0zł

Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat / litemirror silver

Prekės kodas: GLAS637
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat / litemirror silver
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Įspūdingo dizaino rėmelis " UVEX Sportstyle 211 traukia akį. Šie universalūs sportiniai akiniai patikimai apsaugo nuo pavojingų UV spindulių bet kokios veiklos metu. Dėl minkštų nosies pagalvėlių ir kojelių juos dėvėti ypač malonu ir patogu.

Prekės techninės specifikacijos

./.``
  • 100% apsauga nuo UVA, UVB, UVC
  • Lęšiai: litemirror
  • Minkštos nosies pagalvėlės
  • Minkštos kojelės
  • Filtro kategorija: S3
  • Lęšių medžiaga: Polikarbonatas
  • Lęšio atspalvis (spalva): litemirror silver
  • Geriausiai tinka šioms apšvietimo sąlygoms: Ryšku (šviesi arba saulėta diena)

TECHNOLOGIJOS

100% UV APSAUGA – UVEX akiniuose esantys UltraVioletinių spindulių filtrai 100% apsaugo rainelę nuo pavojingų UV spindulių iki 400nm. Tai yra ir kompanijos pavadinimo esmė. UV-EX = UltraViolet EXcluded.

LITEMIRROR – Lęšiai papildomai apsaugo nuo infraraudonųjų spindulių.

PRISITAIKANČIOS MINKŠTOS NOSELĖS IR MINKŠTOS KOJELĖS – Akiniai tinka tuomet, kai nešiodami jų nejaučiate. Suteikia maksimalų komfortą be jokio spaudimo jausmo.

LĘŠIAI BE VAIZDO IŠKRAIPYMŲ – Vaizdo iškraipymai gali trukdyti, ypač važiuojant didesniu greičiu. Todėl UVEX naudoja aukščiausios klasės decentralizuotus lęšius, kurie suteikia aiškų vaizdą be jokių iškraipymų. Matykite vaizdą koks jis iš tikrųjų yra.

SAUGUMO TESTAI – Visi UVEX akinių modeliai kruopščiai tikrinami laboratorijoje specialių testų metu. Tai garantuoja aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą. Testų metu gaunami duomenys vėliau naudojami tobulinant akinius.

ATSPARUMAS SMŪGIAMS – UVEX akiniai testuojami pagal EN ISO 12312-1:2013 standartą. Atliekamas testas: 6mm plieninis rutuliukas, sveriantis 0.86 g, išaunamas į lęšius 45 m/s greičiu (162 km/h). Tad akiniai, o tuo pačiu ir jūsų akys, yra apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų.

TVIRTI IR ATSPARŪS ĮBRĖŽIMAMS – Lęšiai pagaminti iš tvirto polikarbonato, kuris išlaiko tvirtumo savybes net iki minus 40 °C.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat / litemirror silver
Kodas
GLAS637
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197324517
Atsiliepimai apie - Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat / litemirror silver
Parašykite savo atsiliepimą

Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat / litemirror silver

Parašykite savo atsiliepimą