0zł

Paspirtukas Kidz Motion Viva 12 black

Prekės kodas: KDZ19013
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Paspirtukas Kidz Motion Viva 12 black
KIDZ MOTION Viva 12 paspirtukas tinka vaikams virš 5 metų.Pagaminta iš aukštos kokybės plieno ir tvirto plastikoLengvai sulankstomas iki kompaktiško dydžio - patogu transportuoti ir laikyti, kai paspirtukas nenaudojamasGerą stabilumą ir sukibimą su danga užtikrina plačios padangos su grubiu protektoriumiReguliuojamas vairo aukštis nuo 78 iki 85 cm su QR greitveržleĮvorės ir vairo kolonėlė su guoliaisSide-Pull priekiniai stabdžiaiV-Brake galiniai stabdžiai12" (30cm) pripučiamos plačios padangos, 57mm pločioBMX tipo vairas, plotis - 58 cmPastatymo kojelėMaksimali apkrova: 100 kgDYDIS (Ilgis): 115 cmSvoris: 6 KgKomfortiškos vairo rankenėlės su apsauginiais vairo galais, kad nenuslystų rankaNeslidi platforma (30 x 11 cm), aukštis nuo žemės: 11.5 cm
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Paspirtukas Kidz Motion Viva 12 black
Kodas
KDZ19013
Gamintojas
Kidz Motion
EAN kodas
5906395302383
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2019
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Paspirtukas Kidz Motion Viva 12 black
Parašykite savo atsiliepimą

Paspirtukas Kidz Motion Viva 12 black

Parašykite savo atsiliepimą