0zł

Šalmas Uvex quatro cloud camo

Prekės kodas: HELM2234

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Šalmas Uvex quatro cloud camo
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Nesvarbu, ar tai būtų "flowtrail", "cross country" ar kelionė namo po darbo UVEX quatro pasižymi išskirtiniu dizainu ir optimaliu saugumu. Tai tikra universalumo priemonė, kuri užtikrina geriausią apsaugą bet kokioje vietovėje. Dėl dvigubai išlieto šalmo konstrukcijos jis yra lengvas ir užtikrina apsaugą smūgiams. Puikią ventiliaciją užtikrina 17 ventiliacijos skylių su tinkleliu nuo vabzdžių. Didelis, reguliuojamo aukščio skydelis gali būti reguliuojamas viena ranka arba visiškai nuimamas pagal poreikį. UVEX quatro galima papildomai patobulinti naudojant išmanųjį tiesioginį veiksmo kameros adapterį.

Prekės techninės specifikacijos

./.``
 • Dvigubai išlieta šalmo konstrukcija
 • 17 ventiliacijos skylių
 • Anatomic IAS šalmo dydžio reguliavimo sistema
 • Monomatic tvirtinimo detalė
 • FAS dirželiai
 • Tinklelis nuo vabzdžių
 • Vent paminkštinimas
 • Nuimamas reguliuojamas skydelis
 • Pasirinktinai fotoaparato adapteris (įsigyjama atskirai, komplekte nėra)
 • Į šalmą įdedama Plug–In LED galinė lemputė (įsigyjama atskirai, komplekte nėra)
 • Svoris: nuo 300 g

TECHNOLOGIJOS

DVIGUBAI IŠLIETA ŠALMO KONSTRUKCIJA – Apsauginė EPS medžiaga įlieta tiesiogiai į polikarbonato kiautą ir iš apačios uždengta papildomu polikarbonato kiautu. Tokia technologija leidžia sukurti lengvą, tačiau itin tvirtą šalmą. Polikarbonato kiautas iš apačios suteikia papildomą apsaugą. EPS yra speciali medžiaga su mikroskopinio dydžio oro burbuliukais – efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.

VENT PAMINKŠTINIMAS – Vidinė šalmo dalis įtakoja komfortą. Vent paminkštinimas pagamintas iš aukštos kokybės drėgmę išgarinančios medžiagos su specialiais ventiliacijos kanalais. Paminkštinimai patogūs, neerzina odos, greitai išdžiūsta, o juos nuėmus galima skalbti.

MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.

FAS DIRŽELIAI – Dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų gavos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.

ANATOMINIS IAS – Su šia technologija UVEX šalmo dydis lengvai ir tiksliai reguliuojamas viena ranka, sukant šalmo gale esantį ratuką. Nustatykite patogiausią šalmo padėtį pagal galvos apimtį. Galima reguliuoti ir vertikalią padėtį!

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Šalmas Uvex quatro cloud camo
Kodas
HELM2234
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197359229
Atsiliepimai apie - Šalmas Uvex quatro cloud camo
Parašykite savo atsiliepimą

Šalmas Uvex quatro cloud camo

Parašykite savo atsiliepimą