0zł

Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 graphite

Prekės kodas: UNI22153

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 graphite
SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas. RĖMAS: ALIUMININIS 6061-T6ŠAKĖ: SR SUNTOUR CR-7V / EIGA 40MMVAIRO KOLONĖLĖ: SRIEGINĖ FSA TH-805ST-1 / 1-1/8" / INTEGRUOTAPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: SHIMANO TOURNEY TY501 / 48X38X28T / SU GRANDINĖS APSAUGA HESLING ESENCIAMINIKLIO VELENAS: SHIMANO UN101PRIEKINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: SHIMANO TOURNEY TY710GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: SHIMANO ACERA M360STABDŽIŲ RANKENĖLĖS: SHIMANO ALTUS EF500PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: SHIMANO ALTUS EF500GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: SHIMANO HG31 / 11-32T 8-PAVARŲGRANDINĖ: KMC Z8.3ĮVORĖS: SHIMANO C3000-3N (DINAMA)/ TY500 / 36H / SIDABRINĖSSTABDŽIAI: SHIMANO ALIVIO T4000 V-BrakeRATLANKIAI: STARS 28" / CNC / JUODISTIPINAI: SAPIM LEADER / NERŪDIJANČIO PLIENOPADANGOS: IMPAC TOURPAC / 28X1.60KAMEROS: IMPAC / AVSKYDELIAI: SKS GERMANY / PLASTIKINIAI / PURVASAUGIAIPEDALAI: VP / PLASTIKINIAI / ANTISLIPVAIRAS: ZOOM TREKKING / ALIUMININISVAIRO RANKENĖLĖS: SELLE ROYAL / EKO ODA / SIŪTA RANKOMISVAIRO IŠKYŠA: UNO GRADE COMFORT / REGULIUOJAMABALNELIO LAIKIKLIS: POST MODERN / AMORTIZUOJANTISBALNELIS: SELLE ROYAL FREEWAY CITYPASTATYMO KOJELĖ: STANDWELL / CENTRINĖ / REGULIUOJAMA / ALIUMININĖBAGAŽINĖ: STANDWELL / ALIUMININĖ / TINKA KELIONINIAMS KREPŠIAMS UŽDĖTI / SU GUMOMIS / LAIKIKLIS POMPAIAPŠVIETIMAS: AXA ECHO15 (20 LUX)/AXA BLUE LINE (STANDLIGHT)PRIEDAI: POMPA SKS ROOKIE, SKAMBUTISPAVARŲ SKAIČIUS: 24SVORIS: 17,2 kg
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 graphite
Kodas
UNI22153
Gamintojas
Unibike
EAN kodas
9050170322
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 graphite
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 graphite

Parašykite savo atsiliepimą