0zł

Dviratis Monteria Limber 12" black-orange

Prekės kodas: MON21002
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Monteria Limber 12" black-orange
RĖMAS: PlieninisŠAKĖ: PlieninėVAIRO KOLONĖLĖ: VPMINIKLIO VELENAS: BMX tipo, su guoliaisPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Monteria vienos pavarosPAVARŲ SKAIČIUS: 1STABDŽIAI: Priekiniai V-Brake / Galiniai kojiniai (stabdo pedalus minant atgal)ĮVORĖS: Metalinės, su guoliaisRATLANKIAI: 12" Monteria KidsPADANGOS: 12 x 2.125VAIRO IŠKYŠA: Monteria BMXVAIRAS: Monteria Kids ComfortVAIRO RANKENĖLĖS: Monteria Comfort KidsBALNELIO LAIKIKLIS: MonteriaBALNELIS: Monteria Comfort KidsPEDALAI: PlastikiniaiPRIEDAI: bagažinė, skydeliai, pagalbiniai ratukai, skambutis, krepšelis, grandinės apsauga, rankena/laikiklis, kad padėti vaikui mokytis važiuoti
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Monteria Limber 12" black-orange
Kodas
MON21002
Gamintojas
Monteria
EAN kodas
5907782788940
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Monteria Limber 12" black-orange
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Monteria Limber 12" black-orange

Parašykite savo atsiliepimą