0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Weight
kg kg
Dydis rėmo
daugiau... mažiau
Tipas
Rėmo medžiaga
Priekinis amortizatorius
Galinis amortizatorius
Diskiniai stabdžiai
Metai

Romet

Šis prekinis ženklas kilęs iš 1949 metais Lenkijoje įsikūrusios didžiausios dviračių gamyklos „Romet“.
Geriausias laikais ROMET dviračių gamyba buvo pasiekusi 1000000– 200000 vienetų per metus. Lenkijos gatvėse dominavo modeliai: Wigry, Jubilat, Zenit, Konsul, Gazela, Kometa, Wagant, Passat, Meteor, Orkan, Jaguar, Huragan, Universal, Reksio, Flaming.

Per tą laikotarpį keitėsi ROMET gamyklų savininkai, kai kurios buvo uždarytos ar reorganizuotos, tačiau 1999 metais ARKUS nusipirko gamyklą Jastrowie mieste, o po metų ir gamyklą, esančią Kowalewo. Naujasis gamyklų savininkas taip pat gavo teises valdyti ROMET prekinį ženklą.

2005 metais gamyklos Jastrowie, Kowalewo ir Podgrodzie buvo apjungtos ir tapo vieninga struktūra – ARKUS & ROMET Group. Jau 2009 m. įmonių grupė atnaujino dviračių ROMET prekiniu ženklu gamybą ir prekybą. Taip pat vėl pradėtas naudoti logotipas su Pegasu ir sugrįžta prie anksčiau buvusių dviračių modelių pavadinimų.
Šiuo metu įmonė ARKUS & ROMET gali pasiūlyti ne tik dviračius, bet ir motociklus, motorolerius ar net elektrinį automobilį Romet 4E. 2012 metais įmonių grupė tapo išskirtiniu korėjiečių HYOSUNG motociklų atstovu Lenkijoje.

Daugiau informacijos apie ARKUS & ROMET Group: http://www.arkus.com.pl

Romet dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/romet-dviraciai

Rodyti daugiau
Mažiau