0zł

Dviračio pristatymo būdai

Klientų patogumui, įsigytus dviračius pristatome naudodamiesi Omniva – LP Express kurjerių paslaugomis. Esant specialiam pristatymo poreikiui, galime bendradarbiauti su visomis kurjerių tarnybomis. Iš anksto sutarus – galite iškviesti ir savo kurjerį arba atsiimti patys iš sandėlio.

Prekių pristatymo naudojantis kurjerių paslaugomis privalumai:
- Trumpas standartinis pristatymo laikas. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., arba pasirenkamas apmokėjimas kurjeriui, dažniausiai prekės pristatomos vos per 1 - 2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui (dviračio paruošimo laikas neįskaičiuotas).
- Nemokamas draudimas ir žalos atlyginimas iki 320 € standartinėms ir 512 € nestandartinėms siuntoms, jei žala padaroma pervežant prekę. 

- Galimybė susitarti su kurjeriui dėl prekės pristatymo laiko.
- Informaciją apie prekės pervežimą galima rasti internete suvedus siuntos numerį (pvz. CE000000000EE).

 

Dviratį pristatys kurjeris –  Standartinėje pakuotėje


Dviratis siunčiamas supakuotas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, sėdyne), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. 

SVARBU: įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras privalo tinkamai paruošti naudojimui: jį surinkti, patikrinti, suvaržyti bei sureguliuoti.


Pristatymo kaina: 

Jei užsakyto dviračio kartu su kitomis prekėmis bendra suma mažesnė nei 190 € – pristatymas kainuoja 2,99 €. Užsakius dviratį už 190 € ir daugiau, jis Jums bus pristatytas NEMOKAMAI. 

Pristatymo terminas: 

dažniausiai 1 - 2 darbo dienos* .

Papildomos sąlygos: 

 jeigu dviratis siunčiamas iš salono, jis gali būti iš dalies jau surinktas, todėl tokiu atveju - siunčiamas neoriginalioje pakuotėje.


Dviratį pristatys kurjeris – surinktą ir sureguliuotą XL pakuotėje
Dviratis pristatomas supakuotas kokybiškoje kartono dėžėje, kurios dydis individualiai parenkamas pagal dviračio dydį. Dviratis prieš išsiuntimą surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jį gavus reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje, ir galima važiuoti. Dėl pakuotės dydžio – vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti pagalbinius ratukus ir/ar pagalbinę lazdą, jei tokie aksesuarai yra dviračio komplektacijoje.


Pristatymo kaina: 

19,90 € už vieną dviratį. 

Pristatymo terminas: 

dažniausiai 1 - 3 darbo dienos* .

Papildomos sąlygos: 

atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Taikomi papildomi kurjerių mokesčiai, jeigu pasirinksite:

  • pristatymą į Kuršių Neriją  - 49 €

  • grynųjų pinigų apmokėjimo paslaugą - 3.99 €


Dviratį pasiimsite patys iš mūsų salono - Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune arba Šiauliuose

- 100 % paruoštas
Dviratis Jums bus pateiktas 100 % surinktas, sureguliuotas ir paruoštas važiavimui. Elektroniniu paštu arba telefonu Jūs būsite informuoti, kai dviratis bus paruoštas ir Jūs galėsite atvykti jo pasiimti į BIKKO.lt. Prekių atsiėmimo vietą pasirinktinai: 

Šiaulių salonas - Tilžės g. 134, Šiauliai; 

Klaipėdos salonas - Galinio Pylimo g. 28, Klaipėda;

Kauno salonas - Birželio 23-iosios g. 1;

Vilniaus salonas - Šeimyniškių g. 21, Vilnius.

Dviračio paruošimo paslaugos kaina: 

9 € už vieną dviratį

Paruošimo terminas: 

dažniausiai 0 - 4 darbo dienos*


Papildomos sąlygos: 

atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

jeigu reikalingas dviračio persiuntimas iš kito salono - būtinas išankstinis apmokėjimas.
PAPILDOMA SVARBI INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ* DĖMĖSIO: dviračio pristatymas ir paruošimas yra įvykdomas per nurodytus terminus, tačiau retais atvejais jie gali būti ir ilgesni, iškilus nenumatytoms situacijoms, pavyzdžiui:

siuntos vėlavimas dėl kurjerių kaltės;

neteisingai nurodytas telefonas, adresas, pašto kodas;

gerokai išaugusi mūsų sandėlio darbų apimtis sezono metu;

esant „force majore“ (stichinė nelaimė, karinis konfliktas, pandemija ir pan.);

pasikeitus gamintojo gamybos planams

Jeigu prekės nėra ir užsakymas gali būti vykdomas iš gamintojo – pristatymo terminas individualiai  suderinamas prieš arba po užsakymo pateikimo. Užsakant iš gamintojo – būtina apmokėti avansą. Gamintojas pasilieka teisę keisti gamybos bei pristatymo datas.

Jeigu dviratį perkate kaip dovaną – rekomenduojame atlikti užsakymą iki dovanos įteikimo datos likus  bent 1-2 savaitėms.