0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Kalnų (MTB) dviračiai

Kalnų dviratis arba kitaip MTB (angl. Mountain Terrain Bike) šio tipo dviračiai sukurti įveikti sudėtingiausias trasas su įvairia danga arba be jos.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

KALNŲ DVIRAČIAI (MTB) INTERNETU

Kalnų dviratis arba kitaip MTB (angl. Mountain Terrain Bike) – plačiausiai paplitęs pavadinimas, naudojamas net tokio tipo dviračiams, kurie neskirti kilti į kalnus. Iš esmės, šio tipo dviračiai sukurti įveikti sudėtingiausias trasas su įvairia danga arba be jos. Visur, kur reikalingas gerokai didesnis pravažumas ir manevringumas. Šie dviračiai paprastai turi tvirtus rėmus, storas, grublėto protektoriaus padangas, amortizacijos sistemas, sugeriančias smūgius važiuojant nelygiais keliais bei didesnį atstumą tarp žemės ir centrinės ašies, kuris padidina dviračio pravažumą. MTB dviračiai labai dažnai komplektuojami su dideliu pavarų skaičiumi (21 iki 33) bei su priekiniu ir galinių pavarų perjungėjais. Labai didelis pavarų skaičius palengvina kliūčių įveikimą ir važiavimo stiliaus pasikeitimą. Naudojamos efektyvesnės diskinių stabdžių sistemos, kurioms netrukdo ant ratų esantis purvas.

MTB dviračių kainos priklauso nuo dviračio komplektacijos. Kuo ji geresnė ir aukštesnio lygio, tuo kaina bus didesnė. Aukštesnio lygio dviračiai komplektuojami su aukštesnio lygio pavarų sistema, diskiniais hidrauliniais stabdžiais, aliuminiu arba karboniniu (anglies pluošto) rėmu, lemiančiu daug mažesnį dviračio svorį. Be to, aukštesnės klasės dviračiai turi stipresnius ratlankius, geresnes įvores (stebules), jie yra atsparesni agresyviam važiavimui. Be kita ko, priekinė šakė gali turėti rakinimo funkciją, ko neturi pigūs kalnų dviračiai. Kalnų dviračiai su diskiniais stabdžiais (ko ne visada turi paprastesnės komplektacijos MTB dviračiai) pagerina stabdymo kokybę ir efektyvumą. Pigus ir aukštesnio lygio kalnų dviratis vizualiai gali atrodyti kone taip pat, tačiau tiek patogumas ir eksploatacija ir kitos savybės gerokai skiriasi.

Kokius kalnų dviračius galime pasiūlyti?

Kalnų dviračiai Lietuvoje – vienas populiariausių dviračių tipų. Mūsų turimame asortimente puikuojasi ne tik puikiai žinomi pasaulinio lygio gamintojų MERIDA ir CUBE kalnų dviračiai, bet ir juos besivejantys UNIBIKE bei ROMET. Mes taip pat galime pasiūlyti skirtingų ratų dydžių kalnų dviračius: 29er (29“ ratais), 650b (27,5“ ratais) bei 26“ ratais. Kokio dydžio ratais pasirinkti priklauso nuo dviratininko ūgio ir dviračio paskirties, nes skirtingi ratų dydžiai suteikia pranašumą skirtingose trasose. Šiuo metu, ko gero, populiariausi dviračiai yra su 26“ ratais, o tokie MTB dviračiai yra manevringesni ir lengviau valdomi. Tačiau taip pat labai išpopuliarėjo ir kalnų dviračiai su 29" ratais. Pagal tipus, kalnų dviračiai skirstomi į: XC, Enduro, Downhill, Freeride, Dirt dviračius.

Kalbant apie dviračio amortizaciją, jie skirstomi į tris rūšis:

  • Be amortizuojančios šakės (angl. Rigid);
  • Standžios galinės pakabos (angl. Hardtail);
  • Pilnos amortizacijos (angl. Full suspension).

Kokie yra geriausi kalnų dviračiai, pasakyti sunku, nes visa tai priklauso nuo važiavimo įpročių, atstumų, poreikių, todėl visų pirma reikėtų išsiaiškinti važiavimo stilių, atstumus, vietoves bei kitus veiksnius. Gilinantis į poreikius, kalnų dviračių dizainas ir komplektacija kinta pagal disciplinas, kurioms keliami skirtingi reikalavimai.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų kalnų dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami kalnų dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina kalnų dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Kalnų dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Kalnų dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Kalnų dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Kalnų dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Kalnų dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį kalnų dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!

Nors važiuoti su juo bus įmanoma, tačiau norint važiuoti patogiai – dažniausiai rekomenduojame rinktis 29" rato dydį.