0zł

Dviračio pristatymo būdai

Klientų patogumui, įsigytus dviračius bei aksesuarus pristatome naudodamiesi vieno rinkos lyderių – LP Express kurjerių paslaugomis. Esant specialiam pristatymo poreikiui, galime bendradarbiauti su visomis kurjerių tarnybomis. Nedideles siuntas, esant tokiam kliento pasirinkimui, siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis.

Prekių pristatymo naudojantis kurjerių paslaugomis privalumai:
- Trumpas standartinis pristatymo laikas. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., arba pasirenkamas apmokėjimas kurjeriui, dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui.
- Nemokamas draudimas ir žalos atlyginimas iki 320 € standartinėms ir 512 € nestandartinėms siuntoms, jei žala padaroma pervežant prekę. Yra galimybė prekę apdrausti didesnei sumai (taikomas papildomas mokestis).
- Galimybė paskirti tikslesnį prekės pristatymo laiką (taikomas papildomas mokestis) arba susitarti su kurjeriui dėl prekės pristatymo laiko.
- Informaciją apie prekės pervežimą galima rasti internete suvedus siuntos numerį (pvz. CE000000000EE).

 

DVIRAČIŲ SIUNTIMO IR PAKAVIMO KAINA IR BŪDAS:

Dviratį pristatys kurjeris
- Standartinėje pakuotėje
Dviratis siunčiamas supakuotas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, sėdyne), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti, jei to reikia, ir paruošti naudojimui.
Jei užsakyto dviračio kartu su kitomis prekėmis bendra suma mažesnė nei 190 € – pristatymas kainuoja +2,99 €*. Užsakius dviratį už 190 € ir daugiau, jis Jums bus pristatytas NEMOKAMAI*. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
- XL pakuotėje
Dviratis pristatomas supakuotas kokybiškoje kartono dėžėje, kurios dydis individualiai parenkamas pagal dviračio dydį. Dviratis prieš išsiuntimą surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jį gavus reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti.
Šios paslaugos kaina yra tik +19,90 € už vieną dviratį. Atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Dviratį pasiimsite patys

- 100 % paruoštas
Dviratis Jums bus pateiktas 100 % surinktas, sureguliuotas ir paruoštas važiavimui. Elektroniniu paštu arba telefonu Jūs būsite informuoti, kai dviratis bus paruoštas ir Jūs galėsite atvykti jo pasiimti į BIKKO.lt. Prekių atsiėmimo vieta pasirinktinai: Šiaulių salonas - Tilžės g. 134, Šiauliai; Klaipėdos salonas - Galinio Pylimo g. 28, Klaipėda arba Vilniaus salonas - Šeimyniškių g. 21, Vilnius.
Dviračio surinkimo paslauga kainuoja +9 € už vieną dviratį. Priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.