0zł

Dviratis Karbon Mimi 14 frozen-blue

Prekės kodas: KAR21005
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Karbon Mimi 14 frozen-blue
Tai puikus dviratis mergaitėms su išskirtinio dizaino kokybišku patrauklios spalvos rėmu. Gamintojas pasirūpino, kad dviratis būtų tvirtas ir patikimas - pasirinkti tvirti ratai ir tvirtos važiuoklės detalės. Pradėti važiuoti su šiuo dviračiu bus itin lengva dėl papildomų priedų - pagalbinių ratukų, stūmimo lazdos. Be to, komplektacijoje rasite ir daugiau naudingų priedų - atšvaitai, skambutis, pilna grandinės apsauga, purvasargiai, krepšelis priekiui. Galima nustatyti reikalingą balnelio bei vairo aukštį. Norime pabrėžti ir atkreipti dėmesį, kad šis produktas yra NE "žaislas-dviratis" su daugeliu plastikinių net ir besisukančių mazgų, o tikras vaikiškas dviratis, kuris turi ir būtiną mažam vaikui kojinį stabdį, taip pat visos sudedamosios dalys esant reikalui, gali būti keičiamos ir atnaujinamos arba tvarkomos, nes yra standartinės dviračių detalės, tad su šiuo dviračiu nebus bėdų net ir pasibaigus garantiniam 2 metų laikotarpiui.RĖMAS: plieninis, žemo profilio, dydis - 8"ŠAKĖ: plieninė, kietaSTABDŽIŲ RANKENĖLĖS: plastikinė, pritaikyta vaikiškai rankaiSTABDŽIAI: priekiniai - V-BRAKE, galiniai - kojiniai (stabdo pedalus minant atgal)MINIKLIO VELENAS: su guoliaisGRANDINĖ: 1 pavarosPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: 1 pavarosGALINIS ŽVAIG. BLOKAS: žvaigždutė, 1 pavarosVAIRAS: plieninisVAIRO IŠKYŠA: plieninė, reguliuojamas aukštisVAIRO KOLONĖLĖ: plieninė, su guoliaisĮVORĖS: plieninės, su guoliaisPEDALAI: plastikiniaiRATLANKIAI: aliumininiai, 14", viengubiBALNELIS: minkštas, su putos užpildu, galima reguliuoti balnelio aukštįPADANGOS: 14 x 2.125SVORIS: 8.5 kgPAVARŲ SKAIČIUS: 1SKYDELIAI: yra, komplektas - priekiniam ir galiniam ratuiVAIRO RANKENĖLĖS: minkštos, su apsauginiais vairo galais, kad nenuslystų rankaPRIEDAI: krepšelis priekiui, pagalbinė lazda, dekoracinė vėliavėlė, pagalbiniai ratukai, pilna grandinės apsauga, skambutis, atšvaitai
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Karbon Mimi 14 frozen-blue
Kodas
KAR21005
Gamintojas
Karbon
EAN kodas
5903849459174
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Karbon Mimi 14 frozen-blue
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Karbon Mimi 14 frozen-blue

Parašykite savo atsiliepimą