0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg

Dviračių stovai ir laikikliai

Kartais remontuoti ant žemės pastatytą dviratį gali būti nepatogumu, tad tam sukurti specialūs dviračių stovai.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Dviračių stovai ir laikikliai internetu

Kartais remontuoti ant žemės pastatytą dviratį gali būti nepatogumu, tad tam sukurti specialūs dviračių stovai. Naudojant juos labai patogu sureguliuoti pavarų ir stabdžių sistemas. Jei dviratis neturi kojelės, o laikyti dviračio priglausto prie sienos nenorite, yra tam skirti dviračių laikikliai – prie sienos už priekinio rato vertikalioje arba laikantys už rėmo horizontalioje pozicijoje. Galime pasiūlyti dviejų tipų dviračių laikiklius – kabinamus už priekinio rato, skirtus vienam dviračiui, bei švedų gamintojo Thule dviračių laikiklius, kabinamus už rėmo. Pastarieji dviračio laikikliai ant sienos gali talpinti vieną, du ar netgi tris dviračius. Dviračių laikikliai namuose – geras sprendimas taupantiems vietą. Šie laikikliai bus naudingi ne tik bute, bet ir balkone, sandėliuke ar garaže. Tokie dviračių laikikliai garaže ar kitose vietose padės taupyti vietą, ypač tada, jei dviračių yra ne vienas. Jei dviratį laikote garaže, sandėliuke ar balkone, jį rekomenduojama uždengti specialiu uždangalu dviračiui, apsaugančiu jį nuo dulkių.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite ypač platų dviračių laikiklių pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodamos dviračių laikikliai yra nauji ir kokybiški. Dviračių laikikliams taip pat suteikiame 2 metų gamyklinę garantiją bei 30 dienų prekės grąžinimo garantiją.

Domina dviračių laikikliai?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią dviračių laikiklį!

  • Dviračių laikikliai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviračių laikikliai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviračių laikikliai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviračių laikikliai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Dviračių laikikliai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokius dviračių laikiklius rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!