0zł

Akiniai Uvex Blaze III white black mat / mirror blue

Prekės kodas: GLAS734
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Akiniai Uvex Blaze III white black mat / mirror blue
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Keičiamų lęšių konstrukcija Uvex blaze III pritaikyta bet kokioms oro sąlygoms ir užtikrina 100 % apsaugą nuo UV spindulių. Akiniai turi 3 keičiamus lęšius, kurių spalvos: skaidrus, šviesiai oranžinis ir dūminis. Minkštos nosies pagalvėlės ir minkštos kojelės užtikrina puikų prigludimą.

Prekės techninės specifikacijos

./.
  • 3 keičiami lęšiai: Veidrodiniai mėlyni S3 (ryškūs), veidrodiniai oranžiniai S1 (vidutiniškai ryškūs), skaidrūs S0 (silpnas apšvietimas)
  • 100 kryžminimo serija
  • 100% apsauga nuo UVA, UVB, UVC
  • Lęšiai: litemirror
  • Minkštos nosies pagalvėlės
  • Minkštos kojelės
  • Lęšių medžiaga: Polikarbonatas

TECHNOLOGIJOS

100% UV APSAUGA – UVEX akiniuose esantys UltraVioletinių spindulių filtrai 100% apsaugo rainelę nuo pavojingų UV spindulių iki 400nm. Tai yra ir kompanijos pavadinimo esmė. UV-EX = UltraViolet EXcluded.

PRISITAIKANČIOS MINKŠTOS NOSELĖS IR MINKŠTOS KOJELĖS – Akiniai tinka tuomet, kai nešiodami jų nejaučiate. Suteikia maksimalų komfortą be jokio spaudimo jausmo.

LĘŠIAI BE VAIZDO IŠKRAIPYMŲ – Vaizdo iškraipymai gali trukdyti, ypač važiuojant didesniu greičiu. Todėl UVEX naudoja aukščiausios klasės decentralizuotus lęšius, kurie suteikia aiškų vaizdą be jokių iškraipymų. Matykite vaizdą koks jis iš tikrųjų yra.

LITEMIRROR – Lęšiai papildomai apsaugo nuo infraraudonųjų spindulių.

KEIČIAMŲ LĘŠIŲ KONSTRUKCIJA - Lengvai keičiami lęšiai leis puikiai matyti įvairiu oru ar paros metu – prietemoje, šviečiant ryškiai saulei ar apsiniaukusią dieną. Pakeitimas vos vienu paspaudimu.

SAUGUMO TESTAI – Visi UVEX akinių modeliai kruopščiai tikrinami išbandomi laboratorijoje specialių testų metu. Tai garantuoja aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą. Testų metu gaunami duomenys vėliau naudojami tobulinant akinius.

ATSPARUMAS LŪŽIAMS - UVEX akiniai išbandyti pagal standartą EN ISO 12312-1:2013. Atliekamas sudėtingas smūginis bandymas: į lęšį 45 m/s (162 km/val.) greičiu paleidžiamas 6 mm plieninis rutuliukas, sveriantis 0,86 g. Mechaninis atsparumas užtikrintas, o jūsų akys - saugios.

TVIRTI IR ATSPARUS ĮBRĖŽIMAMS - Lęšiai pagaminti iš patvaraus polikarbonato, kuris išlaiko savo mechaninį tvirtumą net iki minus 40 °C temperatūros. Speciali danga apsaugo lęšius nuo pažeidimų bei yra atsparūs įbrėžimams, nesumažinant optinio skaidrumo - pagal standartą EN ISO 12312-1. Išoriniai lęšiai atsparūs įbrėžimams ir žymėms (netaikoma veidrodiniams lęšiams).

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Akiniai Uvex Blaze III white black mat / mirror blue
Kodas
GLAS734
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197333724
Atsiliepimai apie - Akiniai Uvex Blaze III white black mat / mirror blue
Parašykite savo atsiliepimą

Akiniai Uvex Blaze III white black mat / mirror blue

Parašykite savo atsiliepimą