0zł

MERIDA DVIRAČIAI

Merida Industry Co., Ltd kompanija įsikūrusi Yuanlin mieste Taivanyje. Kompanija savo veiklą pradėjo 1972 metais, jos įkūrėjas Ike Tseng (1932–2012). Kompanijos pavadinimas sukurtas neatsitiktinai: trijų skiemenų vertimas ME, RI, DA reiškia kompanijos norą kurti ne tik išvaizdžius, bet ir aukštos kokybės produktus, kurie kiekvienam važiuojančiam leistų patogiai pasiekti savo tikslą. Dabar Merida yra pasaulyje gerai žinomas ir išskirtinai gerą vardą turintis dviračių gamintojas, kurį gerai apibūdina frazė „sukurta Vokietijoje, pagaminta Taivane“. Ką tai reiškia? Savo dviračių gamyboje Merida kuria, pritaiko ir išbando naujausias technologijas, kurios atliekamos gamintojo tyrimų centre Vokietijoje. Masinė dviračių gamyba vyksta Taivanyje, kur ir įkurta gamykla. Vokietijoje atliekami tyrimai ir projektavimas leidžia pagaminti itin aukštos kokybės dviračius. Tai įrodo ir jų visam gyvenimui (Lifetime Warranty) suteikiama garantija dviračių rėmui. Merida yra vienas labiausiai pasaulyje žinomų dviračių gamintojų, kurie projektuoja, gamina ir pardavinėja dviračius globaliai, 77 šalyse visame pasaulyje, įskaitant Jungtinę Karalystę, Australiją, Europą, Centrinę ir Pietų Ameriką. 

Platus Merida dviračių asortimentas

Merida dviračių gamintojas gamina platų dviračių asortimentą: kalnų, hibridinius, plento, triatlono, cyclocross, moteriškus, miesto, elektrinius, dviračius paaugliams ir vaikams ir kt. Iš kalnų dviračių, geriausiai žinomas kalnų dviratis Merida Big Nine, taip pat Big Seven, Juliet, One-Forty, Ninety-Six ir Matts modeliai. Kalnų Merida dviračiai pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu, kokybiškomis dalimis ir tvirtu rėmu. Kalbant apie Merida hibridinius dviračius – populiarumo viršūnėje išlieka Merida Crossway dviračiai. Crossway dviračiai turi amortizuojančią priekinę šakę, reguliuojamą vairo iškyšą bei dažniausia komplektuojami su hidrauliniais stabdžiais. Prieš šių dviračių papildomai galima primontuoti skydelius, apšvietimo komplektą, pastatymo kojelę ir kitus aksesuarus. Tai puikus pasirinkimas tiek kelionėms, tiek trumpesniems laisvalaikio pasivažinėjimams. Cyclocross tipo Merida dviračiai yra idealus pasirinkimas važiuoti keliu ir bekele, o moteriški dviračiai turi specialiai moterims pritaikytą rėmo geometriją. Kalbant apie plento dviračius, šie dviračiai pasižymi pažangiausiomis technologijomis, o jais važiuoja pasaulinio lygio profesionalaus dviračių sporto komandos nariai. Populiariausi ir mūsų siūlomi modeliai – Reacto ir Scultura, Speeder. 

Kalnų dviračiai Merida

Dažnai šie dviračiai vadinami MTB (angl. Mountain Terrain Bike). Pagal savo paskirtį ir konstrukciją kalnų dviračiai dažniausiai skirti važinėti kalnuotomis ir nelygiomis vietovėmis. Tai yra vienas populiariausių dviračio tipų jaunimo ir dviračiais sportuojančių asmenų tarpe.

Vaikiški dviračiai Merida

Hibridiniai dviračiai Merida

Gravel dviračiai Merida

Visi aukščiau pateikti MERIDA dviračių modeliai yra tik pavyzdiniai ir jų likutis gali būti nebeprieinamas. 

Ką žinoti perkant Merida dviratį internetu?

Merida dviračiai – geras pasirinkimas ne tik sportininkams, bet ir dviračių mėgėjams. Jei Jus domina šio gamintojo dviračiai, visų pirma, Jums reikia apsispręsti, kokio tipo dviratis labiausiai atitiks Jūsų poreikius (važiavimo atstumas, danga bei kiti aspektai). Visų antra, Jums reikėtų išsirinkti tinkamą rėmo dydį pagal savo ūgį. Jums taip pat gali padėti mūsų konsultantai. 

Šiuos dviračius galite įsigyti mūsų firminėse Bikko.lt parduotuvėse arba internetu. 

Merida dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21
Merida dviračiai Kaune – Birželio 23-iosios g. 1
Merida dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28
Merida dviračiai Šiauliuose – Tilžės g. 134

Merida dviračiai internetu – mūsų internetinėje parduotuvėje www.bikko.lt. 

Jei Jus domina Merida dviračiai, tačiau nežinote, kuris variantas Jums labiausiai tiktų, susisiekite su mūsų parduotuvės konsultantais, kurie padės Jums rasti geriausią variantą. Mūsų kontaktai: tel.: +370 684 18384 el. paštas: [email protected]