0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg

Dviračių padangos

Dviračio padangos yra neatsiejama ir esminis dviračio komponentas. Padangos gali būti skirtos lygiam asfaltui arba visiškai bekelei, miestui arba turistiniams žygiams. Tad padangas reikėtų rinktis pagal savo poreikius.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Dviračių padangos internetu

Dviračių padangos

Dviračio padangos yra neatsiejama ir esminis dviračio komponentas. Padangos gali būti skirtos lygiam asfaltui arba visiškai bekelei, miestui arba turistiniams žygiams. Tad padangas reikėtų rinktis pagal savo poreikius. Renkantis padangas svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus – padangų dydį, plotį ir protektoriaus raštą. O taip pat – kokiam dviračiui padanga bus skirta – kalnų, plento, vaikiškam ir pan. Jei didžiąją dalį laiko važiuojate lygiu keliu, tuomet reikėtų rinktis lygesnį protektoriaus raštą, o jei reikia pravažumo – grubesnį. Galime pasiūlyti platų, įvairių dydžių dviračio padangų pasirinkimą tiek kalnų (MTB), tiek hibridiniams, miesto, vaikiškiems ar kitokio tipo dviračiams. Be įprastų padangu, taip pat galime pasiūlyti žiemines dviračio padangas. Dviračio padangos žiemai – puikus sprendimas tiems, kurie nori dviračiu važinėtis žiemą, esant šlapiai, minkštesnei, slidesnei kelio dangai.

Ką reikia žinoti apie dviračio padangos dydį?

Dviračio padangos išmatavimai yra nurodyti ant padangos šono. Padangų dydis ir plotis pastaruoju metu išreiškiamas standartizuotu ETRTO žymėjimu XX-YYY, kur X yra padangos plotis, o Y – padangos dydis milimetrais. Vienos populiariausių dviračių dydžių yra šie: Dviračio padangos 26 colių – skirtos kalnų (MTB) dviračiams, miesto dviračiams Dviračių padangos 28 colių – skirtos hibridiniams, miesto tipo dviračiams. Dviračių padangos 29 colių – skirtos kalnų (MTB) dviračiams.

Vieni populiariausių ir mūsų siūlomi padangų gamintojai – Vittoria, SCHWALBE, Ortem ir Continental. Populiaros tarp dviratininkų, aukšta kokybe pasižyminčios Schwalbe bei Continental padangos suteiks stabilumą ir komfortą važinėjant bet kokia kelio danga – tiek miško takeliais, žvyru, purvu, tiek asfaltu. Vittoria gamintojo dviračių padangas dažnai renkasi profesionalūs sportininkai, ypatingai plento dviračiams. Vittoria plentinės dviračių padangos pasižymi geru riedėjimu, atsparumu dilimui, šiuolaikišku protektoriaus dizainu bei kokybišku gumos mišiniu. Nemaža dalis Vittoria padangų turi grafeno priedą, kuris ženkliai pagerina padangos savybes. Nors Ortem dviračių padangos yra biudžetinio segmento (nebrangios), tačiau jų kokybė nenusileidžia ir garsiems prekiniams ženklams.

Dviračio padangos yra vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti norint užtikrinti malonų ir saugų važiavimą dviračiu. Teisingai pasirinktos dviračio padangos gali daryti įtaką ne tik važiavimo patirčiai, bet ir saugumui, ypač skirtingomis oro sąlygomis. Kiekvienas pirkėjas turėtų žinoti esminius kriterijus, kuriais būtina vadovautis renkantis padangas.

Padangų dydis ir protektoriaus gylis

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad dviračio padanga yra pagrindinis kontaktinis taškas su keliu. Todėl jų pasirinkimas turi būti grindžiamas kelionės tipu ir kelio danga, kuria planuojama važinėti. Svarbiausias aspektas, kurį reikia žinoti apie dviračio padangas, tai jų dydis. Dažniausi dviračio padangų dydžiai yra 26 colių, 27.5 colių, 28 colių ir 29 colių. Mažesnis dydis suteiks daugiau manevringumo, tačiau didesnis dydis suteiks didesnį stabilumą ir leis lengviau įveikti kliūtis.

Padangų įstrižainė ir protektoriaus raštas

Tinkamai pasirinkus dviračio padangų dydį, taip pat svarbu atsižvelgti į jų įstrižainę ir protektoriaus raštą. Pavyzdžiui, žieminės dviračio padangos turės gilesnius ir platesnius griovelius, kurie leis įveikti sniego ir ledo sąlygas. Tačiau tokios padangos gali būti didesnės varžos sausuose keliuose, todėl svarbu rasti tinkamą kompromisą, jei planuojate naudoti dviratį ir žiemą, ir kitomis metų laikų sąlygomis.

Pasirinkti tinkamą rėmo medžiagą

Dviračio rėmo medžiaga taip pat yra svarbi. Populiariausios rėmo medžiagos yra aliuminis ir plienas. Aliuminis yra lengvesnis ir dažniausiai naudojamas miesto ir kelių dviračiams, o plienas yra tvirtesnis ir labiau tinkamas kalnų dviračiams. Svarbu, kad dviratis būtų pakankamai lengvas, kad paauglys galėtų lengvai valdyti jį, tačiau ir pakankamai tvirtas, kad atlaikytų nenumatytas apkrovas.

Dviračio padangų slėgis

Kitas svarbus aspektas yra dviračio padangų slėgis. Priklausomai nuo dviračio rūšies, susipažinus su gamintojo nurodymais, galima nustatyti optimalų slėgį. Per mažas slėgis gali sukelti padangų greitesnį nusidėvėjimą ir padidinti gedimų riziką, tuo tarpu per didelis slėgis gali sukelti nepatogumų važiuojant ir sumažinti sukibimą su keliu.

Skirtingi padangų dydžiai? Kodėl gi ne!

Kai kurie dviratininkai renkasi naudoti skirtingo tipo dviračio padangas - priekyje ir gale. Tai leidžia pritaikyti padangas prie skirtingų važiavimo sąlygų. Pvz., galima naudoti žieminę padangą priekyje, kad būtų geresnis sukibimas su keliu, o gale palikti standartinę padangą, kuri geriau išlaiko važiavimo patirtį sausuose keliuose.

Padangos guma

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti, tai padangos guma. Skirtingos gumos tipai siūlo skirtingus savybių derinius, tokias kaip sukibimas, trintis ir atsparumas nusidėvėjimui. Pavyzdžiui, minkštesnė guma suteiks geresnį sukibimą, tačiau dėl to greičiau nusidėvės. Tuo tarpu tvirtesnė guma turi didesnį atsparumą nusidėvėjimui, bet praranda sukibimą.

Konsultuokitės su specialistais

Nepamirškite, kad dažnai tinkamiausios dviračio padangos priklauso nuo individualių poreikių ir stiliaus. Dviračio meistrai ir ekspertai gali padėti jums rasti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir naudojimo būdą. Tad, nebijokite klausti mūsų specialistų – jie suteiks reikalingą informaciją.

Taigi, atsižvelgiant į dviračio padangų įvairovę, svarbu išmokti atpažinti tinkamas padangas skirtingoms situacijoms. Teisingai parinktos dviračio padangos pagerins jūsų važiavimo patirtį, padidins saugumą ir sumažins gedimų riziką. Nepamirškite reguliariai tikrinti padangų būklę ir jas prižiūrėti, nes tai padės išlaikyti jų ilgaamžiškumą ir geriausias savybes. Tinkamas dviračių padangų pasirinkimas

Kada laikas keisti padangas dviračiui?

Nepaisant to, kaip atidžiai prižiūrime savo dviračio padangas, jos laikui bėgant natūraliai nusidėvi. Yra keletas ženklų, kuriuos galima pastebėti, norint nustatyti, kada laikas pakeisti padangas.

Padangų protektoriaus gylis

Pirmiausia, būtina stebėti padangų protektoriaus gylį. Nuėmus protektorių, galima pamatyti nubrozdinimo ženklus.Jei protektorius yra labai nusitrynęs, prarado savo pradinę struktūrą arba manomi skilinėjimai, tai yra aiškus ženklas, kad laikas pasikeisti padangas.

Padangų gumos būklė

Kitas svarbus aspektas yra gumos būklė. Su laiku, padangos guma gali prarasti savo elastingumą ir tapti trapi. Jei pastebite plyšius, įtrūkimus arba atsilupimus ant padangos paviršiaus, tai reiškia, kad ji yra sena ir reikia keitimo.

Oro slėgis padangose

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į padangos slėgį. Jei pastebite, kad padanga prarado slėgį greičiau nei įprastai, tai gali rodyti, kad ji turi paslėptų pažeidimų. Tokia padanga gali tapti pavojinga ir daryti blogą įtaką važiavimo saugumui.

O gal, paprasčiausiai, atėjo metas padangas atsinaujinti?

Galiausiai, dviračio padangų amžius taip pat yra svarbus veiksnys. Nors tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant važiavimo dažnumą, aplinkos sąlygas ir padangos kokybę, apskritai rekomenduojama keisti dviračio padangas kas 3-5 metus, net jei jos atrodo gerai. Senos padangos gali tapti pažeidžiamos, prarasti savo savybes ir netikėtai išsileisti važiavimo metu, todėl nenuvertinkite jų amžiaus.

Apskritai kalbant, reguliarus dviračio padangų būklės tikrinimas yra svarbus saugaus važiavimo aspektas. Jei pastebite bet kokius anksčiau minėtus požymius, nedelskite ir iš karto pakeiskite padangas. Naujos ir tinkamai parinktos dviračio padangos užtikrins patogų važiavimą, gerą sukibimą su keliu ir svarbiausia - saugumą kiekvienoje kelionėje.

Kur įsigyti kokybiškas padangas dviračiui?

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite ypač platų dviračių padangų pasirinkimą: nuo vaikiškų, iki suaugusiems skirtų padangų – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodamos dviračių padangos yra naujos ir kokybiškos. Dviračių padangoms taikoma 2 metų gamyklinė garantija.

Domina dviračių padangos?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausias dviračių padangas!

  • Dviračių padangos Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Dviračių padangos Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Dviračių padangos Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Dviračių padangos Šiauliuose – Tilžės g. 134

Padangas dviračiams taip pat parduodami ir internetu – mūsų e. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokias padangas dviračiams rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti e. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti ir pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį dviračių padangų pasiūlymą!