0zł

Dviratis PUKY CYKE 16-1 Alu Freewheel berry/white

Prekės kodas: PUKY-4366

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?

Kartu puikiai tinka

Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis PUKY CYKE 16-1 Alu Freewheel berry/white

PUKY CYKE 16-1 vaikiškas dviratis, kurio galinio žvaigždžių bloko laivoji eiga suteikia judėjimo džiaugsmą ir laisvės pojūtį vaikams nuo 4 metų amžiaus. Vaikui pritaikyta rėmo geometrija, lengvi aliuminio komponentai ir PUKY SAFETY rinkinys paverčia CYKE patikimiausiu mažųjų dviratininkų draugu.

Vaikiškas dviratukas turi aukštos kokybės V formos stabdžių sistemą, kuri saugiai sustabdo vaikus. Dėl aliuminio komponentų ir PUKY SAFETY SET rinkinio, į kurį įeina skambutis, vairo rankenėlės ir atšvaitai, CYKE tampa ypač maloniu ir patikimu kasdieniu palydovu. Šis dviratis su 16 colių ratais ir aliuminio ratlankiais yra tvirtas ir sportiškas. Dar vienas akcentas - vaikams patogus, neslystantys pedalai su atšvaitais.

Prekės techninės specifikacijos

 • Amžius: 4+
 • Ūgis: 105 to 125 cm
 • Vidinės kojos ilgis: 49-57 cm
 • PUKY saugos rinkinys
 • Galinio žvaigždžių bloko laivoji eiga
 • Saugios vairo rankenėlės
 • Lengvi aliuminio komponentai (ratlankiai, vairas, Ahead vairo iškyša)
 • Vaikams pritaikyti neslystantys pedalai
 • Pastatymo kojelė
 • Smūgiams atsparus miltelinis dažymas
 • Lengvas aliumininis rėmas
 • Vaikams pritaikytos stabdžių rankenėlės
 • Stabdžių kaladėlės ir V formos stabdžiai (front)
 • Reguliuojamo aukščio balnelis
 • Svoris (kg): 7.6

LENGVO SVORIO KOMPONENTAI - Aliuminis jau seniai pasiteisino, kaip dviračio rėmo medžiaga. Lengvas, tvirtas ir nerūdija - trys pagrindiniai privalumai skiriantys aliuminį nuo plieno. Visų CYKE dviračių modelių rėmas pagamintas iš aliuminio, taip pat naudojami kiti svorį mažinantys komponentai, pavyzdžiui, vairas ir ratlankiai.

VAIKAMS PRITAIKYTA ERGONOMIKA - Vaikų regėjimo laukas yra mažesnis nei suaugusiųjų, t. y. jie suvokia aplinką ribotu regėjimo kampu. Šis apribojimas kelia pavojų, ypač arti eismo esančiose vietose. Dėl šios priežasties ypač svarbu, kad vaikai ant dviračių sėdėtų kuo vertikaliau, atsipalaidavusi, vertikali laikysena leidžia vaikams važiuojant dviračiu optimaliai suvokti aplinką ir taip suteikia pagrindą saugiam važiavimui. Kadangi vaikų nei suaugusiųjų svorio centras yra viršutinėje kūno dalyje ypač svarbi dviračio rėmo geometriją, kuri pritaikyta vaikams. Svarbūs vaikui pritaikytos dviračio geometrijos veiksniai yra rėmo padėtis ir parinktas optimalus atstumas tarp balnelio ir vairo.

VAIKAMS PRITAIKYTI V FORMOS STABDŽIAI - CYKE dviračių modeliuose PUKY gamintojas naudoja standartinius ir vaikams pritaikytus V formos stabdžius. Jie užtikrina gerą stabdymo efektyvumą ir optimalų stabdymo jėgos paskirstymą, kad vaikas saugiai sustotų. Priešingai nei įprasti V formos stabdžiai, išvengiama kritimų dėl per stiprios ir staigios stabdymo jėgos.

GALINIO ŽVAIGŽDŽIŲ BLOKO LAISVOJI EIGA - Be Coast-Brake stabdžių, kai kuriuose mūsų modeliuose naudojama galinio žvaigždžių bloko laisvoji eiga. Tai leidžia vaikui važiavimo pradžioje - pavyzdžiui, prie šviesoforo - nustatyti tinkamą pradinę padėtį. Tokiais atvejais dviračiai turi V formos stabdžius priekyje ir gale.

SAUGUS KELYJE - PUKY saugos rinkinys visada užtikrina saugumą važiuojant dviračiu kelyje. Rinkinį sudaro vairo pagalvėlė, skambutis, saugios vairo rankenos, priekiniai ir galiniai atšvaitai, plastikinės priekinio purvasaugio briaunų apsaugos, vaikams patogūs neslystantys pedalai su trečiuoju atšvaitu ir grandinės apsauga.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis PUKY CYKE 16-1 Alu Freewheel berry/white
Kodas
PUKY-4366
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731043666
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2023
Spalva
PINK
WHITE
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis PUKY CYKE 16-1 Alu Freewheel berry/white
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis PUKY CYKE 16-1 Alu Freewheel berry/white

Parašykite savo atsiliepimą