0zł

Balansinis dviratukas PUKY LR M Classic retro-green

Prekės kodas: 4093

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Balansinis dviratukas PUKY LR M Classic retro-green
PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMUPUKY LR M Classic balansinis dviratukas patiems mažiausiems nuotykių ieškotojams. Dviratukas komplektuojamas su krepšeliu priekiui, kuris pagamintas iš tvirto ir saugaus plastiko. Vairo rankenėlės su apsaugomis galuose ir minkšta apsauga ant vairo užtikrina saugumą. Vairo ir balnelio aukštis reguliuojamas, kad dviratuko pakaktų ilgesniam laikų. Specialus pažemintas rėmas palengvina užsėdimą ir nulipimą, o stabdymo metu - suteikia saugumą. Įsibegėjus ar važiuojant nuokalne - jaunieji padūkėliai gali padėti kojas ant specialios platformos. Sklandų veikimą užtikrina aukštos kokybės padangos su poliuretano putos užpildu ir guoliai ratų įvorėse bei vairo kolonėlėje.Maksimali apkrova: 25 kgSVORIS: 3.5 kgPažemintas rėmas su platformaMinkšta apsaugėlė ant vairoSpecialus mokomojo dviratuko balnelisVairo kolonėlė ir rato įvorės – su guoliaisVairo rankenėlės su apsaugomis galuoseAukštos kokybės nepripučiamos padangos su poliuretano putos užpildu (50 × 215)Reguliuojamo aukščio balnelis ir vairasMilteliniu būdu nudažytas rėmasPintas krepšelis priekiui iš lankstaus plastikoPastatymo kojelė
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Balansinis dviratukas PUKY LR M Classic retro-green
Kodas
4093
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731040931
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2021
Spalva
GREEN
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Balansinis dviratukas PUKY LR M Classic retro-green
Parašykite savo atsiliepimą

Balansinis dviratukas PUKY LR M Classic retro-green

Parašykite savo atsiliepimą