0zł

Paspirtukas HyperMotion 3in1 blue

Prekės kodas: HYP22002

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Paspirtukas HyperMotion 3in1 blue
HyperMotion 3in1 paspirtukas patrigubina linksmybes ir fizinį aktyvumą mažiausiems. Puikus sprendimas kiekvienam energingam vaikui, kuris negali ramiai sėdėti ilgiau nei kelias minutes. Daugiafunkcinį paspirtukąHyperMotion 3in1 galima naudoti trejopai, priklausomai nuo vaiko fizinio aktyvumo poreikių. Viso dydžio vaikiškas paspirtukas - vaikas juo važiuoja atsispirdamas nuo žemės viena koja, o kita atsispyręs ant pakylos, pusiausvyrą išlaikydamas laikydamasis už profiliuoto ir saugaus vairo. Šią funkciją reikėtų naudoti, kai vaikui yra maždaug 3 metai. Paspirtukas mažyliui - 2 metų vaikui reikia kitokių paskatų ir kitokių judėjimo modelių. Reguliuojamo aukščio vairas leidžia mažesniems vaikams smagiai leisti laiką, net jei jie nesijaučia visiškai pasitikintys savimi, kad galėtų perimti transporto priemonės valdymą.Šiuolaikinio važinėjimo žaislo funkcija - neabejotinai skirta patiems mažiausiems vaikams. Dėl pritvirtinto balnelio kūdikis gali atsispirti nuo žemės sėdėdamas ant žaislo, sutelkdamas dėmesį į vairo mechanizmą ir transporto priemonės valdymą.Lengva medžiaga ir stabilūs ratai užtikrina vaiko patogumą ir saugumą žaidžiant namuose ir lauke.Didžiausia leistina apkrova: 20 kgVairo aukščio reguliavimas: 49-69 cmPriekinių ratų skersmuo: 120 mmGalinių ratų skersmuo: 100 mm
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Paspirtukas HyperMotion 3in1 blue
Kodas
HYP22002
Gamintojas
HyperMotion
EAN kodas
5900168934184
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Spalva
BLUE
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Paspirtukas HyperMotion 3in1 blue
Parašykite savo atsiliepimą

Paspirtukas HyperMotion 3in1 blue

Parašykite savo atsiliepimą