakarų Europos dviratininkai ir dviračių sporto mėgėjai. Siekdami įvairovės siūlome ne tik puikiai žinomų pasaulinio lygio gamintojų tokių kaip CUBE ir MERIDA, bet ir juos sparčiai besivejančių UNIBIKE, ROMET ir ARKUS 29” dviračius.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų 29er dviračių pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami 29er dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina 29er dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią 29er dviratį už gerą kainą!

  • 29er dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • 29er dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • 29er dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • 29er dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

29er dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį 29er dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!