0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Paspirtukai

Paspirtukas – šiuolaikiška ir kompaktiška transporto priemonė, leidžianti smagiai riedėti gatvėmis išvengiant automobilių spūsčių. 

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

PASPIRTUKAI INTERNETU

Paspirtukas – šiuolaikiška ir kompaktiška transporto priemonė, leidžianti smagiai riedėti gatvėmis išvengiant automobilių spūsčių. Šiuo metu populiarūs ne tik vaikams, bet ir paspirtukai suaugusiems, nes jie leidžia patogiai pasiekti norimą tašką, yra patogūs, lengvi ir patvarūs. Mes galime pasiūlyti platų paspirtukų pasirinkimą vaikams ir suaugusiems, o taip pat mūsų kataloge rasite triukinius paspirtukus, triračius paspirtukus, paspirtukus didesniais ir mažesniais ratais, su BMX dviračio vairu. Mūsų siūlomi paspirtukų gamintojai: Kidz Motion, Shulz, Puky.

Paspirtukai vaikams – puiki transporto priemonė, tinkanti nuo 2 metų amžiaus. Mažesniems, 2–4 metų amžiaus vaikams rekomenduojama rinktis triračius paspirtukus (ratukų pora priekyje, o trečiasis ratukas – gale). Šie yra daug stabilesni, juos lengviau suvaldyti, geriau išlaikoma pusiausvyra. Su dviejais ratais labiausiai tinkami keik ūgtelėjusiems, 4–8 metų vaikams. Didesni vaikai jau yra išmokę laikyti pusiausvyrą, be to, dviračiai paspirtukai yra manevringesni ir greitesni.

Kaip pasirinkti vaikišką paspirtuką? Bene svarbiausias kriterijus– tai vaiko ūgis. Tėveliai neretai daro didelę klaidą rinkdamiesi paspirtukus pagal vaiko metus. Kiekvienas vaikas auga skirtingai, todėl ne kiekvienas dvimetis ar trimetis jausis patogiai ant to paties paspirtuko. Išmatuokite vaiko ūgį bei atsižvelgdami į jį, rinkitės paspirtuką. Leiskite vaikui pačiam išsirinkti norimą spalvą (o patys atkreipkite dėmesį į paspirtuko komplektaciją). Išsirinkęs norimą spalvą, mažasis paspirtukininkas, tikėtina, daug smagiau važinėsis paspirtuku ir džiaugsis naujuoju dviračiu draugu! Mūsų asortimente galima rasti įvairių spalvų vaikiškų paspirtukų. Populiariausi iš jų: mėlyni, juodi, žali, oranžiniai, rožiniai, raudoni, taip pat paspirtukai su spalvotais ratlankiais (jų galima rasti Puky paspirtukų asortimente).

Paspirtukai triukams – dar vienas tarp mažųjų populiarus paspirtukų tipas. Triukiniai paspirtukai skirti ekstremaliam pasivažinėjimui, atlikti įvairius triukus ant rampos ar kitose vietose. Triukinis paspirtukas itin tinka judriems, vikriems vaikams, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį. Toks paspirtukas lavina reakciją, bendrus fizinius sugebėjimus, vikrumą. Jie turi mažus ratukus (dažniausiai apie 10 mm skersmens), yra palyginti nedidelio svorio, turi T arba Y formos vairą, kokybišką ir tvirtą korpusą, dažnai pagamintą iš aliuminio. Svarbu paminėti, kad triukams skirti paspirtukai taip pat tinka ir įprastam važinėjimuisi.

Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių, rūšių ir spalvų Kidz Motion, Shulz bei vokiškų Puky paspirtukų. Puky – populiarus pasirinkimas vaikams. Tvirti, kokybiški ir saugūs Puky pagaminti taip, kad tarnautų ne vienerius ir ne dvejus metus. Kiekvienas PUKY paspirtukas atitinka pačius aukščiausius saugumo reikalavimus, taip pat ir Europos Sąjungos saugumo standartus.

Pagrindinis skirtumas, skiriantis paspirtuką vaikams nuo paspirtuko suaugusiems – jo dydis bei maksimalus leistinas svoris. Dauguma suaugusiems skirtų paspirtukų tinkami iki 100 kg svorio, nors šiuo metu asortimente galima rasti ir didesnį, pvz., iki 180 kg svorį išlaikančius paspirtukus.

Į ką dar atkreipti dėmesį renkantis paspirtukus suaugusiems? - Renkantis paspirtuką suaugusiajam, labai svarbu išsiaiškinti, kokiu tikslu jį naudosite. Ar planuojate paspirtuku kasdien važiuoti į darbą? O gal tai bus priemonė aktyvesniam laisvalaikio praleidimui? Jei planuojate su paspirtuku įveikti didesnius atstumus, verta apsvarstyti galimybę įsigyti ir elektrinį paspirtuką.

- Taip pat renkantis paspirtuką, svarbu išsiaiškinti, kur ketinate juo važiuoti, nes nuo to priklauso ir paspirtuko ratų dydis. Kuo ratai didesni, tuo jie labiau sugeria paviršiaus nelygumus, duobutes ir kt. Apsvarstykite, ar tai bus lygi kelio danga, asfaltas? Galbūt teks pavažiuoti ir nelygiomis plytelėmis, akmenimis grįsta danga, o gal ir neasfaltuota danga? Jei ketinate važiuoti ilgesnius atstumus nei 1–2 km, rinkitės paspirtukus didesniais ratais. Jei važiuosite trumpas distancijas, o paspirtuką galvojate transportuoti viešuoju transportu, nešiotis laiptais ar parduotuvėje, tokiu atveju praktiškesnis ir patogesnis variantas – mažesni paspirtuko ratai.

- Dar vienas svarbus kriterijus, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis šią transporto priemonę – paspirtuko sulankstymo mechanizmas. Ar paspirtukas lengvai susilanksto? Ar nebus problemų jį transportuojant bei sandėliuojant?

- Kitas svarbus kriterijus – ratukų guoliai. Nors važiavimo greičiui ir patogumui jie neturi didelės reikšmės, ratukų guoliai turi įtakos riedėjimui. Guolių lygiai apibūdinami ABEC terminu. Kuo skaičius prie ABEC didesnis, tuo, guolių atsparumas išoriniams poveikiams yra mažesnis bei guoliai lėčiau susidėvi. Pvz., ABEC-9 bus aukštesnės kokybės guoliai nei ABEC-5.

- Iš ko pagaminti paspirtuko ratukai? Daugelio paspirtukų ratukai gaminami iš poliuterano, tačiau šiuo metu sutinkami ir paspirtukai, kurie turi pripučiamus ratukus.

Atsakius sau į šiuos pagrindinius klausimus, neabejojame, kad tinkamai nuspręsite, kokio tipo bei kokios komplektacijos ši dviratė transporto priemonė labiausiai atitiktų Jūsų poreikius.

Aliuminis ir plieninis paspirtukas. Kurį pasirinkti? Renkantis paspirtuką, neretai iškyla klausimas – rinktis plieninio ar aliuminio rėmo paspirtuką? Vienos nuomonės nėra. Plieniniai yra šiek tiek sunkesni, bet pigesni, o aliuminio rėmo paspirtukai yra brangesni, bet kiek ilgaamžiškeni, lengvesni, atsparūs rūdims, korozijai bei kitiems išoriniams veiksniams. Viskas priklauso nuo pirkėjo poreikių ir pirkiniui skirtos sumos.

Kokia paspirtukų kaina? Tiek vaikiškų, tiek suaugusiems skirtų paspirtukų kaina priklauso nuo šios transporto priemonės komplektacijos, paskirties bei kitų kriterijų. Vaikiškų paspirtukų kaina Bikko.lt parduotuvėse svyruoja nuo 44 Eur, suaugusiems skirtų – nuo 109 Eur. Taip pat Bikko.lt elektroninė parduotuvė suteikia galimybę įsigyti paspirtukus ir išsimokėtinai, lizingu – tokiu atveju už įsigytą paspirtuką galėsite atsiskaityti dalimis Jums patogiu metu. Žinoma, Bikko.lt parduotuvės taip pat dažnai taiko akcijas ir nuolaidas paspirtukams, todėl jų metu galite įsigyti įsigyti norimą paspirtuką pigiau.

Kur įsigyti paspirtukus vaikams ir suaugusiems?

Domina paspirtukai vaikams ir suaugusiems?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Paspirtukai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Paspirtukai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Paspirtukai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Paspirtukai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Paspirtukai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį paspirtuką rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!

Paspirtukai yra lengvi, kompaktiški ir pakankamai efektyvūs bei gali būti naudojami tiek laisvalaikiui, tiek kasdieniam judėjimui. Nors jie egzistuoja jau daugiau nei šimtą metų, jų populiarumas pasaulyje išaugo tik per pastaruosius kelis metus. Kas skatina žmones važinėtis paspirtukais?

Paspirtukai prisideda prie ekologijos

Paspirtukai yra draugiški aplinkai, nes jie neteršia oro ir mažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Jie taip pat padeda sumažinti eismo spūstis ir oro taršą miestuose, kur automobilių skaičius yra didelis. Be to, jie yra ekonomiški, nes nereikalauja degalų ir priežiūros kaip automobiliai ar motociklai.

Kitas veiksnys dėl ko žmonės renkasi paspirtukus yra patogumas. Paspirtukai yra kompaktiški, lengvai valdomi ir telpa bet kurioje erdvėje. Jie taip pat idealiai tinka trumpoms kelionėms ir vietiniams apsilankymams. Paspirtukais galima važiuoti ne tik keliais, bet ir dviračių takais ar net šaligatviais. Jais taip pat galima lengvai pereiti nuo vienos transporto rūšies į kitą, pvz., nuo viešojo transporto ar automobilio prie paspirtuko.

Svarbu pabrėžti, kad paspirtukai leidžia žmonėms lengvai įveikti trumpus atstumus, tuo pačiu palaikant fizinį aktyvumą. Važinėjimas paspirtuku yra puikus būdas išlikti aktyviam ir sveikam, taip pat sumažinti sėdimo gyvenimo būdo sukeliamus neigiamus padarinius. Be to, jie dažnai gali būti greitesni už eismą miesto gatvėse, ypač kai susidaro spūstys, kuriose automobiliai turi stovėti ilgą laiką. Tokių problemų važinėjant paspirtuku nepatirsite. Taigi, ši transporto priemonė padeda sutaupyti laiko ir sumažinti nepatogumus grįžtant namo po darbo dienos.

Dar viena priežastis rinktis paspirtuką - inovacijos. Paspirtukų gamintojai nuolat tobulina savo produktus ir siūlo naujas technologijas bei funkcijas, kurios pagerina vartotojų patirtį. Šiuo metu siūlomas didžiulis paspirtukų pasirinkimas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Mūsų asortimente galite rasti ir tokius gaminius, kurie yra universalūs – jais galės naudotis visi jūsų šeimos nariai. Jų reguliavimas yra ypač paprastas.

Paspirtukas yra ne tik transporto priemonė, bet ir gyvenimo būdo simbolis. Jis atspindi žmonių norą prisidėti prie aplinkos tausojimo ir gerinti savo fizinę sveikatą. Jie taip pat suteikia žmonėms galimybę mėgautis gamta ir kultūra neišleidžiant didelių sumų.