0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Vaikiški dviračiai

Augant vaikui, auga ir jo dviratis. Patiems mažiausiems gali būti per sunku minti pedalus, tad dažniausiai rekomenduojami balansiniai dviratukai.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

DVIRAČIAI VAIKAMS INTERNETU

Balansiniai dviratukai

Tai pirmasis vaiko dviratukas, skirtas mokyti vaiką išlaikyti pusiausvyrą. Šie dviratukai neturi pedalų – jais važiuojama bespiriant kojomis į priekį. Važiuojant balansiniu dviračiu, orientuojamasi į balanso išlaikymą, ugdomi įprasto dviračio valdymo pagrindai. Dviratukai skirti vaikams nuo 1.5–3 metų amžiaus. Galime pasiūlyti įvairaus tipo vokiškus PUKY ir CUBE balansinius dviratukus vaikams.

Vaikiški paspirtukai

Tai spalvinga vaikiška transporto priemonė, tinkanti vaikams nuo 2 metų. 2–4 metų amžiaus vaikams rekomenduojami triračiai paspirtukai, kur ratukų pora yra priekyje, o kitas ratukas – gale. Tokie paspirtukai yra stabilesni, todėl puikiai tinka įgyti pirmuosius įgūdžius. Didesni triračiai paspirtukai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus. Paspirtukai su dvejais ratais labiausiai tinkami vaikams nuo 3 metų amžiaus, o didesni – 4–8 metų ir vyresnio amžiaus vaikams. Tokio tipo paspirtukai yra manevringesni, greitesni ir tinkami jau mokantiems važiuoti vaikams. Bet kuriuo atveju, renkantis konkretų paspirtuką, rekomenduojama pasitikslinti, kokiam ūgiui / amžiui jis yra tinkamas. Mūsų asortimente rasite KIDZ MOTION, Hypermotion bei vokiškus PUKY paspirtukus.

Bene svarbiausias kriterijus, renkantis vaikišką dviratį – tai vaiko ūgis.


Pradedant nuo pirmojo dviračio, augant vaikui, auga ir jo dviratis. Patiems mažiausiems gali būti per sunku minti pedalus, tad dažniausiai rekomenduojami balansiniai dviratukai. Tuomet pagal amžių, o geriausia ir tiksliausia – pagal ūgį, galima rinktis iš 12“, 14“, 16“, 18“, 20“ ir galiausiai paaugliams skirtų 24“ dviratukų. Dažniausiai vaikiški dviračiai komplektuojami su pagalbiniais ratukais ir stūmimo rankena, kad būtų lengviau išmokti važiuoti. Taip pat grandinės ir vairo apsaugos, kurios apsaugos vaiką nuo galimų sužeidimų. Vaikiški dviračiai – spalvingi, neretai turi ir papildomus aksesuarus / dekoracijas. Tad renkantis dviratuką – svarbiausia, kad jis patiktų ir tiktų vaikui. Mūsų siūlomi vaikiškų dviračių gamintojai yra UNIBIKE, CUBE, MERIDA, ROMET, PUKY, MONTERIA, KARBON. 12 colių dviračiai – tinkami ~75–90 cm ūgio, apytikriai 1,5– 4 metų amžiaus vaikams. Šie vaikiški dviračiai dažniausiai komplektuojami su pagalbiniais ratukais, pagalbine rankena, kuri padeda vaiką prilaikyti minant, grandinės apsauga.

14 colių dviračiai – tinkami ~80–100 cm ūgio, apytikriai 2,5– 5 metų amžiaus vaikams. Tokio dydžio dviračiai vaikams taip pat turi pagalbinius ratukus bei kitus papildomus aksesuarus, krepšelį, skambutį ar garsinį signalą.

16 colių dviračiai – tinkami ~90–115 (117) cm ūgio, apytikriai 3,5– 6 metų amžiaus vaikams. 16“ dviračiai taip pat turi papildomus ratukus, aksesuarus.

18 colių dviračiai – tinkami ~99–120 cm ūgio, apytikriai 3,5– 6 metų amžiaus vaikams. Dauguma iš jų komplektuojami jau be pagalbinių ratukų, tačiau, kaip ir mažesni dviračiai vaikams, jie turi įvairius aksesuarus.

20 colių dviračiai – tinkami ~113–125 cm ūgio (+- 2 cm), apytikriai 5– 8 metų amžiaus vaikams.

24 colių dviračiai – tinkami ~125–155 cm ūgio (+- 2 cm), apytikriai 6– 12 metų amžiaus vaikams. Vaikiški dviračiai mergaitėms ir berniukams savo komplektacija yra tokie pat. Bene pagrindinis skirtumas – jų spalva. Tėveliams išrinkus tinkamos komplektacijos dviratį, dviračio spalvą rekomenduojame leisti išsirinkti patiems vaikams.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų vaikiškų dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami vaikiški dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina dviratis Jūsų vaikui?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Vaikiški dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Vaikiški dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Vaikiški dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Vaikiški dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Vaikams skirti dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį miesto dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!