0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Dydis rėmo
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Miesto dviračiai

Miesto dviračiai skirti patogiam pasivažinėjimui netolimomis distancijomis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

MIESTO DVIRAČIAI (MTB) INTERNETU

Miesto dviračiai skirti patogiam pasivažinėjimui netolimomis distancijomis. Moteriški miesto dviračiai turi žemą apatinę dalį, kad nereikėtų aukštai kelti kojos ir būtų galimybė važinėti pasipuošus suknele. Vyriški dviračiai turi vamzdį rėmo viršuje. Vairo forma lenkta, o atstumas nuo vairo iki sėdynės yra trumpesnis nei kitų dviračių. Aukšta sėdėsena ant miesto dviračio ir platus elastingas balnelis su spyruoklėmis užtikrina komfortišką važiavimą. Miesto dviračiai komplektuojami 28“ arba 26“ ratais, su vidutinio pločio ir smulkiu protektoriumi padangomis, vienos pavaros arba su patikima Shimano Nexus vidinių pavarų sistema. Miesto dviračiai gali būti komplektuojami su 3, ar su 7 vidinėmis pavaromis. Dėl savo paprastos komplektacijos, šie dviračiai yra patikimi ir pigūs eksploatuoti, nereikalauja daug priežiūros ir dėmesio. Mūsų siūlomi miesto dviračių gamintojai yra UNIBIKE, ROMET, AZIMUT, CUBE

Kokie aksesuarai komplektuojami kartu su miesto dviračiu?

Prie miesto dviračio dažniausiai komplektuojami tokie aksesuarai kaip: skydeliai, grandinės apsauga, pastatymo kojelė, apšvietimas, bagažinė ir krepšelis, kad būtų patogu ir paprasta įsidėti pirkinius, pakeliui į namus netikėtai užsukus į parduotuvę. Žinoma, didesniam saugumui rekomenduojama įsigyti kokybišką dviračio spyną bei dviratininko šalmą.

Renkantis miesto dviratį, labai svarbu atkreipti dėmesį į ratų dydį, kuris priklauso nuo savininko ūgio. Miesto dviratis moterims 26“ ratais labiausiai tinka nuo 155 cm iki 170 cm, o 28“ ratais – nuo 165 cm ūgio. Vyriškas miesto dviratis dažniausiai komplektuojamas su 28“ ratais, o pagal savininko ūgį parenkamas tinkamas rėmo dydis.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų miesto dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami miesto dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina miesto dviratis?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Miesto dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Miesto dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Miesto dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Miesto dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Miesto dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį miesto dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!