0zł

Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose

Prekės kodas: 4134

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?

Kartu puikiai tinka

Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose
PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMUAliumininį rėmą turintis PUKY 12" dviratukas patiems mažiausiems. Ergonomiškumas, lengvas valdymas ir saugumas - visa tai apie Puky YOUKE 12-1. Dviratukas turi kojinį stabdį bei nuo vairo valdomus V-BRAKE ratlankinius stabdžius, todėl vaikas stabdydamas jausis saugiai ir užtikrintai. Vairo rankenėlės su apsaugomis galuose, kad vaikučio rankytės nenuslystų. Ratai, pedalai ir vairo sistema - su guoliais, kas užtikrinta sklandų šių dalių sukimąsi be jokių rūpesčių. Pažemintas rėmas palengvina užlipimą ir nulipimą nuo dviratuko, o esant staigesniam stabdymui - suteikia saugumą. Nedideliems daiktams vežiotis gale yra bagažinė. Tam, kad dviratukas būtų lengvesnis, ratlankiai, vairas ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminio. Be abejo, rėmas yra kokybiškai nudažytas milteliniu būdu, kas padidina atsparumą įbrėžimams ir kitiems išoriniams veiksniams.SVORIS: 7.2 kgPUKY saugumo komplektasKojiniai stabdžiai – stabdo, minant pedalus atgalPriekiniai V-BRAKE ratlankiniai stabdžiaiRatlankiai, vairas ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminioReguliuojamo aukščio vairasVaikams pritaikyta geometrijaPastatymo kojelėPažemintas rėmasMilteliniu būdu nudažytas rėmasBagažinė Lengvas aliumininis rėmas
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose
Kodas
4134
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731041341
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Spalva
PINK
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose

Parašykite savo atsiliepimą