0zł

Dviratis PUKY Skyride 20-3 Alu white

Prekės kodas: 4446
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis PUKY Skyride 20-3 Alu white
PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMUPUKY vaikams skirti dviračiai turi gerai apgalvotą rėmo geometriją ir išsiskiria moderniu dizainu. Reguliuojamas balnelio ir vairo aukštis, o taip pat milteliniu būdu nudažytas rėmas ir aukštos kokybės komponentai garantuoja, kad dviratuku bus galima naudotis ne vienerius metus.Maksimali apkrova: 60 kgSVORIS: 12.5 kgRĖMAS: ALIUMININIS, pažemintas, nudažytas milteliniu būduŠAKĖ: Aliumininė, kietaVAIRO KOLONĖLĖ: 1 1/8, su guoliaisPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: 38T, Aliumininis, 1 pavaros, švaistiklio ilgis: 127mmGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: SHIMANO NEXUS 3-pavarų, vidinės pavarosPAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: SHIMANO NEXUS 3 pavarųSTABDŽIAI: Priekiniai - V-BRAKE / Galiniai - V-BRAKE ir kojiniai stabdžiai, kurie stabdo minant pedalus atgalPAVARŲ SKAIČIUS: 3 pavarosMINIKLIO VELENAS: šlicinė jungtis, BSAĮVORĖS: Priekinė - SHIMANO dinama / Galinė - Shimano Nexus 3 pavarųRATLANKIAI: 20" aliumininiai anoduoti, stiprinti - dviguba sienelėPADANGOS: Schwalbe Road Cruiser, 20" x 1.75, pripučiamosPEDALAI: Plastikiniai, su guoliais, neslidus paviršius, su atšvaitaisSTABDŽIŲ RANKENĖLĖS: reguliuojama, pritaikytos vaikiškoms rankomsVAIRO RANKENĖLĖS: komfortiškos, su apsauginiais vairo galaisPRIEDAI: Skambutis, Priekinis ir galinis atšvaitai, Grandinės apsauga, Skydelių komplektas, Apsauginės pagalvėlės ant vairo, Pastatymo kojelė, Bagažinė, LED apšvietimo komplektasPAGAMINTA VOKIETIJOJEPUKY produkcija kuriama ir gaminama Vokietijoje. Gerai apgalvotas konceptas užtikrina aukščiausią kokybę.
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis PUKY Skyride 20-3 Alu white
Kodas
4446
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731044465
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2020
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis PUKY Skyride 20-3 Alu white
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis PUKY Skyride 20-3 Alu white

Parašykite savo atsiliepimą