Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F203P/S
Prekės kodas: ISMMAF203PSA
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F203P/S
Prekės techninės specifikacijos
  • Shimano diskinių stabdžių adapteris.
  • Svoris: 21g
  • Disko dydis: 203mm
  • Suportų tipas: 74 mm Post Mount
  • Stabdžių suportų laikiklis: 74 mm ilgio
  • Skirta disko diametrui: Priekyje 203
  • Rėmo ir (arba) šakės tvirtinimas: 51 mm IS priekinis