0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Dviračiai paaugliams

Paaugliams skirti dviračiai su 24" ratais turi visus suaugusiems skirto dviračio požymius!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

DVIRATIS PAAUGLIAMS

Paaugliams skirti dviračiai su 24" ratais turi visus suaugusiems skirto dviračio požymius - dizainas nebe toks vaikiškas, turi vidinių arba išorinių pavarų perjungimo mechanizmus, nebėra galimybės pridėti pagalbinių ratukų. Tad tai puikus variantas, kai esamas dviratis jau per mažas, tačiau suaugusiems skirtas dviratis dar pernelyg didelis, kad juo būtų galima patogiai važiuoti. Tinkamiausias ūgiui nuo 125 iki 150 cm. Mūsų siūlomi paaugliškų dviračių gamintojai yra Unibike, Merida ir Romet.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų paaugliams dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami paaugliams dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina dviratis Jūsų paaugliams?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Paaugliams dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Paaugliams dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Paaugliams dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Paaugliams dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Paaugliams skirti dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį paaugliams dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!

Paaugliai, esantys savo gyvenimo aktyviausiame laikotarpyje, dažnai ieško būdų išsiskirti iš minios ir atrasti savo pačių identitetą. Dviratis gali būti puikus pasirinkimas, padedantis ne tik laisvai judėti, bet ir išmokti atsakomybės už savo nuosavybę. Tačiau kaip išrinkti tinkamą dviratį paaugliui, atsižvelgiant į jo ūgį ir amžių? Pateikiame svarbiausius kriterijus, padėsiančius rasti puikų naują dviratį paaugliui..

Pasirinkite dviračio tipą atsižvelgiant į paauglio poreikius

Pirmas žingsnis – apsispręsti dėl dviračio tipo. Paaugliai dažnai domisi dviračiais su didesnėmis pritaikymo galimybėmis, pavyzdžiui, kalnų ar miesto dviračiais. Kalnų dviračiai puikiai tiks tiems, kurie nori išbandyti naujas pramogas gamtoje ir užsiimti ekstremaliu sportu. Miesto dviračiai, priešingai, labiau tinkami kasdieniam naudojimui, pvz., važiavimui į mokyklą ar draugų susitikimams mieste.

Dviratis pagal paauglio ūgį

Pasirinkti tinkamą dviratį pagal paauglio ūgį yra svarbu dėl saugumo ir patogumo. Jei dviratis yra per didelis ar per mažas, tai gali sukelti nepatogumų ir pavojingų situacijų. Atkreipkite dėmesį į dviračio rėmo dydį - dviratis turėtų būti tinkamo dydžio, kad paaugliui būtų patogu sėdėti ir jį valdyti.

Pasirinkti tinkamą rėmo medžiagą

Dviračio rėmo medžiaga taip pat yra svarbi. Populiariausios rėmo medžiagos yra aliuminis ir plienas. Aliuminis yra lengvesnis ir dažniausiai naudojamas miesto ir kelių dviračiams, o plienas yra tvirtesnis ir labiau tinkamas kalnų dviračiams. Svarbu, kad dviratis būtų pakankamai lengvas, kad paauglys galėtų lengvai valdyti jį, tačiau ir pakankamai tvirtas, kad atlaikytų nenumatytas apkrovas.

Saugumas – svarbiausias kriterijus

Nepamirškite saugumo! Rinkitės dviratį, kuriame yra stipri stabdžių sistema, gerai veikiantis priekinis ir galinis šviesos prietaisas bei veidrodėliai. Saugumas yra labai svarbus, ypač jei paauglys ketina naudotis dviračiu pereinant per intensyvaus eismo kelius arba važiuojant tamsoje.

Dviračio greičio pavarų sistema

Geriausi dviračiai paaugliams turi turėti patikimą ir tikslią greičio pavarų sistemą. Populiariausia pavarų sistema yra „Shimano“, kuri užtikrina sklandų ir tikslų pavarų perjungimą. Tai padės paaugliui lengvai prisitaikyti prie kintančių sąlygų ir pasiekti norimą greitį.

Sėdynės patogumas

Būtina užtikrinti, kad dviračio sėdynė būtų patogi ir tinkamai sureguliuota, kad paaugliui būtų patogūs ilgesni pasivažinėjimai. Jei dviratis bus naudojamas ilgesnėms kelionėms, galite apsvarstyti papildomų sėdynės užvalkalų pirkimą, kad būtų pagerintas komfortas.

Konsultuokitės su specialistais

Jei nesate tikri, kokį dviratį pasirinkti, visada galite kreiptis į mūsų specialistus. Jie gali padėti jums išsirinkti tinkamą dviratį pagal paauglio poreikius, norus ir galimybes.

Apibendrinant, norint žinoti kaip išsirinkti tinkamą dviratį paaugliui, svarbu atsižvelgti į dviračio tipą, paauglio ūgį ir amžių, rėmo medžiagą, saugumo elementus, pavarų perjungimo sistemą ir sėdynės patogumą. Nepamirškite, kad tai ne tik priemonė laisvam judėjimui, bet ir puiki galimybė paaugliui išmokti atsakomybės už savo nuosavybę. Rinkitės dviratį atidžiai, atsižvelgiant į jo asmeninius poreikius ir pomėgius, ir tai taps puikia investicija į jo sveikatą ir laimingą jaunystę.

Paaugliams skirti dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų e. parduotuvėje www.bikko.lt

Jei nežinote, kokį paaugliams dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti e. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!