0zł

Šalmas Uvex rise cc all black

Prekės kodas: HELM2186

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Šalmas Uvex rise cc all black
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Sportiškas plonas, lengvas ir itin gerai vėdinamas. Važiuokite visu pajėgumu, pasiekite savo galimybių ribą bei ją perženkite savo. Jei norite pasiekti aukščiausių rezultatų, turite 100 proc. pasikliauti savo apranga. Čia lemiamą vaidmenį atlieka dizainas ir aukščiausio lygio funkcijos. Būtent tuo išsiskiria uvex rise cc. Šiame itin moderniame dviratininko šalme derinama lengva dviguboi išliejimo konstrukcija su aiškiomis linijomis, didelėmis ventiliacijos skylėmis, greitai džiūstančiais šalmo paminkštinimais ir išryškinta galinės galvos dalies sritimi, užtikrinančia geresnę apsaugą. Šalmas reguliuojamas naudojant Anatomic IAS sistemą.

Prekės techninės specifikacijos

./.``.
  • Dvigubai išlieta šalmo konstrukcija
  • 11 ventiliacijos skylių
  • Anatomic IAS pritaikymo sistema
  • Monomatic lengvo užsegimo sistema
  • FAS dirželiai
  • Funkcionalus paminkštinimas
  • Svoris: 270 g
  • Standartai: EN 1078

TECHNOLOGIJOS

DVIGUBAI IŠLIETA ŠALMO KONSTRUKCIJA – Apsauginė EPS medžiaga įlieta tiesiogiai į polikarbonato kiautą ir iš apačios uždengta papildomu polikarbonato kiautu. Tokia technologija leidžia sukurti lengvą, tačiau itin tvirtą šalmą. Polikarbonato kiautas iš apačios suteikia papildomą apsaugą. EPS yra speciali medžiaga su mikroskopinio dydžio oro burbuliukais – efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.

ANATOMINIS IAS – Su šia technologija UVEX šalmo dydis lengvai ir tiksliai reguliuojamas viena ranka, sukant šalmo gale esantį ratuką. Nustatykite patogiausią šalmo padėtį pagal galvos apimtį. Galima reguliuoti ir vertikalią padėtį!

MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.

FUNKCIONALUS PAMINKŠTINIMAS – Aukštos kokybės drėgmę sugerianti funkcinė medžiaga be antibakterinio apdorojimo. Visi Uvex paminkštinimai sugeria drėgmę, o dėl Velcro užsegimo juos galima lengvai nuimti ir išskalbti.

FAS DIRŽELIAI – Dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų gavos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Šalmas Uvex rise cc all black
Kodas
HELM2186
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197352572
Atsiliepimai apie - Šalmas Uvex rise cc all black
Parašykite savo atsiliepimą

Šalmas Uvex rise cc all black

Parašykite savo atsiliepimą