0zł

Dviratis Romet Orkan 2D LTD 2021 white-blue

Prekės kodas: 21L28823
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Romet Orkan 2D LTD 2021 white-blue
RĖMAS: Aliumininis (ALU 6061)ŠAKĖ: amortizuojantiPAVARŲ SKAIČIUS: 24PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano ST-EF 3 pavarų / Shimano ST-EF 8 pavarųPRIEKINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano TourneyGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano Acera RD-M360PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Cyclone 48x38x28TSTABDŽIAI: V-brake aliumininiaiPADANGOS: 28" Schwalbe Road Cruiser, 32-622RATLANKIAI: aliumininiai, dviguba sienelė (stiprinti)ĮVORĖS: AliumininėsGALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano HG kasetė, 8 pavarųVAIRAS: aliumininisVAIRO IŠKYŠA: aliumininėBALNELIO LAIKIKLIS: aliumininis, 350 mmBALNELIS: RometPEDALAI: PlastikiniaiSVORIS: ~ 13.5 kg
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Romet Orkan 2D LTD 2021 white-blue
Kodas
21L28823
Gamintojas
Romet
EAN kodas
5907782791377
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2021
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Romet Orkan 2D LTD 2021 white-blue
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Romet Orkan 2D LTD 2021 white-blue

Parašykite savo atsiliepimą