0zł

Šalmas Uvex kid 3 cc black

Prekės kodas: HELM2335

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Šalmas Uvex kid 3 cc black
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Su Uvex kid 3 cc matinės išvaizdos šalmu galite leistis į didelę pažintinę kelionę su draugais. Tvirto korpuso šalmas puikiai priglunda, gerai vėdinasi ir apsaugo. 10 ventiliacijos skylių, IAS dydžio reguliavimo ir monomatic lengvo užsegimo sistemos užtikrina, kad vaikas bus apsaugotas.

Prekės techninės specifikacijos

./.``
  • Hardshell
  • FAS dirželiai
  • IAS šalmo dydžio reguliavimo sistema
  • Monomatic lengvo užsegimo sistema
  • Funkcionalus galvos paminkštinimas
  • 10 ventiliacijos skylių
  • Standartai: EN 1078
  • Svoris: 410 g

TECHNOLOGIJOS

HARDSHELL – Speciali technologija tarpusavyje patikimai sulieja ypač tvirtą Hardshell išorinį sluoksnį, galinę dalį bei apsauginį vidinį EPS sluoksnį. Šis veiksmingas derinys efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.

MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.

FAS DIRŽELIAI – Dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų gavos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.

IAS – Su šia technologija UVEX šalmo dydis lengvai ir tiksliai reguliuojamas viena ranka, sukant šalmo gale esantį ratuką. Nustatykite patogiausią šalmo padėtį pagal galvos apimtį.

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Šalmas Uvex kid 3 cc black
Kodas
HELM2335
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197359441
Atsiliepimai apie - Šalmas Uvex kid 3 cc black
Parašykite savo atsiliepimą

Šalmas Uvex kid 3 cc black

Parašykite savo atsiliepimą