0zł

Dviratis Cube Ella 200 purple'n'coral 2022

Prekės kodas: 522310 - 20
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Cube Ella 200 purple'n'coral 2022
Gatvės gyvenimui skirtas išmanusis miesto dviratis išradingiems vaikams. Smagus, saugus, universalus ir stilingas – tai Ella 200. Pasiskolinę stiliaus ir dizaino užuominas iš jo suaugusiųjų brolių, mes pridėjome visą turistinės įrangos komplektą, kad žadintume jūsų jaunojo tyrinėtojo aistrą. Šis dviratis turi viską, ko reikia pradedančiajam dviratininkui – nuo viso ilgio purvasaugių ir tvirtos bagažinės iki atraminės kojelės ir generatoriaus maitinamų žibintų. Stiprūs V formos stabdžiai su vaikui patogiomis rankenėlėmis ir lengvai perjungiama Shimano 7 pavarų transmisija leidžia užtikrintai valdyti dviratį. Liko tik apsispręsti dėl kitos kelionės tikslo… Termiškai apdorotas Ella 200 6061 aliuminio rėmas pasižymi lengvumu ir tvirtumu dėl išlenkto ir suformuoto apatinio vamzdžio, specialiai pritaikyto jaunųjų dviratininkų svoriui. Sumontavome keičiamą rėmo auselę, kad netikėtai nuvirtus nereikėtų išmesti viso rėmo. Kaip ir visi mūsų dviračiai, jis įveikė mūsų griežtą testavimo procesą, todėl galite būti tikri, kad jis atitinka ir viršija visus šiuolaikinius saugumo standartus.

SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas.
RĖMAS: Aliumininis Lite 6061 ŠAKĖ: Standi, plieninė (HI-TEN) VAIRO KOLONĖLĖ: CUBE A-Headset VAIRO IŠKYŠA: CUBE Aliumininė Lite VAIRAS: CUBE Aliumininis Lite, 560mm VAIRO RANKENĖLĖS: Velo GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano RD-TY300, 7-pavarų PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano SL-RS45, Revoshift STABDŽIAI: Aliumininiai V-Brake su galios moduliatoriumi PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Samox, 36T, švaistiklių ilgis: 127mm, su grandinės apsauga, Alu GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Sunrace MFM300.7, 13-34T GRANDINĖ: KMC HV500 RATLANKIAI: Aliumininiai ĮVORĖS: Priekinė: Shimano DH-C3001-1N / Galinė: CUBE, pagaminta iš aliuminio PADANGOS: CUBE IMPAC Streetpac 1.75 PEDALAI: CUBE Kid BALNELIS: CUBE Kid BALNELIO LAIKIKLIS: CUBE Aliumininis Lite, Užveržėjas: CUBE APŠVIETIMAS: Priekinė - Büchel Uni LED; Galinė - Büchel Sunset Strip PASTATYMO KOJELĖ: Centrinė, reguliuojama SKYDELIAI: Future Forms SVORIS: 11.9 kg PAVARŲ SKAIČIUS: 7

Informacija apie pakuotę (apytiks.): Dėžės dydis metrais (1.13 x 0.21 x 0.66); Svoris su įpakavimu (13.9 kg)

Gamintojo rekomenduojamos pastatymo kojelės, bagažinės ir skydeliai:
Suderinamų bagažinių sąrašas: https://bit.ly/3hxD0qF Suderinamų skydelių sąrašas: https://bit.ly/2XjpGyP Suderinamų pastatymo kojelių sąrašas: https://bit.ly/3k9dycX Ši informacija skirta tik CUBE 2022 kolekcijai. Sąrašuose pateikta informacija tik apie CUBE/ACID/RFR prekinių ženklų kojeles, bagažines ir skydelius. Dviračiams gali tikti ir kitų gamintojų priedai. Jei nesate tikri dėl suderinamumo – kreipkitės. Visas rėmų geometrijų lenteles ir kitą papildomą informaciją galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje: www.cube.eu
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Cube Ella 200 purple'n'coral 2022
Kodas
522310 - 20
Gamintojas
Cube
EAN kodas
4054571369192
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Cube Ella 200 purple'n'coral 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Cube Ella 200 purple'n'coral 2022

Parašykite savo atsiliepimą