0zł

Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi

Prekės kodas: 2219

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi
PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMUPUKY CEETY triratukas skirtas patiems mažiausiems, kad šie išmoktų koordinuoti kelis veiksmus vienu metu - minti pedalus, vairuoti ir stabdyti. Minkštos nepripučiamos padangos ir patogus balnelis suteikia komforto. Tėvai gali padėti savo mažyliams stumdami triratuką specialia rankena. Gale yra dėtuvė susidėti įvairiems daiktams. Kai jos nereikia - ją galima lengvai nuimti be įrankių. Be abejo, rėmas yra kokybiškai nudažytas milteliniu būdu, kas padidina atsparumą įbrėžimams ir kitiems išoriniams veiksniams.SVORIS: 5.5 kgMinimo mechanizmo užrakto funkcijaUžrakinamas vairasVairo rankenėlės su apsaugomis galuoseMilteliniu būdu nudažytas rėmasIntegruotas vairo kolonėlės stabdis, kad vairas neapsisuktų 360 kampuStūmimo rankenos užraktasMinkštos nepripučiamos padangosReguliuojamas balnelio aukštisFunkcionali stūmimo rankenaRankinis stabdisMinkšta apsaugėlė ant vairoBagažinė-dėtuvė gale (lengvai nuimama, jei nereikia)Žemas svorio centras
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi
Kodas
2219
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731022197
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Spalva
GREEN
PINK
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi
Parašykite savo atsiliepimą

Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi

Parašykite savo atsiliepimą