0zł
video
Nuotraukų atitikimas
Finish Line

Dviračio valiklis Finish Line Super Bike Wash koncentratas 3.78L

Prekės kodas: OILC193
Kaina
89,99 €
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 

Dviračio valiklis Finish Line Super Bike Wash koncentratas 3.78L
Finish Line dviračių pramonės tepalų ekspertai. Nuo pat pradžių, nuo 1988 m., Finish Line visus savo produktus gamina pati. Atsižvelgdama į profesionalių dviratininkų, jų mechanikų ir specializuotų dviračių parduotuvių visame pasaulyje atsiliepimus, Finish Line gali būti tikra, kad jos produktai veikia taip, kad nenuviltų net pačių reikliausių dviratininkų. Finish Line turi viską, ko reikia dviratininkui, kad jis galėtų prižiūrėti savo dviratį ir užtikrinti maksimalų jo veikimą. Šių produktų asortimentas nuo dviračio grandinės tepalų iki transmisijos nuriebalinimo priemonių, nuo dviračių ploviklių, specialių šepečių ir grandinių valymo įrankių iki fluoro turinčių guolių tepalų ir specialių amortizatorių bei stabdžių skysčių. Finish Line aistra gaminti produktus, kurie pagerins jūsų dviračio veikimą ir prailgins jo tarnavimo laiką! Tegul visos jūsų kelionės būna sklandžios ir greitos. Finish Line - prizines vietas užimančių dviračių sporto komandų pasirinkimas.
Naudodami Finish Line Super Bike Wash valiklį dviračiui greitai nuvalysite purvą, molį, dulkes, smėlį ir kitus nešvarumus nuo visų savo dviračio paviršių, beveik nieko nešveisdami. Super Bike Wash dviračio valiklis sudarytas iš modernių, ekologiškų valymo medžiagų, kurios veikia kartu ir greitai išskaido nešvarumus. Super Bike Wash yra netoksiškas aplinkai ir atitinka aukščiausius lengvai biologiškai skaidomų medžiagų standartus. Ploviklį Super Bike Wash galima naudoti dviem būdais: purkšti ir nuvalyti mikropluošto skudurėliu arba purkšti ir nuplauti su laistymo žarna. Jis pakankamai stiprus, kad pašalintų paviršinį purvą nuo važiuoklės, ir pakankamai saugus, kad pašalintų visą purvą, kuris susikaupia ant rėmo, balnelio, stabdžių ar vairo juostos. Saugus anglies pluoštui, titanui, aliuminiui, plienui ir bespalvei dangai.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviračio valiklis Finish Line Super Bike Wash koncentratas 3.78L
Kodas
OILC193
Gamintojas
Finish Line
EAN kodas
036121711310
Grąžinimas

Matuokis, keisk ir grąžink NORTHWAVE aprangą ir avalynę nemokamai

Greitai ir nemokamai keisk, ir grąžink nenaudotas ir nepažeistoje, originalioje pakuotėje prekes per 30 dienų, nekeldamas kojos iš namų LP EXPRESS savitarnos terminalu – paprastai, greitai ir nemokamai! Norint nemokamai grąžinti netikusio dydžio aprangą ar avalynę kviečiame kreiptis e. paštu [email protected], nemokamai prekių keitimui grąžinimui sugeneruosime siuntos lipduką siuntai grąžinti paštomatu (LP EXPRESS).

Pirkėjui grąžinant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.
  • Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžinsime siuntėjui.

Kilus papildomiems klausimams, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susisiekti e. paštu: [email protected].

Grąžinimo sąlygos

Prekių trūkumai ar gedimai šalinami ir remontuojami, Netinkamos kokybės Prekės ar kokybiškos Prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis įstatymu „MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLĖS“, Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“ ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekės pristatymo dienos ir laikantis Taisyklių bei numatytos tvarkos:

  • Pirkėjas turi pateikti raštišką laisvos formos pranešimą apie sutarties atsisakymą arba apie tai pranešti elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti Prekę ir jos užsakymo numerį;
  • Pirkėjas privalo ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų grąžinti Prekę Pardavėjui.
  • Už kokybiškos prekės grąžinimą moka pirkėjas (netaikoma Northwave batams).

Internetu įsigytą ir per kurjerius/paštomatus pristatytą prekinės išvaizdos nepraradusią, be naudojimo žymių ir pilnos komplektacijos prekę(-es) galima grąžinti tik mūsų adresu:

UAB JW Trade (Bikko.lt sandelis) Radviliškio g. 49 LT-76371 Šiauliai Tel.  +37060418102

Jeigu prekė telpa į paštomatą, galima grąžinti:

  • Omniva paštomatas: Aido g. 8 - Omniva Šiaulių PC AKROPOLIS (Šiauliai), DPD paštomatas:  PC Akropolis DPD paštomatas 416, Aido g. 8 (Šiauliai); LP EXPRES paštomatas: Aido g. 8 - LP Express Akropolis.
Kadangi su paštu ir autobusų siuntomis nedirbame  šis grąžinimo būdas nėra galimas ir jei siunta bus palikta pašte ar autobusų stotyje  ji grįš Jums atgal.
Internetu įsigytos ir pristatytos prekės(-ių) grąžinti į salonus nėra galimybės. Salonai neadministruoja internetinių užsakymų ir jų nemato sistemoje.

Pažymima, kad fizinėje parduotuvėje įsigyti dviračiai nėra grąžinami, išskyrus atvejus, kai nustatomas prekės kokybės trūkumas ir nėra galimybės suremontuoti ir/ar pakeisti detales.

Kai prekę(-es) gausime į sandėlį  grąžinsime už prekę(-es) sumokėtus pinigus. Jei norite pakeisti prekę į kitą  galite atlikti naują užsakymą pasirinktai prekei, nelaukdami grąžinimo procedūros pabaigos.

Pirkėjui grąžinant Prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, pakavimo elementai ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška Prekė);
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška Prekė);
  • Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • Grąžinant Prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą laisvos formos prašymą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų Prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklėse nustatytos Prekių grąžinimo tvarkos ir sąlygų.

Nepriklausomai nuo Prekės dydžio ir svorio (įskaitant atvejus, kai Prekė sveria daugiau kaip 10 kg.), Prekę, kuri Pirkėjui nepatinka dėl jos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo ir kurią Pirkėjas keičia ar grąžina kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti, veža Pirkėjas, nebent abipusiai sutarta kitaip.

Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška Prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias Prekes, jas pakeisti analogiškomis Prekėmis ar padengti Prekių grąžinimo išlaidas, jei dėl to buvo iš anksto suderinta su Pardavėju. Visais atvejais, prieš grąžinant gautą ne tą ar nekokybišką Prekę, Pirkėjui būtina suderinti su Bikko.lt prekių grąžinimo-pakeitimo ir pristatymo būdą. Pardavėjas gali atsisakyti padengti grąžinimo išlaidas arba jų skirtumą Pirkejui, jei Pirkėjas negavus patvirtinimo iš Pardavėjo pasinaudojo brangesniu grąžinimo būdu ar kaina, nei Pardavėjo naudojamas ir galimas pasiūlyti pristatymo būdas ir kaina.

Grąžindamas Prekes, Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo ir gavėjo adresą bei tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. BIKKO.lt negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. BIKKO.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

DĖMESIO: Siekiant išsaugoti originalios pakuotės būklę, prašome jos nenaudoti kaip siuntos pakuotės ir neklijuoti ant jos lipdukų ar lipnios juostos (išskyrus dviračius). Prašome prekę supakuoti į papildomą išorinę pakuotę. Pažeidus originalią pakuotę, gali būti taikomas 3 € pakuotės sugadinimo mokestis.

Pardavėjas gavęs grąžinamas Prekes ir įvertinęs, kad jos atitinka keitimo ir grąžinimo taisykles ir sąlygas bei LR teisės aktus, įsipareigoja per 14 dienų grąžinti Pirkėjui už Prekes sumokėtus pinigus į jo Prekių grąžinimo akte nurodytą banko sąskaitą. Už Prekės pristatymą Pirkėjo sumokėtos siuntimo/grąžinimo išlaidos, papildomų suteiktų paslaugų ar administravimo mokestis nėra grąžinami nebent nustatoma, jog grąžinama nekokybiška Prekė.

Gamintojo informacija

Gamintojas:

  • Finish Line Technologies Inc.
  • 50 Wireless Blvd, Hauppauge, NY 11788, Jungtinės Amerikos valstijos (JAV)
  • https://www.finishlineusa.com
  • Elektroninis kontaktinis adresas: [email protected]

ES importuotojas / atsakingas ekonominės veiklos vykdytojas:

  • UAB JW TRADE
  • Radviliškio St. 49, Šiauliai 76371, Lietuva
  • www.jwtrade.lt
  • Elektroninis kontaktinis adresas: [email protected]
Atsiliepimai apie - Dviračio valiklis Finish Line Super Bike Wash koncentratas 3.78L
Parašykite savo atsiliepimą

Dviračio valiklis Finish Line Super Bike Wash koncentratas 3.78L

Parašykite savo atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti

Stabdžių mineralinė alyva Shimano 100ml

e-kaina
8,49 € 9,95 €
warehouse Turime

Dviračio valiklis CeramicSpeed UFO Bike Wash 500ml

Kaina
22,99 €
warehouse Turime

Grandinės tepalas Finish Line Dry with BN Ceramic 240ml

Kaina
15,99 €
warehouse Turime

Pavarų sistemos valiklis/nuriebalintojas Boosted BIO Clean 3.77L

Kaina
49,99 €
warehouse Turime

Grandinės valiklis Hanseline CHAIN CLEAN 200ml

Kaina
10,95 €
warehouse Turime

Pavarų sistemos valiklis/nuriebalintojas Finish Line Speed Bike Turbo aerozolis 558ml

Kaina
14,99 €
warehouse Turime

Tepalas Shimano Roller Brake 100g

e-kaina
17,79 € 21,95 €
warehouse Turime

Grandinės vaškavimo komplektas CeramicSpeed UFO Ultra Endurance Wax Kit

Kaina
52,99 €
warehouse Turime

Alyva Shimano Alfine SG-S700 50ml

e-kaina
15,79 € 18,95 €
warehouse Turime

Grandinės tepalas Finish Line Wet 240ml

Kaina
12,99 €
warehouse Turime

Grandinės tepalas Finish Line Wet aerozolis 246ml

Kaina
12,49 €
warehouse Turime

Apsauginis poliravimo aerozolis Finish Line Showroom with BN Ceramic 340ml

Kaina
10,49 €
warehouse Turime

Universalus tepalas Hanseline CHAIN LUBE Spray Aerosol 150ml

Kaina
9,95 €
warehouse Turime

Stabdžių mineralinė alyva Shimano 1000ml

e-kaina
23,95 € 29,95 €
warehouse Turime

Sausas tepalas Hanseline PTFE Spray with Teflone Aerosol 150ml

Kaina
13,45 €
warehouse Turime

Tepalas Shimano Freehub Seal 50g

e-kaina
14,99 € 17,95 €
warehouse Turime

Kodėl verta pirkti pas mus?

  • Garantija 24 mėn.
    Garantija 24 mėn.

    Įsigyjant prekę pas mus suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  • Saugus apsipirkimas
    Saugus apsipirkimas

    Saugų apsipirkimą užtikrina saugaus ryšio SSL sertifikatas.

  • Greitas ir nemokamas pristatymas

    Nuo 49 EUR, per 1 d. d.

  • Profesionali pagalba renkantis
    Profesionali pagalba renkantis

    Patarsime taip, lyg rinktumės sau.