0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Paspirtukai vaikams

Paspirtukai vaikams – puiki judėjimo priemonė aktyvų laisvalaikį mėgstančiam vaikui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

VAIKIŠKI PASPIRTUKAI INTERNETU

Paspirtukai vaikams

Paspirtukai vaikams – puiki judėjimo priemonė aktyvų laisvalaikį mėgstančiam vaikui. Vaikiški paspirtukai – ne tik smagus, bet ir naudingas laisvalaikio užsiėmimas. Važiuojant paspirtuku, lavinama vaiko koordinacija, pusiausvyra, gerėja judėjimo įgūdžiai, o taip pat ir mažojo paspirtukininko nuotaika. Juk judėti paspirtuku taip smagu! Paspirtukai vaikams nuo 2 metų – tokio amžiaus vaikams geriausias pasirinkimas – paspirtukai su trijais ratukais (arba kitaip, triračiai paspirtukai), kur vienas ratukas yra priekyje, o du – gale. Triratis paspirtukas vaikams itin tinka pradedantiesiems paspirtukininkams, nes trijų ratukų komplektacija leidžia geriau išlaikyti pusiausvyrą, ypač, kai važiavimu paspirtuku įgūdžių dar nėra daug. Paspirtukas 2 metų vaikui lavina koordinaciją, judesius, pusiausvyrą. Tokie vaikiški paspirtukai sveria nedaug, tad vaikui juos yra itin patogu valdyti. Optimalus paspirtuko svoris – 2–3 kg. Žinoma, asortimente galima rasti ir lengvų, vos 1.5 kg sveriančių paspirtukų, kurie mažajam paspirtukininkui yra dar patogesni.

Kaip pasirinkti vaikišką paspirtuką?

Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių, rūšių ir spalvų Kidz Motion, Hypermotion bei vokiškų Puky paspirtukų. Puky – populiarus pasirinkimas vaikams. Tvirti, kokybiški ir saugūs Puky pagaminti taip, kad tarnautų ne vienerius ir ne dvejus metus. Kiekvienas PUKY paspirtukas atitinka pačius aukščiausius saugumo reikalavimus, taip pat ir Europos Sąjungos saugumo standartus.

Bene svarbiausias kriterijus – tai vaiko ūgis. Tėveliai neretai daro didelę klaidą rinkdamiesi paspirtukus pagal vaiko metus. Kiekvienas vaikas auga skirtingai, todėl ne kiekvienas dvimetis ar trimetis jausis patogiai ant to paties paspirtuko. Išmatuokite vaiko ūgį bei atsižvelgdami į jį, rinkitės paspirtuką. Leiskite vaikui pačiam išsirinkti norimą spalvą (o patys atkreipkite dėmesį į paspirtuko komplektaciją). Išsirinkęs norimą spalvą, mažasis paspirtukininkas, tikėtina, daug smagiau važinėsis paspirtuku ir džiaugsis naujuoju dviračiu draugu! Mūsų asortimente galima rasti įvairių spalvų vaikiškų paspirtukų. Populiariausi iš jų: mėlyni, juodi, žali, oranžiniai, rožiniai, raudoni, taip pat paspirtukai su spalvotais ratlankiais (jų galima rasti Puky paspirtukų asortimente).

Jei domina paspirtukas 5 metų ir vyresniam vaikui, rekomenduojama atkreipti dėmesį į paspirtukus su dviejais ratukais. Jų mūsų asortimente galite rasti įvairių: pradedant mažesniais ar didesniais ratukais ir baigiant specialiais, su BMX vairu komplektuojamais paspirtukais. Žinoma, spalvų pasirinkimas irgi platus, tad norimą spalvą išsirinks net išrankiausias vaikas. Kalbant apie komplektaciją, kokį paspirtuką rinktis geriausia ir naudingiausia – priklauso ir nuo vaiko ir nuo Jūsų poreikių.

Vaikams didelį įspūdį palieka ryškiaspalviai, arba su įvairiais filmukų personažais paspirtukai. Taip pat – šviečiantys ar spalvoti ratukai. Tačiau renkantis paspirtuką labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į išvaizdą, bet ir į paspirtuko komplektaciją, kokybę, suteikiamą garantiją. Dažnai parduotuvėse galima rasti paspirtukų-žaislų, turinčių daug plastikinių detalių, kurios, deja, nėra ilgaamžės ir gali sulūžti daug greičiau nei Jūs tikėjotės. Taigi renkantis paspirtuką, svarbu atkreipti dėmesį, kad pagrindinės dalys būtų ne plastikinės, o pagamintos iš tvirtesnių medžiagų, pvz., plieno ar aliuminio. Tik tokiu atveju paspirtukas bus saugus ir pasitarnaus ne vienerius metus.

Paspirtukai triukams

Tai dar vienas tarp mažųjų populiarus paspirtukų tipas. Triukiniai paspirtukai skirti ekstremaliam pasivažinėjimui, atlikti įvairius triukus ant rampos ar kitose vietose. Triukinis paspirtukas itin tinka judriems, vikriems vaikams, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį. Toks paspirtukas lavina reakciją, bendrus fizinius sugebėjimus, vikrumą. Jie turi mažus ratukus (dažniausiai apie 10 mm skersmens), yra palyginti nedidelio svorio, turi T arba Y formos vairą, kokybišką ir tvirtą korpusą, dažnai pagamintą iš aliuminio. Svarbu paminėti, kad triukams skirti paspirtukai taip pat tinka ir įprastam važinėjimuisi.

Tiek vaikiškų, tiek suaugusiems skirtų paspirtukų kaina priklauso nuo šios transporto priemonės komplektacijos, paskirties bei kitų kriterijų. Vaikiškų paspirtukų kaina Bikko.lt parduotuvėse svyruoja nuo 44 Eur, suaugusiems skirtų – nuo 109 Eur. Taip pat Bikko.lt elektroninė parduotuvė suteikia galimybę įsigyti paspirtukus ir išsimokėtinai, lizingu – tokiu atveju už įsigytą paspirtuką galėsite atsiskaityti dalimis Jums patogiu metu. Žinoma, Bikko.lt parduotuvės taip pat dažnai taiko akcijas ir nuolaidas paspirtukams, todėl jų metu galite įsigyti įsigyti norimą paspirtuką pigiau.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų vaikiškų paspirtukų pasirinkimą – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami vaikiški paspirtukai yra nauji ir kokybiški. Vaikiškiems paspirtukams taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Ieškote vaikiško paspirtuko?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią vaikišką paspirtuką už gerą kainą!

  • Vaikiški paspirtukai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Vaikiški paspirtukai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Vaikiški paspirtukai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Vaikiški paspirtukai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Vaikiškus paspirtukus taip pat galite įsigyti ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį vaikišką paspirtuką rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį vaikiško paspirtuko pasiūlymą!

Įsigytus vaikiškus paspirtukus galime pristatyti kurjeriu tiesiai į namus ar darbą visuose Lietuvos miestuose. Kurjerių tarnyba prekes dažniausiai pristato per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo, o prieš pristatatydami prekes, susisiekia su jų gavėju ir suderina tinkamiausią pristatymo laiką.

Visoms prekėms, taip pat ir vaikiškiems paspirtukams, suteikiame 2 metų gamyklinę garantiją ir 30-ies dienų prekės grąžinimo garantiją. Paspirtukus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, Kretingoje, Mažeikiuose, Gargžduose, Telšiuose, Utenoje, Zarasuose, Kupiškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Anykščiuose, Biržuose, Birštone, Ignalinoje, Trakuose, Visagine, Rokiškyje, Šalčininkuose, Širvintose, Kalvarijoje, Rietave, Kretingoje, Šilutėje, Ukmergėje, Joniškyje, Plungėje, Skuode, Elektrėnuose, Jonavoje, Molėtuose, Lazdijuose, Kaišiadoryse, Pasvalyje, Vilkaviškyje, Prienuose, Naujojoje Akmenėje, Švenčionėliuose ir jų rajonuose, kituose miestuose ir miesteliuose.