0zł

Dviratis Cube Cubie 120 walk actionteam 2022

Prekės kodas: 420110 - 12
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Cube Cubie 120 walk actionteam 2022
Lengvas, paprastas ir suteikiantis džiaugsmo – pradėkite juos minti jauni! Nepaisant jo paprastos išvaizdos, mes labai gerai apgalvojome kiekvieną Cubie 120 aspektą. Žemas apžergimo aukštis suteikia daug judėjimo laisvės, o visų komponentų briaunos yra nušlifuotos, kad neišvengiami kritimai būtų kuo saugesni. Kokybiškos pripučiamos padangos yra didelio sukibimo ir patogios, o vairo pasukimo kampo ribotuvas padeda išvengti avarijų, kurias sukelia pernelyg entuziastingas vairavimas. Į balnelį netgi yra integruota nešiojimo rankena, todėl galite paimti Cubie 120 ir lengvai jį neštis, kai Jūsų vaiką užvaldo nuotykių dvasia. Jiems patiks važinėti! Kiekvienam iš šių mažų dviračių skiriama tiek priežiūros ir dėmesio, kiek ir kiekvienam mūsų suaugusiems skirtų modelių. 6061 aliuminio važiuoklė ir šakė yra tikrai lengvos ir puikiai pritaikytos mažiems vaikams. Jos taip pat yra pakankamai stiprios, kad atlaikytų grubų naudojimą ir griuvinėjimą stengiantis pažinti pasaulį, o pridedamas antrasis balnelio laikiklis suteikia plačias galimybes augant. Tai yra viskas, ko reikia jūsų mažyliui norint pradėti savo nuotykius dviračiu.

SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas.
RĖMAS: Aliumininis Lite 6061 ŠAKĖ: Standi, Alumininė VAIRO KOLONĖLĖ: CUBE su apsauga nuo vairo visiško apsisukimo VAIRO IŠKYŠA: CUBE Aliumininė Lite VAIRAS: CUBE Aliumininis Lite, 420mm VAIRO RANKENĖLĖS: CUBE Kid Grips RATLANKIAI: Aliumininiai ĮVORĖS: CUBE, pagaminta iš aliuminio PADANGOS: Kenda Team CUBE 1.75 PEDALAI: NEKOMPLEKTUOJAMI (PARDUODAMI ATSKIRAI) BALNELIS: CUBE Kid BALNELIO LAIKIKLIS: CUBE Aliumininis Lite (longer one included), Užveržėjas: CUBE SVORIS: 3.9 kg

Informacija apie pakuotę (apytiks.): Dėžės dydis metrais (0.83 x 0.11 x 0.72); Svoris su įpakavimu (5.4 kg)

Gamintojo rekomenduojamos pastatymo kojelės, bagažinės ir skydeliai:
Suderinamų bagažinių sąrašas: https://bit.ly/3hxD0qF Suderinamų skydelių sąrašas: https://bit.ly/2XjpGyP Suderinamų pastatymo kojelių sąrašas: https://bit.ly/3k9dycX Ši informacija skirta tik CUBE 2022 kolekcijai. Sąrašuose pateikta informacija tik apie CUBE/ACID/RFR prekinių ženklų kojeles, bagažines ir skydelius. Dviračiams gali tikti ir kitų gamintojų priedai. Jei nesate tikri dėl suderinamumo – kreipkitės. Visas rėmų geometrijų lenteles ir kitą papildomą informaciją galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje: www.cube.eu
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Cube Cubie 120 walk actionteam 2022
Kodas
420110 - 12
Gamintojas
Cube
EAN kodas
4054571322906
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Cube Cubie 120 walk actionteam 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Cube Cubie 120 walk actionteam 2022

Parašykite savo atsiliepimą