0zł
Filtruoti pagal
Kaina (min - maks.)
Spalva
Gamintojas
daugiau... mažiau
Weight
kg kg
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Vaikiški dviračiai 1,5–4 metų, 12 colių

Tai patiems mažiausiems sukurti dviratukai, skirti važiuoti maždaug nuo 1,5 iki 4 metų ir yra tinkami nuo 70 iki 90 cm ūgiui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

VAIKIŠKI DVIRAČIAI INTERNETU

Vaikiški dviračiai 1,5–4 metų, 12 colių Tai patiems mažiausiems sukurti dviratukai, skirti važiuoti maždaug nuo 1,5 iki 4 metų ir yra tinkami nuo 70 iki 90 cm ūgiui. Vaikiški dviratukai nuo 1 metų komplektuojami su 12“ padangomis ir jie gali būti arba minami, arba balansiniai. Maži, tvirti ir plataus dizaino pasirinkimo rėmai, storos padangos skirtos asfaltuotai ir kietai dangai. Šie vaikiški dviratukai dažniausiai komplektuojami su pagalbiniais ratukais, kurie vaikui padės išlaikyti pusiausvyrą. Vaikiški dviračiai (12 colių) turi reguliuojamo aukščio sėdynę, patogų lenktą vairą bei dvi stabdymo sistemas: sukant pedalus atgal ir priekiniu rankiniu stabdžiu.

Bikko.lt dviračių parduotuvėje rasite platų vaikiškų dviračių pasirinkimą: nuo paprastesnės, iki aukšto lygio komplektacijos – išsirinks net išrankiausias. Mūsų parduotuvėse parduodami vaikiški dviračiai yra nauji, kokybiški, stilingi ir su 2 metų gamykline garantija.

Domina dviratis Jūsų vaikui?

Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Vaikiški dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
  • Vaikiški dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
  • Vaikiški dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
  • Vaikiški dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Vaikams skirti dviračiai taip pat parduodami ir internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt.

Jei nežinote, kokį vaikišką dviratį rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susiekti el. paštu: [email protected]. Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį dviratį!