0zł

Dviratis Romet Angel Lux 28 1-speed 2021 black-brown

Prekės kodas: ROM21001
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Romet Angel Lux 28 1-speed 2021 black-brown
RĖMAS: PlieninisŠAKĖ: AmortizuojantiPAVARŲ SKAIČIUS: 1PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Plieninis, 1 pavarosSTABDŽIAI: Priekiniai: V-brake aliumininiai; Galiniai: Kojiniai (stabdo pedalus minant atgal)PADANGOS: IMPAC Bigpac 28 x 2.00 (50-622), su šviesą atspindinčia juostaRATLANKIAI: aliumininiaiĮVORĖS: plieninėsVAIRAS: plieninisVAIRO IŠKYŠA: plieninėBALNELIO LAIKIKLIS: aliumininis, amortizuojantisBALNELIS: Minkštas, platus, su spyruoklėmisPEDALAI: plastikiniaiSVORIS: ~ 15.5 kgPRIEDAI: Apšvietimo komplektas, pastatymo kojelė, bagažinė, skydelių komplektas, grandinės apsauga
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Romet Angel Lux 28 1-speed 2021 black-brown
Kodas
ROM21001
Gamintojas
Romet
EAN kodas
2099900024139
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Romet Angel Lux 28 1-speed 2021 black-brown
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Romet Angel Lux 28 1-speed 2021 black-brown

Parašykite savo atsiliepimą