0zł

Filtruoti Pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 187,00 € - 949,00 €

Dydis rėmo

Dydis rėmo

Tipas

Tipas

Rėmo medžiaga

Rėmo medžiaga

Priekinis amortizatorius

Priekinis amortizatorius

Metai

Metai

Miesto dviračiai

Miesto dviračiai skirti patogiam pasivažinėjimui netolimomis distancijomis. Moteriški miesto dviračiai turi žemą apatinę dalį, kad nereikėtų aukštai kelti kojos ir būtų galimybė važinėti pasipuošus suknele. Vyriški dviračiai turi vamzdį rėmo viršuje. Vairo forma lenkta, o atstumas nuo vairo iki sėdynės yra trumpesnis nei kitų dviračių. Aukšta sėdėsena ant miesto dviračio ir platus elastingas balnelis su spyruoklėmis užtikrina komfortišką važiavimą. Miesto dviračiai komplektuojami 28“ arba 26“ ratais, su vidutinio pločio ir smulkiu protektoriumi padangomis, vienos pavaros arba su patikima Shimano Nexus vidinių pavarų sistema. Miesto dviračiai gali būti komplektuojami su 3, ar su 7 vidinėmis pavaromis. Dėl savo paprastos komplektacijos, šie dviračiai yra patikimi ir pigūs eksploatuoti, nereikalauja daug priežiūros ir dėmesio. Mūsų siūlomi miesto dviračių gamintojai yra UNIBIKE, ROMET, AZIMUT, ARKUS, CUBE bei elektriniai GEOBIKE.

Kokie aksesuarai komplektuojami kartu su miesto dviračiu?
Prie miesto dviračio dažniausiai komplektuojami tokie aksesuarai kaip: skydeliai, grandinės apsauga, pastatymo kojelė, apšvietimas, bagažinė ir krepšelis, kad būtų patogu ir paprasta įsidėti pirkinius, pakeliui į namus netikėtai užsukus į parduotuvę. Žinoma, didesniam saugumui rekomenduojama įsigyti kokybišką dviračio spyną bei dviratininko šalmą.

Kaip pasirinkti tinkamą rėmo dydį?
Renkantis miesto dviratį, labai svarbu atkreipti dėmesį į ratų dydį, kuris priklauso nuo savininko ūgio. Miesto dviratis moterims 26“ ratais labiausiai tinka nuo 165 cm, o 28“ ratais – nuo 165 cm ūgio. Vyriškas miesto dviratis dažniausiai komplektuojamas su 28“ ratais, o pagal savininko ūgį parenkamas tinkamas rėmo dydis.

Kur įsigyti miesto dviračių?
Dviračius galite įsigyti mūsų parduotuvėse arba internetu.
- Miesto dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21 (Bikko.lt parduotuvė).
- Miesto dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28 (Bikko.lt parduotuvė).
- Miesto dviračiai Šiauliuose – Kreivoji g. 37 (Bikko.lt parduotuvė-sandėlis).
- Miesto dviračiai internetu – mūsų elektroninėje dviračių parduotuvėje Bikko.lt.
Jei nežinote, kuris miesto dviratis Jums tiktų labiausiai, rekomenduojame susisiekti su Bikko.lt konsultantais, kurie padės išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį miesto dviratį. Mūsų kontaktai: [email protected], telefonas: +370 684 18384.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Aktyvūs filtrai