0zł
Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina (min - maks.)
Weight
kg kg
Detalės dydis

Merida Det

Merida dviračių istorija. Kokia ji?

Merida Industry Co., Ltd kompanija įsikūrusi Yuanlin mieste Taivanyje. Kompanija savo veiklą pradėjo 1972 metais, jos įkūrėjas Ike Tseng (1932–2012). Kompanijos pavadinimas sukurtas neatsitiktinai: trijų skiemenų vertimas ME, RI, DA reiškia kompanijos norą kurti ne tik išvaizdžius, bet ir aukštos kokybės produktus, kurie kiekvienam važiuojančiam leistų patogiai pasiekti savo tikslą. Pirmieji Merida dviračiai pradėti gaminti 1973 m. liepos 10 dieną, o 1988 metais sukurtas nepriklausomas prekių ženklas Merida. Skaityti daugiau...

 
Dabar Merida yra pasaulyje gerai žinomas ir išskirtinai gerą vardą turintis dviračių gamintojas, kurį gerai apibūdina frazė „sukurta Vokietijoje, pagaminta Taivane“. Ką tai reiškia? Savo dviračių gamyboje Merida kuria, pritaiko ir išbando naujausias technologijas, kurios atliekamos gamintojo tyrimų centre Vokietijoje. Masinė dviračių gamyba vyksta Taivanyje, kur ir įkurta gamykla. Vokietijoje atliekami tyrimai ir projektavimas leidžia pagaminti itin aukštos kokybės dviračius. Tai įrodo ir jų visam gyvenimui (Lifetime Warranty) suteikiama garantija dviračių rėmui. Merida yra vienas labiausiai pasaulyje žinomų dviračių gamintojų, kurie projektuoja, gamina ir pardavinėja dviračius globaliai, 77 šalyse visame pasaulyje, įskaitant Jungtinę Karalystę, Australiją, Europą, Centrinę ir Pietų Ameriką.
 
Merida dviračiai ir jų tipai
Merida dviračių gamintojas gamina platų dviračių asortimentą: kalnų, hibridinius, plento, triatlono, cyclocross, moteriškus, miesto, elektrinius, dviračius paaugliams ir vaikams ir kt. Iš kalnų dviračių, geriausiai žinomas kalnų dviratis Merida Big Nine, taip pat Big Seven, Juliet, One-Forty, Ninety-Six ir Matts modeliai. Kalnų Merida dviračiai pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu, kokybiškomis dalimis ir tvirtu rėmu. Kalbant apie Merida hibridinius dviračius – populiarumo viršūnėje išlieka Merida Crossway dviračiai. Crossway dviračiai turi amortizuojančią priekinę šakę, reguliuojamą vairo iškyšą bei dažniausia komplektuojami su hidrauliniais stabdžiais. Prieš šių dviračių papildomai galima primontuoti skydelius, apšvietimo komplektą, pastatymo kojelę ir kitus aksesuarus. Tai puikus pasirinkimas tiek kelionėms, tiek trumpesniems laisvalaikio pasivažinėjimams. Cyclocross tipo Merida dviračiai yra idealus pasirinkimas važiuoti keliu ir bekele, o moteriški dviračiai turi specialiai moterims pritaikytą rėmo geometriją. Kalbant apie plento dviračius, šie dviračiai pasižymi pažangiausiomis technologijomis, o jais važiuoja Merida Bahrain komandos nariai. Populiariausi ir mūsų siūlomi modeliai – Reacto ir Scultura, Speeder.
 
Merida – aktyvus dviračių sporto rėmėjas
Jau daugiau kaip dešimtmetį MERIDA labai aktyviai remia kai kuriuos geriausius dviratininkus pasaulyje. Iki 2016 metų Merida buvo sportininkų komandos MULTIVAN MERIDA BIKING TEAM rėmėjas ir dviračių tiekėjas, o ši komanda apskritai yra viena sėkmingiausių dviračių komandų. Merida gamintojas turi profesionalių dviratininkų komandas, kuriose dviratininkai kaskart užima geras vietas. Viena žinomiausių plento dviračių komandų – Merida Bahrain, kurioje važiuoja ir vienas žymiausių Lietuvos dviratininkų ir nacionalinių čempionų – Ramūnas Navardauskas.
 
Ką žinoti perkant Merida dviratį internetu?
Merida dviračiai – geras pasirinkimas ne tik sportininkams, bet ir dviračių mėgėjams. Jei Jus domina šio gamintojo dviračiai, visų pirma, Jums reikia apsispręsti, kokio tipo dviratis labiausiai atitiks Jūsų poreikius (važiavimo atstumas, danga bei kiti aspektai). Visų antra, Jums reikėtų išsirinkti tinkamą rėmo dydį pagal savo ūgį. Jums taip pat gali padėti mūsų konsultantai. Susisiekti galite telefonu: +370 684 18384, arba el. paštu: [email protected]. Šiuos dviračisu tai pat galite įsigyti ir mūsų firminėse parduotuvėse: Merida dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, Merida dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28, Šiauliuose – Tilžės g. 134, Kaune – Birželio 23-iosios g. 1

Daugiau informacijos apie MERIDA dviračius: http://www.merida-bikes.com
Merida dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/merida-dviraciai/

Rodyti daugiau
Mažiau