Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F180S/P
Prekės kodas: ISMMAF180SPA
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F180S/P
Prekės techninės specifikacijos
  • Shimano F180S/P Diskinių stabdžių adapteris
  • Disko dydis: 180 mm
  • Suportų tipas: 51mm I.S
  • Stabdžių suportų laikiklis: 51 mm priekinis
  • Rėmo ir (arba) šakės tvirtinimas: 74 mm ilgio