0zł

Šalmas Uvex air wing cc cloud-silver

Prekės kodas: HELM2309

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Šalmas Uvex air wing cc cloud-silver
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
UVEX air wing cc yra lengvas universalus šalmas pasižymintis lygia matine apdaila, puikiu prigludimu ir puikia ventiliacija. Nesvarbu, ar važiuojate keliais ir dviračių takais, ar leidžiatės į miško takelius - UVEX air wing cc puikiai tinka kiekvienai kelionei. Jos 24 ventiliacijos skylės ir integruotas tinklelis nuo vabzdžių užtikrina optimalią ventiliaciją. O papildomam matomumui sutemus jame galima įmontuoti papildomą galinį prijungiamą šviesos diodą. IAS 3.0 sistema leidžia reguliuoti dydį.

Prekės techninės specifikacijos

./.``
  • Inmould šalmo išliejimo technologija – išorinis polikarbonato sluoksnis, vidinis EPS sluoksnis
  • FAS dirželiai
  • Monomatic lengvo užsegimo sistema
  • 3D IAS 3.0 šalmo dydžio reguliavimo sistema
  • Tinklelis nuo vabzdžių
  • 24 ventiliacijos skylės
  • Basic paminkštinimas
  • Į šalmą įdedama Plug–In LED galinė lemputė (įsigyjama atskirai, komplekte nėra)
  • Svoris: nuo 225 g

TECHNOLOGIJOS

VIENGUBAI IŠLIETA KONSTRUKCIJA – Apsauginė EPS medžiaga įlieta tiesiogiai į polikarbonato kiautą. Tokia technologija leidžia sukurti lengvą, tačiau itin tvirtą šalmą. Puikus vidinio EPS ir išorinio polikarbonato sluoksnio derinys. EPS yra speciali medžiaga su mikroskopinio dydžio oro burbuliukais – efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.

BASIC PAMINKŠTINIMAS – Vidinė šalmo dalis įtakoja komfortą. Gerai išgarina drėgmę. Lengvai nuimami, galima skalbti, antialergiški.

MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.

FAS DIRŽELIAI – Dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų gavos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.

3D IAS 3.0 – Su šia technologija UVEX šalmo dydis lengvai ir tiksliai reguliuojamas viena ranka, sukant šalmo gale esantį ratuką. Nustatykite patogiausią šalmo padėtį pagal galvos apimtį. Ši reguliavimo sistema suteikia galimybę reguliuoti ir vertikalią padėtį! Taip užtikrinama optimaliausia šalmo padėtis ir maksimalus saugumas. Lengvas ir gerai ventiliuojamas šalmo padėties dirželis suteikia maksimalų komfortą.

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Šalmas Uvex air wing cc cloud-silver
Kodas
HELM2309
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197359724
Atsiliepimai apie - Šalmas Uvex air wing cc cloud-silver
Parašykite savo atsiliepimą

Šalmas Uvex air wing cc cloud-silver

Parašykite savo atsiliepimą